małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

11 lip 2008, 18:56

Madziorka cudowna pamiątka i przecudowne zdjęcia!!!!! :ico_brawa_01: Godne podziwu! A Leoś cudowna dynia i skrzacik i króliczek! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Leoś WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 lip 2008, 21:37

Hej hej troszke mnie tu nie bylo i jest co czytac
Moze od poczatku milego wypoczynku jeszcze raz dla Violi i Justyny.Wracajcie wypoczete jak nigdy do tad :ico_brawa_01:

Wszystkiego najlepszego i 100-u latek dla naszych solenizantow:
Natalki,Tadzia i Leosia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Basiu z okazji 2-giej rocznicy.Oby takich bylo jeszcze duzo,duzo i oczywiscie coraz lepsze i lepsze Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Malolata ciesze sie :ico_brawa_01: Super wiadomosc Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek I oby tak dalej trzymam kciuki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

A u nas od kilku dni kombinacje alpejskie.Zalatwialismy namiot taki wielachny do ogrodu bo okazalo sie ze ma byc 23st i pochmurno w niedziele.Z moim mezo ustalalismy menu i dzielilismy sie obowiazkami.No i juz ostatecznie na urodzinkach bedzie 20 osob.
A do tego zaliczylismy Swiat dziecka no i oczywiscie my tez poczulismy sie dzieciakami.Ekstra zabawa a Juli tak sie chichrala ze szok.Siedziala w pileczkach i wszystkie byly jej.Wiec jak by bylo malo muj wyszukal swietny plac zabaw niedaleko nas i tez cala rodzinka mielismy ubaw.
No i wczoraj jak co miesiac @.Bule brzucha,humorek do d....... Matko jak to bylo fajnie bez :ico_noniewiem: A czekalade to normalnie wchlaniem dziewczyny tonami :ico_noniewiem:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

11 lip 2008, 22:03

Asiu, wiem że Cię to nie pocieszy, ale @ nie pierwsza i nie ostatnia he he ja właśnie na nią czekam, ma przybyć niedługo he he :ico_haha_01: :-D

W zgodzie zbyt długo nie pożyliśmy, bo piotr miał dzisiaj dużo roboty w pracy i nie wyrobił się do banku (w ajencji pracuje- przypominam), a miał czas do 18. Dlatego musiał wejść tylnym wejściem i pewnie dostał jeszcze bure od ludzi pracujących w banku, że znowu jest tak późno. Przyjechał do mnie na obiad i co? Już w drzwiach zaczął prychać i parskać i burczeć na mnie, bo to oczywiście moja wina, że się nie wyrobił i moja wina, że była już godzina 18 :ico_puknij: Także znowu się troszkę posprzeczaliśmy i...co? I oczywiście standardzik- poszedł do domu :ico_zly: Jaki to jest człowiek nie do życia :ico_zly: Ale ma to niestety po mamusi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 lip 2008, 22:15

małolata przejdzie mu :ico_oczko: i jeszcze bedzie przepraszal... ach zycie..

[b]basiu [/b]sorki ale ja chyba przeoczylam urodzinki tadzia.. ale oczywiscie slodkie buziaki sle.. :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big:

abegano fajnie ze jestes.. tylko o fotkach chyba zapomnialas hihi
i gratki zebalka nowego :ico_brawa_01:

joasiu ja mam dzis pierwszy dzien @, czuje sie ok ale adam narzeka ze marudze :ico_wstydzioch:
i o dziwo nie mam w ogole ochoty na piwko :ico_szoking:
wiec sobie winko sacze hehe

u nas tez pogody nie bedzie na grillowanie na zewnatrz
wiec standardowo bedziemy imprezowac w srodku a grill na ogrodzie bedzie obslugiwany hehe

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

11 lip 2008, 22:38

nie nie zapomniałam o fotkach... Po prostu ich jeszcze nie zrzuciłam z telefoniku... Ale obiecuje poprawe :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 lip 2008, 22:53

abegano dla natalki spoznione zyczonka urodzinowe.. buziaki od nas :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lip 2008, 21:40

Witam wybaczcie z emnie tak długo nie było, ale jestesm na etapie planowania uroplu i codzinnei sie cos zmienia i jzu pomału wariuje, ale najprawdopodobniej wyjezdzamy juz we wtroek wieczorem bo sie kapnełam ze nie dosc ze musze sic 24 do urzedu sie podpisac :ico_zly: to jeszcze pod koniec miesiaca mam @ dostac wiec jakos mi sie nie usmiecha z @ nad morzem byc :ico_noniewiem: tylko jak narazie szukamy noclegu bo jeszcze nei wiemy gdzie dokąłdnie :-D cos sie zdecydowac nie morzemy :-D ale mam nadzijze ze sie dzis w koncu z kolezanka dogadam i cos jzu sie w koncu uda załatwic :-D ale najprawdopodobniej za tydzien bede sie jzu na plazy wygrzewac :-D

MAdziu sliczne te twoje foty aż sie łezka w oku kreci jak sie patrzy na takie maluszki :-D czas gna szybiutko wiec trzeba sie szybko brac do roboty i nowego maluszka sobie robic :-D

Oczywiscie trzymam kciuki zeby wszytskie imprezki urodzinowe sie udały i pogoda dopisała :-D i czekamy na foteczki :-D

A ciekawe jak tam Tadzia imprezka sie udała :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 lip 2008, 21:40

obiecane zdjęcia
Natalia je czekoladkę
Obrazek

zwiedzam świat
Obrazek

fontanna w Kołobrzegu
Obrazek

na plaży z mamusia
Obrazek

odpoczywam.....
Obrazek

jestem nad morzem jupiiiiiiiiiiiii
Obrazek

i ty możesz zostać piratem
Obrazek

starczy na dziś :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lip 2008, 21:45

super foty Abegano :-D a gdzie torcik urodzinkowy :-D

a ty w kołobrzegu byłąs to pisz tu szybciutko co tam warto pozwiedzac i mzoe jakis nocleg polecisz bo ja wałsnie sie w te regiony wybieram :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 lip 2008, 21:46

ja byłam w Niechorzu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość