Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

17 maja 2007, 11:03

Marguś, ch...e prawdziwe :( najgorsze, że to wcale nie szokuje, bo to standard u nas w Polsce, męża bratowej skończył się wychowawczy - ale zaszła w ciąże i poszła z kolejnym zwolnieniem do pracy, a tam sie dowiedziała, że jakby wróciła to i tak wypowiedzenie by jej dali!
I jak tu żyć w takim cudnym kraju? Powiini ustalić takie prawo, żeby się pracodawcy opłacało zatrudniać ciężarne, i matki, jak tu kobieta ma się czuć bezpiecznie?
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Brak słów, brak słów! :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-17, 11:05 ]
Dla Oleńki i Bartusia najlepsze życzenia! I tort :ico_tort: załóżmy, że z kaszki manny zrobiony, żeby mogli zjeść!

I Gosia wczoraj tu była! :ico_brawa_01:

Witaminko, super zdjęcia Lolka, Twoje też, bardzo ładnie wyglądasz.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

17 maja 2007, 11:19

Gosiu poprosimy o zdjęcia motóra :-D :-D :-D Pewnie ślicznotka. I Twoje tez na tej machinie, to już w ogóle będzie sexi sesja :-D

Eluś, też się wkurzyłaś jak przeczytałaś, co? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 maja 2007, 11:19

no prawo jest do nonono, mieli wprowadzić 9 miesięcy ochrony, ale jakoś im to uciekło,
a swoją drogą to banda idiotów że taką fajną Margo zwalniają :ico_zly: :ico_zly:
Margo Ty jeszcze jutro będziesz piła :ico_oczko:

Witaminka super foty

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

17 maja 2007, 11:27

Riterko ty sie znasz , moga tak zwolnić???

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

17 maja 2007, 11:33

Witajcie Dziewczęta

Pierwsze co :ico_tort: Dla Oli i Bartusia :ico_tort:

Margo -> przykra sprawa, nidzie nie doceniają pracowników, czlowiek sobie flaki wypruje a pracodawca i tak ma to w nonono. Strach zachodzic w ciaze i rodzic dzieci, bo to sie moze skonczyc smiercia glodowa. Gdybym ja pracowala dla kogos a nie miala swojej firmy to pewnie ejszcze z 10 lat bym sie zastanawiala na dzieckiem. Wsółczuję Ci MArgo, bo musiało Cię to zabolec. Ale tak jak dziewczyny mówią, nie ma tego złego ;) teraz masz trochę czasu na Kubusia i w miedzyczasie możesz szuka czegoś lepszego. Jesteś inteligentna,masz odświadczenie i aparycję, więc nawet tam gdzie jest duze bezrobocie to i tak coś dobrego znajdziesz - wierzę w to :)

Witaminko -> ja w ogóle nie mam Twoich zdjec na poczcie :( moze podeślesz conieco? amelka67@poczta.fm
A zdjęcia super, zwłaszcza jak pchasz auto :ico_oczko: no i ten cudaczny smoczek :ico_brawa_01:

Jolu -> for You :588: dziś też z Wami będę :)

[ Dodano: 2007-05-17, 11:36 ]
A co do motóra to kruca fix jeszcze zdjęc nie porobiłam ale szybko to nadrobie :) i Wam pośle na pewno. A sesje na motongu to mi musi mąż zrobic bo samej z samowyzwalacza to jakoś tak głupio ;)

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 maja 2007, 11:36

Sosenko najlepsze spóźnione życzenia urodzinowe:)
Sto lat sto lat:) :ico_tort:
Przepraszem, że wczoraj nie załapałąm o co chodzi ale już byłam taka padnięta że tylko ołóżku marzyłam....
sto lat dla Oli i Bartusia!!!
Gosu witamy!!! W końcu nas odwiedziłaś:)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

17 maja 2007, 11:43

Margo byłaś u tego stylisty ???
jak Gosia napisała o tej aparycji to tak mi sie przypomniało

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 maja 2007, 11:46

Dziewczyny kto ma dostęp do topicku vip grupa kameralna?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

17 maja 2007, 11:49

Heheheh, Gosiu. Mam nadzieję, że uzależnienie od nas chociaż na trochę do Ciebie wróciło :-D Już sobie wyobrażam jak ustawiasz aparat, wciskasz samowyzwalacz i pędem na motór..........Ale fotki by były :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D Jak wróciłaś jeszcze milej się tutaj zrobiło, bo bez Twoich postów czegos na tym forum brakowało. Takie jest moje zdanie i już :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 maja 2007, 11:50

Mosob, pracodawca praktycznie może zwolnić ale tylko zależy teraz na jakiej podstawie i co da się z tym zrobić, jak Margo ma już prawnika, to myślę, że sprawa jest jasna a z kodeksu z tego co pamiętam wynika, że pracodawca musi zapewnić te same warunki płacy i pracy co przed ciążą, ale szkoda, że nie ma właśnie tego okresu ochronnego.

mk ja obstawiam na moderatorów

Gosiu ja się zgadzam z tym co napisałaś i chyba też coś z mężem otworzymy, bo mnie czeka to samo co Margo jak tylko wrócę

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość