elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

06 paź 2012, 08:42


elibell Ty chcialas nazwac Dorianka Alan? Bo weszlam sobie ostatnio na pierwsza strone tego watku i widzialam ze przedstawialas Alanka :-)
nie, ja od kąd miałam lat 16 mówiłam, ze synek będzie miał na imie Dorianek, a przedstawiałam Alanka Pati, bo jak poszła do szpitala to mi pisała co i jak i zdjęcie maluszka słała:)
ja jestem za tym zeby poczekac az wszystkie dzieciaczki ukoncza roczek i wtedy sie przeniesc.. zostala Lili szkieletorka, Alanek Pati i Eryczek Juli wiec mysle ze te 3 tyg mozemy jeszcze tu przeczekac, co myslicie?
i ja tak uważam, czekamy na wszystkie, tak jak było w czasie kiedy miałyśmy brzuszki i czekałysmy, aż każda już będzie miec maluszka:)

a to ja zrozumiałam, że zamknąc jakby dla innych obcych ludzi, a moze serio to chodziło, by zamknąć ten a otworzyć drugi

2 noc dzieci spały razem w pokoju, jejuś aż dziwnie mi, bo i ja spałam bez łażenia i ganiania Elizki do łóżka. Może jej tego brakowało, towarzystwa, więc jak tydzień, do 2 tak będzie super, to zmieniamy pokoje i robimy duży pokój dzieciakom wspólny

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

06 paź 2012, 09:13

Hej dziewczyny! Patrzę, że o wadze dzieciaczków rozmawiacie. Też słyszałam, że dziecko powinno potroić wagę urodzeniową. Ale Alanek tego nie zrobił. Waży raptem 10,30kg, a jak się urodził to miał 3760g. Więc trochę mu brakuje. Ale pani doktór mówiła, że grunt, że się dobrze rozwija i wszystko je. A szczerze to ja się cieszę, że nie potroił, bo byłby mega ciężki.
Ale z tego co czytałam to większość maluchów waży coś koło 10, także patrzę każdy ma co nosić w rękach. Jedynie Majcia zirafki straszny szczuplaczek, no ale malutka też się urodziła.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

06 paź 2012, 20:10

hej laski

wczoraj u lekarza sie pochwaliłam ze póki co Konrad zdrowy a dziś już kaszle :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja zwariuje serio


ja jestem za tym by poczekac na wszystkie nasze maluszki i utworzyć normalny otwarty wątek na roczniakach
mg mnie nie ma potrzeby "zamykania sie" przed światem
no ale sie dostosuje wg was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

06 paź 2012, 22:14

a jak wyglada zamkniety watek? ze ludzie niezalogowani nie moga czytac? czy jak? bo szczerze mowiac jak mowila inia nikt juz do nas nie dolaczy wiec moze lepiej zebysmy same tam byly? bo czasami pisze sie osobiste rzeczy i moze lepiej zeby to tylko w gronie forumowiczek zostalo?

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

06 paź 2012, 23:59

. zostala Lili szkieletorka, Alanek Pati i Eryczek Juli wiec mysle ze te 3 tyg mozemy jeszcze tu przeczekac, co myslicie?
Mój Eryk ostatni jest. Za dwa tygodnie roczek dopiero skończy, ale ja się nie obrażę jak już się będziecie chciały się przenieść :-) .
Co do zamkniętego to też nie wiem za bardzo jak to funkcjonuję.
Przeniosłam dziś Eryka z łóżeczkiem do jego pokoju od nas. Zobaczymy jak minie pierwsza nocka :ico_sorki: .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

07 paź 2012, 09:18

zamknięty watek oznacza, ze nawet inne forumowiczki niezapisane do watku nie przeczytają co sie u nas dzieje, trrzeba być zapisanym i zaakceptowanym przez resztę by sie do zamkniętego dostać, no pomijam tutaj moderatorów i adminów, choc tez nie jestem pewna czy wszyscy moderatorzy mają prawo zaglądania czy nie trzeba ustalić będzie jakiegoś moderatora. Ale nikt zpoza forum ani z forum nam obcy nie będzie widzieć co piszemy, tylko my, osoby zainteresowane danym tematem. A jeśli ktoś chciałby dołączyć może napisac prośbe

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

07 paź 2012, 10:27

hej...

no własnie tak to wyglada jak elibell napisała, tylko czy jest potrzeba zamykania wątku?
czy my w ogóle poruszamy tu az tak intymne sprawy zeby wątek był zamknięty? np dla Mad. która tu zagląda dosć często?
przecież nie jest z jesieni a pisze z nami chętnie

nie piszemy tu o sexie tylko o kolejnych ząbkach i rzadkich kupkach
po co tworzyć kolejny wątek zamknięty skoro i tak już ich jest tu wiele, jak wszytskie watki się zamkną to nie bedzie już forum a zbiór posegregowanych grup które piszą tylko ze sobą i nikt inny nie ma dostępu
sorki ale dla mnie to głupie poprostu
nikt nie porusza tu waznych życiowych spraw na tyle żeby istniała potzreba ich ukrywania

ale ok, inia zaglada tu raz w miesiacu ale rzuciła hasło -zamykamy wątek i nastała kolejna niepotrzebna moim zdaniem dyskusja

ja nie jestem za zamykaniem wątku bo nawet w "naszych" szeregach są osoby przed którymi wszytskiego nie napisze czy wątek bedzie otwarty czy zamknięty -dla mnie wszystko jedno i tak nie bedzie tu zbyt wielkiego ruchu i bedzie pisało max 8 osób

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

07 paź 2012, 11:05

ooo to czworki moga powodowac taka jakby biegunke??
u nas tak było

nina, mój Piotruś też nie potroił wagi urodzeniowej, ale z tego akurat się cieszę :ico_oczko:
ale ok, inia zaglada tu raz w miesiacu ale rzuciła hasło -zamykamy wątek i nastała kolejna niepotrzebna moim zdaniem dyskusja
skomentowałaś moją propozycję w sposób, którego się po tobie spodziewałam. Nic na siłę, przecież ja nie naciskam. Może faktycznie za często tu nie zaglądałam, ale są też tego powody, o których pisać nie muszę i nie mogę, ale to pewnie akurat jest Ci obojętne (być może reszcie dziewczyn również). Oczywiście masz rację z ideą forum (tylko dlaczego w takim razie sama piszesz na wątku/wątkach? zamkniętym/tych?). Temat uważam za zakończony i po raz kolejny okazuje się czyja racja musi być na wierzchu, każdy kto ma inne zdanie niż ty jest "be", izuś tak trzymać :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

07 paź 2012, 16:10

nikt nie porusza tu waznych życiowych spraw na tyle żeby istniała potzreba ich ukrywania
Tak nie porusza a dlaczego no to jest właśnie ta odpowiedź.
Ja wiele bym napisała czasem na różne tematy ale kilka osób wie ze siedzę na tym forum bo widzieli stronkę i nie wiem czy nie czytają czasem.
ja jestem za tym zeby poczekac az wszystkie dzieciaczki ukoncza roczek i wtedy sie przeniesc.. zostala Lili szkieletorka

Mnie to jest obojętne.

Ja byłam kiedyś bardzo długo na forum zupełnie zamkniętym i dla mnie było to fajne, było nas naprawdę malutko .Z czasem odeszłam ponieważ tam były panie z Wrocka i bardzo miastowe a ja nie pasowałam do nich , zresztą kurka napiszę szczerze choć wiem że oberwę.
Odeszłam bo było kilka dziewczyn które były bardzo podobne do izus że jak ktoś ma inne zdanie to już trzeba go zjechać i przywołać . Ja miałam i mam zdanie że każdy może je mieć inne ale nie musi od razu być niemiły agresywny.
Poza tym ja się wtedy starałam o dzidzi i nie mogłam go mieć.A jedna uważała że to głupie ratować małe nienarodzone chore dzieci. Że powinno się im dac umrzeć .Dla mnie to było przykre

Dobra zmykam pompowac balony bo robimy roczek.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: JESIENNE DZIECIACZKI czyli lato i jesień 2011

07 paź 2012, 18:51

zamknięty watek oznacza, ze nawet inne forumowiczki niezapisane do watku nie przeczytają co sie u nas dzieje, trrzeba być zapisanym i zaakceptowanym przez resztę by sie do zamkniętego dostać, no pomijam tutaj moderatorów i adminów, choc tez nie jestem pewna czy wszyscy moderatorzy mają prawo zaglądania czy nie trzeba ustalić będzie jakiegoś moderatora. Ale nikt zpoza forum ani z forum nam obcy nie będzie widzieć co piszemy, tylko my, osoby zainteresowane danym tematem. A jeśli ktoś chciałby dołączyć może napisac prośbe
dokładnie. Moderatorki też nie mają tam wejścia. Musiałaby jakaś dziewczyna od was go moderować.

Dziewczyny jeżeli chcecie mieć wątek zamknięty, taki jak pisze elibell to musicie zwrócić się z prośbą do administratora forum, z uzasadnieniem dla czego wątek ma być zamkniętym. Z doświadczenia wiem że na odpowiedź będziecie długo czekać :ico_oczko:

Jeżeli chcecie to załóżcie teraz nowy watek na Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną! a ten zamknę/zablokuję i nikt nie będzie mógł już tu pisać. Zaczniecie nowy etap życia waszych pociech na nowym wątku. :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość