Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

27 cze 2007, 19:54

alinka - wlasnie w tym tkwi sekret fissanu. ja jestem bardzo zadwolona z tego kremu... stosowalam w pierwszej ciazy i teraz tez stosowalam.. a na piersi jest super. bo wlasnie powoduje ze skora nie staje sie wiotka, nie robia sie rozstepy... tylko trzeba ten krem wmasowywac okreznymi ruchami... ja wole kremy o mocnej konsystencji... bo na piersiach pojawily mi sie rozstepy juz w pierwszej ciazy, ale piersi mialam jedrne pomimo 10 miesiecy karmienia... nie wiem ile teraz wytrzymam bo normalnie brodawki jeszcze troche ranek maja i sa mega wrazliwe i kazde przystawienie malej do piersi to stres... po chwili bol mija i az milo slyszec jak mala pieknie je... robie to tylko dla niej

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 cze 2007, 19:59

Ja na cycku mam juz 3 rostępy i to narazie jedyne... Będę narazie smarować Pharmacerisem, jak się pojawi jescze jakaś paskuda na cycu, to kupię Fissan.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 cze 2007, 20:01

Ooo ale się imprezka rozkręciła hehe......

Ja uzywam oliwkę bambino i jest ok. Musiałam go smarować w pachwinach i pupcie bo czerwona była a teraz jest lepiej. Do mycia nivea żel i szmpon w jednym, super sprawa. Mam sudokrem ale jeszcze nie uzywałam.
Mój rozrabiaka dzis jak aniołek śpi. Od 14 do teraz z przerwami na cyca. Normalnie szok. Ale juz się budzi na kąpiel. A później.... oby nie było zmiany.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 00:47

hejka
wpadlam na dobranoc hihi :ico_spanko:
co do johnsona to paskudztwo jakies. :ico_zly: . sama sobie brzuszek od czasu do czasu smarowalam i nie wiedzialam po czym mnie tak swedzialo i wysypka sie pojawila.. :ico_szoking: ale juz wiem.. jak tlyko odstawilam to jest ok :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a dziwne bo ja nigdy uczulen nie mialam na zaden kosmetyk hiih ale moze to dzidzia od srodka juz protestuje hihi

alinko ja stosuje kremu na rozstepy od stycznia i dopiero 3 tubke koncze :ico_szoking: vichy. ale raz dziennie smaruje kremem, a wieczorem olejkiem avent.... :ico_oczko: to moze dlatego tak malo mi poszlo :ico_szoking: a moze mialam maly brzuszek :ico_szoking: ..ale na uda tez nakladam hihi na razie ani jednego nie ma.. :ico_szoking: ale nie zapeszajmy, bo te cholerstwa lubia atakowac na sam koniec hihi :ico_zly: :ico_zly:

a do biustu uzywam mustelli.. :-D nie wiem czy pomaga, bo ja mam niewielki, :ico_wstydzioch: ale smaruje i masuje, zeby do ataku pokarmu prztgotowac :ico_noniewiem:

spokojnych snow dla was i maluszkow
do jutra papa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

28 cze 2007, 09:47

witamy z rana
bylysmy sie zwazyc i o dziwo waga pokazala 3800 - 200 gram na ciuszki = 3600 !
a tydzien temu wazyla 3150! a wiec jest super!!!!!!!!! jak wychodzilysmy ze szpitala wazyla 2790...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 cze 2007, 09:49

Witam z rana
Ja dziś jakaś nie do zycia jestem.. moze to juz? Cięzko mi starsznie, czuje się jak pociąg towarowy :ico_noniewiem: Karol co minutę pytaczy nie zbieram się dziś urodzić... Tak czeka i czeka a ja nic :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

28 cze 2007, 09:57

asiula mi odpisala ze wszystko u niej ok, w sobote ma dostac kroplowke na wywolanie i ma nadzieje ze po niej wreszcie sie cos zacznie...wszystkie badania sa w porzadku... pozdrawia cale TT

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

28 cze 2007, 10:01

Dzien dobry :-)
Co do cyckow- ja mam problem z tym ze sie zrobiły ogroomne! Nie odciagam juz pokarmu, zeby jeszcze bardziej nie pobudzaj mlekowity do dzialania- ale i tak jak przystawiam Malucha to go praktycznie zalewam rzeka mleka! :ico_szoking: Nie wiem kiedy sie to wszystko unormuje i kiedy mi piersi wroca do formy. Ale juz tego rozmiaru mam serdecznie dosc! Wszystko wraca do normy, ciałko itp.. A cyce jak donice, w zadna bluzke sie nie mieszka i wygladaja jakbym je pozyczyła od jakiejs krowy! :ico_szoking: Ocipiec mozna!
Moj Mały tez przybiera chyba ładnie- teraz nie był wazony, ale widze z dnia na dzien ile mu faldek przybywa, jak paluszki mu na raczkach pulchnieja.. :-)
W nocy budzi sie tylko 2 razy wiec z Duzym Krzysiem mamy wlasciwie labe i mozemy sie wyspac.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale dziewczyny - cos mi jest i strasznie sie martwie.. Od dwochdni, pod wieczor boli mnie brzuch - w zasadzie tak wyzej niz nizej.. Boli tak paskudnie,ze az cale plecy mi siadaja od bolu. Po prawej stronie czuje wyraznie jakbym miala jakiegos solidnego guza - nie wiem czy to ma tak byc, czy to macica sie kurczy czy co..Ale wczoraj juz chcialam na pogotowie jechac :ico_placzek: Co to moze byc ? :ico_noniewiem: nie chce isc do szpitala, nie chce latac po lekarzach.. Moze to normalne, co? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 cze 2007, 10:01

Alineczq, odpowiem ci na pytania dzis - Hubert daje mi czadu od poniedziałku i nie ma czasu - ale spróbuje zadzwonic i wszystko ci opowiem :-D .... mam twój numer telefonu ??? :-D jak coas przeslij mi na gg - to zadzwoni i wszystko wyjasnie !! aaa!! trzymam kciuki!!!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

28 cze 2007, 10:07

juli - bole brzucha sa raczej niepokojace... zadzwon do swojego lekarza... na pewno karze ci przyjsc i obmaca brzuch... mnie n apoczatku bolaly jakby jajniki oraz macica, ktora sie obkurczala - najbardziej bolalo podczas karmienia (ale to ponoc tylko o wieloródek)... co do bólu przechodzacego naq plecy to niepokojace - lepiej idz i sprawdz to.. .co do mleka. ja do 2 tyg mialam nawal, potem kryzys ale to chyba od wiecznego placzu, goraczki i zastojow... teraz sytuacja wraca do normy.. nie martw sie, moje cycki tez sa jak donice... rozmiar e niemalze :-) a normalnie mialam c... zapewniam cie ze cycki wroca do swoich rozmiarow :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość