DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

12 paź 2007, 17:28

ZUBELEK Jezus Maria z tym pajakiem, ze o chorobie nie wspomne!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Kochana duzo sily, bo wiem, ze jak dziecko chore to duzo jej potrzeba :ico_olaboga: Nie moge Ci pomoc kochana choc barzdo bym chciala!!! Jak Malutka jest tak uczulona na robale itp to kup sobie w Polsce plytke GLOBAL na insekty, naprawde dziala, ja mam w domu o polowe pajakow mniej, a mialam ich ciagle gdzies pelno, mimo iz maniaczka sprzatania jestem i gonie jej codziennie, to zawsze sie przyblaka :ico_zly:
BUZIAKI KOCHNA :ico_buziaczki_big:
GOSIA to ja chudzina teraz na calego jestem, ale mam postanowienie, odstawiam Maye, cwicze i stosuje diete i w trzy miesiace 10 przytyje :ico_brawa_01: juz kiedys tego dokonalam wiec dam rade.
MARTA z checia bym kiecke pokazala ale dopiero bedzie szyta w listopadzie, dopiero w lutym jak wroce z Polski to wkleje.
Ale pokaze Wam zaproszenie, i buty, bo tylko to posiadam na chwile obecna.
Buty moze nie rewelacja, ale i tak ich nie bedzie widac, bo suknia ma byc do samiuskiej ziemi :ico_haha_01: , bedzie to grudzien zima wiec bez piety pantofli nie naloze, a z pieta mi sie nie podobaja, wiec zmuszona zostalam do zakupu takich

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 paź 2007, 17:56

zubelku... nie sadzilam, ze az tak powaznie chore sa twoje dzieciaczki... strasznie mi przykro ze tak musza cierpiec... kochana trzymajcie sie i duuuzo zdroweczka dla dziewczynek!!!!!!!!!!!!!!!!!

delifna no dawaj fotki
u nas tez sporo pajakow.. plytka GLOBAL mowisz?? a tu nie ma czegos takiego? trzeba w polsce kupowac?
a ostatnio mamy w domu biedronki

czekam na adama z obiadem
a on w korku utknal
wieczorem maja wpasc kumple
a wczesniej tesco i tk max.. kurcze jak my sie wyrobimy
lece lazienke sprzatac..
adasioiwi odkurzanie zostanie jak zwykle . no i kuchnia
to jego dzialy hihi
papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 paź 2007, 18:19

Zubelek a tak sobie oststnio o Tobie myślałam co sie z Tobą dzieje, przykro mi czytac wieści od Ciebie a dla Dziewczyn duzo zdrówka i buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Delfina a ja myślałam ze któras z dziewczyn pisała ze super masz kiecke, dlatego myślałam ze coś przeoczyłam :ico_oczko:
dziewczyny czy Wasze maluchy tez nie śpią w dzien???? :ico_szoking: mój misiek śpi 2 razy po 15 minut :ico_szoking: w dzien
Madziora ja dzis w tik maxie byłam i buty sportowe kupiłam bo moje juz sie starły z przodu , Jacek mówi ze jak ide to zahaczam czubkami o wszystkie mozliwe krawężniki :ico_oczko: :ico_smiechbig: i ze musze miec z przodu metal na czubkach :ico_puknij: a ja slimfast wpieprzam bo mi sie nieźle oststnio dostało :ico_olaboga:
jeansy z tik maxu za małe, moge pomarzyc zeby je włożyć :ico_olaboga:
lece bo mój Franio płacze i marudzi, stan podgorączkowy nadal, wiec spadam do Polandu tylko czekam na paszport, moja mama w szpitalu w nie za wesołym stanie, jak dzis dzwoniłam to nic nie mówiła, ale wydaje mi sie ze chce zebyśmy wrócili, bo mamy z nimi mieszkac ( jeden dom, ale inne wejścia itp) wiec nie wiem co mamy teraz zrobić, moze sie poprawi>???? mam nadzieje

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 paź 2007, 18:36

martus strasznie przyzkre wiesci dzis na tt... :ico_placzek: co za chorobska... mam nadzieje ze mamcia wyzdrowieje i ze to nic b powaznego.. tego wam zycze bardzo mocno...
to teraz masz dylemat....
moze w przypadku frania rzeczywiscie lepiej bedzie wam w polsce. tam sie nim troskliwie zajma.. a i mamusia bedzie blisko. i bedziecie sobie nawzajem pomagac... hmmm
cokolwiek postanowisz.. zycze wam duuuzo zdrowko
i cieplo pozdrawiam..

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 paź 2007, 18:45

dziwczyny ja tylko na chwile bo pierogi ruskie robie, melduje sie 3 dzien po terminie.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

12 paź 2007, 18:53

zaproszenia beda takie
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-12, 18:56 ]
a buty takie
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-12, 18:58 ]
Maya i nowy wozek
Obrazek

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

12 paź 2007, 19:21

delfina widze ze myci wozeczek sie spodobal,zaproszenia sa naprawde bardzo bardzo ladne i buty tez niczego sobie
wszystkim chorym biedactwom zdrowka zycze :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-12, 19:35 ]
beatka78 widze ze twojemu malenstwu dobrze w brzuszku inie spieszy mu sie na swiat :-) lekkiego porodu zycze

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 paź 2007, 20:16

Delfina boskie zaproszenia i buty :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-12, 21:14 ]
gdzie jestescie wszystkie????
Madziorka dzieki kochana :ico_buziaczki_big:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 paź 2007, 22:02

hey kochane!!!
Cos mnie natchnelo na sprzatanie z wieczora,musze zrobic porzadek w szafie z ciuchami,bo mam tyle niepotrzebnych rzeczy,wiec zapakuje jak zwykle na charytatywne,moze sie komus przydadza chociaz..
Emilka ja naprawde mam jeszcze 10 kilo zbednego balastu do zrzucenia,bo tyle mi brakuje do wagi sprzed ciazy a waga stoi jak zakleta i nie chce sie ruszyc,ale sama jestem sobie winna,zaniedbalam sie i stepper lezy,musze znowu cos zaczac cwiczyc,bo mam wyrzuty sumienia... :ico_noniewiem:
Zubelek a ja wczoraj myslalam o Tobie,ze cos sie ostatnio nie pojawialas na naszym watku...strasznie mi przykro kochana :ico_placzek: ,ze u Was takie problemy ze zdrowkiem,pomodle sie za Twoje coreczki o zdrowko...badz dzielna,na pewno wszystko bedzie dobrze,wierze w to mocno...jak tylko znajdziesz chwilke to wpadaj do nas,postaramy sie podniesc troszke na duchu,ale wczesniej odpocznij,bo na pewno padasz ze zmeczenia...przesylam dla Ciebie i dziewczynek moc goracych buziakow :ico_buziaczki_big: :ico_pocieszyciel: bedzie dobrze,glowka do gory kochana!!!!
Martus przykro mi,ze takie smutne wiesci dostalas o Twojej mamie,rowniez wierze,ze wszystko sie ulozy i zdrowko wroci i ze to tylko chwilowe....buziaki dla Was :ico_buziaczki_big: dla Frania specjalne od ciotki i Vinee!!!
Sandrusia przekaz pozdrowienia swojemu L. i zeby szybciutko wrocil do zdrowia po operacji!!!super,ze znalazlas mieszkanko i ze jestes zadowolona!!!Na pewno sobie poradzisz,bo widac,ze obrotna z Ciebie mamuska!!!!Twoj L. powienien byc dumny z Ciebie!!!Wpadaj do nas czescie,bo ostatnio malo Cie na TT... :ico_placzek: :ico_placzek:
Delfina zaproszenia i buciki super!!!!!juz nie moge sie doczekac sukienki!!!!a wozek Mayci przesliczny,widac jaka zadowolona modelka i jak pozuje z nim do fotki!!! :ico_brawa_01: :-D
Beatka super,ze dobre nowiny od polskiego gina,teraz juz tylko czekac na dzidziusia!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 paź 2007, 22:09

ilonakk9 pisze:ja naprawde mam jeszcze 10 kilo zbednego balastu do zrzucenia

Ilonka proszę Cie przestań :ico_olaboga: Ty jestes sczupła jak paluszek Lajkonika :ico_brawa_01:
dziekuje za słowa otuchy kochana

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość