barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 lip 2008, 14:39

dzięki dziewczynki za życzonka, oczywiście stawiam pychotki od Tadzika
Obrazek
i zapraszam na kawkę :ico_kawa:
:ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_kawusia:

a ja od rana walczę w pracy :ico_olaboga:
choć może i dobrze, bo była rano paskudna pogoda, strasznie lało
basiu brawo dla Jasia za odwagę i oczywiście za ładne przybywanie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-09, 14:41 ]
zobaczcie na co zachorowałam, bo u nas ostatnio okropne korki i nie sposób po mieście się poruszać, więc tak się zastanawiam czy na raty sobie nie wziąć takiego pojazdu (haha, a miałam rower kupować, trochę dołożę i skuterek będzie)
http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/b ... 1.jpg.html

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

09 lip 2008, 14:46

STO LAT! STO LAT! STO LAT DLA TADZIA!!!!!

ObrazekObrazek


Po raz setny dziękuję Wam dziewczynki za wszystko! :-D
Dodam tylko, że zatrudniłam sobie nianię-babcię która będzie stróżowała i czuwała nad wnuczusiem swoim jedynym, a ja tuż po kąpieli i usypianiu małego porywam piotra i jedziemy do kina. Sami. Oj dawno temu nie byliśmy nigdzie sami... :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 lip 2008, 14:58

małolatko super, tak trzymaj :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 lip 2008, 10:15

WITAM Z RANA

Basiu ten skuterek to super sprawa, szczególnie na zakorkowane uliczki tylko gdzie Tadzia i Wiki upchasz :-D
A jak tam Tadziu jako roczniczek sie czuje :-D

Małolatko czekamy na relacje z randki :-D mam nadzije ze była udana :-D

A ja chce juz na wakacje :ico_placzek: juz sie doczekac nie moge szczególnie ze wszytsko cos sie wali a ja to lubie miec wszytsko zapalnowane bo taka niepewnosc nie dobija :ico_noniewiem:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

10 lip 2008, 10:50

Dzień dobry z prawie samego rana! Zauważyłyście może, że od momentu kiedy Viola wyjechała to wiele mniej piszemy i w ogóle takie małomówne jesteśmy? :ico_oczko:

Zdaję sprawozdanie z randki. W skrócie? Było świetnie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W tym samym dniu kupiłam sobie klapeczki z drewna i skórki na obcasie, a kilka dni wcześniej kupiłam śliczną bluzeczkę. Ukąpałam się (prysznicem żeby mniej czasu zajęło :ico_haha_01: ) wciągnęłam na siebie gorset mamy (brak biustonosza bez ramiączek robi swoje :ico_wstydzioch: ), założyłam uprzednio kupioną bluzeczkę, wiązaną na karku, znalazłam kilka par spodni i po mierzeniu wszystkich założyłam oczywiście te najbardziej pasujące :-D Umalowałam się (nawet nie pamiętam kiedy to ostatni raz robiłam! :ico_szoking: :ico_wstydzioch: ) i...gotowa! :-D Wpadłam po Piotra, usypiającego małego (Kubuń coś tam jeszcze mruczał, ale babcia wzięła go w obroty :ico_oczko: ) i porwałam go :-D Co chwila piotruś zakochany patrzył na mnie i powtarzał "pięknie dziś wyglądasz", "cudownie wyglądasz" itp. także posłodził mi troszkę :ico_wstydzioch: Poszliśmy na film pt. "Królowie ulicy" -naprawdę nam się spodobał! Myślałam, że nic ciekawego nie będzie, że pewnie jakieś gangi, strzelanina i te sprawy, ale...miło mnie zaskoczył :-) Film był o policji, korupcji itp. :-) I obsada też niezła! Keanu Reeves przede wszystkim :-) Było super :-) Oboje nie żałujemy, że urwaliśmy się na wieczór. Wróciliśmy o północy :-)
I z powrotem wróciła dawna czułość :ico_wstydzioch:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 lip 2008, 11:44

witam o poranku
ja oczywiście w pracy i dlatego teraz mniej mam czasu na pisanie, bo jakoś tak mi się dużo spraw zebrało, że czasem nawet poczty nie mam czasu sprawdzić
jak przychodzę później do domku, to z dziećmi chcę spędzić trochę czasu, a poza tym trochę przygotowań do urodzinek, więc jakoś chwilowo mniej jestem na TT

bardzo miłe wieści z rana małolatko brawo, że się zaczyna znowu układać
uleńko o skuterku myślę jako pojeździe do pracy bo nasza honda troszkę dużo pali w korkach w mieście
a dzieci to ja do pracy już nie zabieram, no chyba że wyjątkowo, to możemy wtedy autkiem pojechać wyjątkowo, no i w zimie to jeszcze nie wiem czy skuterkiem?
na razie rozważam za i przeciw
a co do twoich wakacji, to ja cię doskonale rozumiem, bo ja też lubię mieć wszystko zaplanowane
no zmykam dalej do zajęć w pracy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lip 2008, 15:58

ufff
czesc
mamy dzis dzien lenia.. wlasciwie nie do konca
jestesmy w domu i nie robimy nic ciekawego (gotowanie, pranie odkurzanie bleeee) a i zaraz zaczne porzadkowac w szafie bo ciuchy mi sie nie mieszcza i sypialnia wyglada jak po przejsciu tornado hihi

pospalismy sobie z lelkiem do 10. a potem jeszcze lezakowanie do poludnia :ico_wstydzioch:
teraz maly spi na ogrodzie a ja siedze z maseczka na twarzy.. hihi marzac ze cos mi pomoze hih

jak adas wroci z pracy to jedziemy kupic lelkowi rowerek jupi!!!

a wczoraj mialam fajny dzionek
pojechalam do centrum z leonkiem na spotkanie z klasa i nauczycielka , takie pozegnanie przed wakacjami hihi
zjedlismy razem lunch w restauracji, pogadalysmy (bo same dziewczyny przyszly) bylo wesolo
lelus mial towarzystwo (3 miesiace mlodszego malego niemca i 2 latka hiszpana)
spisal sie rewelacyjnie
siedzial grzecznie na krzeselku wcinal warzywka i owoce i gadal do wszystkich
na koniec polatal po restauracji i poraczkowal ze swoim starszym kolega. slodki widok jak takie 2 latki poruszaja sie na kolanach wraz z leonkiem hiih

oczywiscie po tym poszlam jeszcze na zakupy bo skoro bylam juz w centrum to musialam skorzystac
robie juz zakupki na wczasy
kapelusz slomkowy, bikini itd hehe
zabukowlaismy wakacje w grecji od 1 wrzesnia
najlepsze jest to ze w ostatniej chwili dolaczyla do nas para naszych swietnych znajomych
poznalismy sie w egipcie i tam bawilismy sie super
i teraz jestesmy super podekscytowani kolejnymi wspolnymi wakacjami hihi
a oferta trafila nam sie naprawde swietna!!!

[b]małolata[/b] strasznie sie ciesze czytajac o waszym wieczorku.. oby wiecej takich chwil.. a ty staraj sie wygladac bosko nie tylko wtedy.. faceci to lubia :ico_oczko:
ja sama z makijazem lepiej sie czuje. a bez to tak domowo i nie do ogladania hehe bleee

do pozniej papa

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

10 lip 2008, 16:17

dzieńdobry
Czy mnie jeszcze pamiętacie...?? ;-) ;-) ;-)
Nie nadrobię waszych postów za co z góry przepraszam. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
My przez ostatnie 10 dni plażowałyśmy się w Niechorzu. pogoda dopisała, było bosko!!!!!!!!!!
Natala swoje urodzinki obchodziła bez fanfar cichutko ale to tylko ze względu na wyjazd :-D w sobotę mamy imprezę :-D :-D
W czasie wyjazdu NAtalce wyszedł 3 ząbek górna jedynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Za wszystkie zaległe uroczystości :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Obrazek Obrazek Obrazek


A i jeszcze tylko w nawiązaniu do ostatniego mojego posta: @ pojawił sie po 14 dniach od tych boleści..... To było jajeczkowanie a cały cykl wyszedł mi...... 46 dni :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A i jeszce ktoś się wybiera na ten zlot tt do Warszawy?????

[ Dodano: 2008-07-10, 21:09 ]
oj nieładnie kochane....... Od popołudnia nikogo tu nie było...... Widać brak Violi ;-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 lip 2008, 00:40

witajcie
ależ ciężki dzionek uff, a jutro sama ze szkrabami jestem a tu tyle przygotowań do sobotki :ico_olaboga:
ale obiecuję nadrobić w przyszłym tygodniu i pojawiać się regularnie
aha, wyobraźcie sobie, że moi teściowe odwiedzili nas w komplecie :ico_szoking: z torcikiem w dniu urodzin Tadzika
i na dodatek była kobieta miła, aż do przesady
siedziałam prawie z rozdziawioną buzią
ale pewnie nie przyjdą w sobotę
a najlepsze, że Tadzik dostał od nich strój krakowski, tyle że na 5-6 letnie dziecko, a wtedy to na pewno nie będzie chciał w nim chodzić :ico_nienie: :ico_puknij:
no cóż, widać że nie bardzo orientują się w rozmiarach, bo Wiki też dostała na roczek od nich taki strój dla dziewczynki, ale on był mniejszy i dopiero dobry w tym roku, a Tadzik to ani za 3 lata nie ubierze
ale miło że przyszli
chyba teść się przejął tym co mój mu przy aucie powiedział i zadziałał (wreszcie!)
no zmykam, dobrej nocki i pewnie dopiero zajrzę w poniedziałek, bo w niedzielkę mamy jeszcze imprezę urodzinową u koleżanki Wiki
miłego weekedu i buziaczki dla wszystkich

[ Dodano: 2008-07-11, 10:16 ]
witajcie
a jednak jestem na chwilkę
madziorka super, że jedziecie do Grecji i to z fajnym towarzystwem
abegano brawa za ząbeczki i jeszcze raz buziaki na roczek i za ząbka dla słodkiej Natalki :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
ja się nie wybieram, bo termin mi nie pasuje

no zmykam do moich maluchów
pa, pa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 lip 2008, 13:50

witam was w szczegolnym dla nas dniu
wiem ze prawie kazda z was juz to przechodzila..
ale tak u nas sentymentalnie
od rana zyczonka, telefony, smski , kartki itd
a ja wspominam tamten dzien ub roku.. o tej porze ... lelus juz byl z nami blisko 3 godziny... wowo
nasze cudne szczescie
wtedy jeszcze nas nawet nie widzial... lezal tak bezbronnie, i nie czail co sie wokol dzieje
a dzis?? biega krzyczy smieje....
narodziny takiego czlowieczka to wielki cud!!! i jakie szczescie!!!
nie potrafie zrozumiec jak moglam zyc bez niego tyle lat
nie jestem w stanie sobie przypomniec jak nasze zycie wygladalo bez tego malego czlowieczka
teraz wydaje mi sie takie puste i nieciekawe..
przeciec taki szkrab wypelnia caly dzien, a dom radosnym krzykiem
nie mozna go nie zauwazyc.. ani nie kochac!!!
kiedys przeczyztalam piekna mysl:
takie malenkie raczki a chwycily nas za serce na zawsze...

no dobra koniec sentymentow
czestowac sie prosze
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

lelus u mamusi... 10 dni po terminie, 2 dni przed przyjesciem na swiat
Obrazek

pierwszy miesiac

13.07 Lelus ma 2 dni
Obrazek

15.07 leonek ma 4 dni
Obrazek

30.07 pierwsze plazowanie leonka, ktory ma 2,5 tygodnia
Obrazek

2 miesiac

drugie plazowanie leonka.. i koniec pierwszego miesiaca!!!
Obrazek

trzecie plazowanie z pierwsza dziewczyna hihi 1,5 miesiaca lelka
Obrazek

leos lesny skrzat
Obrazek

leos w stratford, czyli sladami shekspeara
Obrazek

pierwszy shopping leonka na oxford street 7.09
Obrazek

czwarte i ostatnie plazowanie lelka lato 2007
Obrazek

leos maskotka euro2012
Obrazek

lelek ma 2.5 miesiaca
Obrazek

lelus ma 3 miesiace
Obrazek

Obrazek

pierwsze hallowen leosia
Obrazek

leon na fireworks-
Obrazek

4 miesiace
Obrazek

lelek na andrzejkach
Obrazek
lelek magik
Obrazek


leon ma 5 miesiecy-pierwsza marcheweczka
Obrazek

lelus plywak
Obrazek
mikolajki

pierwszy sniezek
Obrazek

pierwsza wigilia z leosiem
Obrazek

chrzciny lelka
Obrazek


lelek ma 6 miesiecy
szejk
Obrazek


leon w warszawie
Obrazek

leon w tv
na planie "budzika"
z pixelem i kotka Ruda
Obrazek
w studio WOSP
Obrazek

7 miesiecy
pierwsze walentynki
Obrazek

pierwszy raz sam wstalem
Obrazek

maly builderek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

8 miesiecy
Obrazek
Obrazek

Obrazek

9miesiac

Obrazek

spacer po warwick
Obrazek

nature centre
Obrazek
na kreglach
Obrazek

snowdonia
Obrazek
Obrazek

10miesiac
Polska

w krakowie
Obrazek

11miesiac
Obrazek

Obrazek


lelus w dniu urodzin

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość