Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 09:55

Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-02-15, 08:58 ]
witam kto ma ochote Obrazek ,u nas nocka super :-D wiki raz sie obudzila takze spoko,MADZIORKA hihihi Adam widze to racjonalista i mysli o wszystkim o wydatkach itd to dobrze!!!I nie gniewaj sie na niego ,juz dosc tej kary!!fotki walentynkowe superowe,,Leos uroczy jak zwykle :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 lut 2008, 10:10

helo

Madziorka dobrze się pogodziliście, a zdjecia extra

Emi ładnie spała, na śniadanko dostała gęsta kaszę łyzeczką, smakowało. teraz jestem już w pracy, na razie nie ma ruchu to mogę poklikac.
u nas walentynki minęły normalnie, ja kazdy dzien, no może mężulek był bardziej przymilny, szczególnie w łóżku :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 10:16

ASIULKA to super :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lut 2008, 10:19

Witam stawiamy dzisiaj Obrazek i zapraszamy na Obrazek i Obrazek

Madziorka ciesze sie z mezulkiem ok :ico_oczko:
A Len po prostu rewelacja i super zdjecie "dawac mi ja " prawdziwy złosnik Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 10:21

NO TO IMPREZKA Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lut 2008, 10:21

Asiula fajnie ze nocka ok u nas bylo spokojnie :) a dzisiaj jeszce @ dostalam ech :ico_placzek:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 lut 2008, 11:12

Ja po mało upojnej nocy. Byłam wczoraj u tego dentysty i zamiast dziąsła wyrwał mi zęba ósemkę bo mówił, że to sie będzie inaczej wciąż odnawiać. Nie było tak źle a bałam się jak cholera bo to mój pierwszy raz.
Za to jak znieczulenie puszczało to przypomniał mi sie ból porodowy. Ma umierałam. Do pierwszej siedziałam i się bujałam jak dziecko z choroba sierocą. łeb mnie napierdzielał i ucho takie mi końskie znieczulenie walnał. Ale juz lepiej. Tzn jestem na paracetamolu.

Madzioraka ale piękne serduszka, postarałyscie się nie ma co. No i zdjęcia super. Dobrze, ze dałaś sie przeprosic wreszcie. Prawdziwy głuptasek jesteś. No ale ja pewnie tez w takiej sytuacji bym sie wkurzyła.

Dal naszych jubilatów miesiączników :ico_tort: :ico_tort:

Wiecie co zaczynam podejrzewać, że naprawdę jest jakas zależność między spaniem naszych dzieci hehe. Właśnie miałam napisać, że mi się dziś Tomek budził non stop a tu czytam, że wasze bąble ładnie spały :ico_noniewiem: . Zawsze jak sie pochwale, że tak fajnie wszystko to od razu jest zmiana. Chyba więcej nie napiszę, że noc przespana.

Napisałam posta i mi TT wywaliło. Dobrze, że doświadczenie mnie nauczyło kopiowac posty przed wysłaniem hehe.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 11:46

NO TO ja juz tez nie chwale ze dobrze Wiki spala tfu tfu tfu :ico_oczko: KAMILKO wspolczuje bolu po dentyscie Obrazek ,zmykam obiad gotowac i domek ogarnac Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 lut 2008, 12:15

Melduje, ze zyje, ale jakos bez ochoty :ico_placzek:
Daniel w UK apie tylko tymczasowe roboty. Ma sie z czego utrzymac, ale na tymczasowa umowe o prace nie moze wynajac domu, w zwiazku z tym nie mozemy leciec do niego :ico_placzek: Wczoraj caly wieczor przeryczalam, takie mialam fajne Walentynki :ico_placzek: :ico_placzek:

W dodatku wczoraj bylam z Luska u lekarza i to sie okazalo jakas alergia pokarmowa. Niestety trudno bedzie wyczuc na co, bo Luska ma przeciez pierwszorzedna diete, ale lekarz powiedzial, ze sie mam nie przejmowac, bo takie sprawy do 3 roku zycia zwykle przechodza. Na pryszczyce luskowa dal jakas masc i juz po jednym uzyciu widze poprawe.
W dodatku Luska od 3 dni odmawia spozywania mleka wmodyfikowanego i kaszek. Powiedzialm o tym lekarzowi, a on mi mowi, ze niektore dzieci tak maja ,i nie ma sie co przejmowac, dawac jakies jogurty twarozek itp. Ja do niego "ale ona ma dopiero 8 miesiecy!! Musi jesc mleko!" A ona takie galy :ico_szoking: :ico_szoking: i dopiero wtedy w karte spojrzal i mowi, ze myslal, ze juz ok 14-15 miesiecy :-D :-D
No to ja od razu na wage i co??? :ico_szoking: :ico_szoking: 10820 :ico_szoking: :ico_szoking:

Madziorka dla Ciebie (niestety nie ma mi kto na mnie zrobic zdjecia). Za to jutro dostaniecie cala mase zdjec, bo sie na spotkanie chustowe do Krakowa wybieamy z Luska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kolorki troche malo nasycone mi wyszly :ico_zly:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
I taki kolor ma moja nowa wizanka
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 lut 2008, 13:00

Jasnie Pani bardzo mi przykro ze rozłąka się przedłuży, mam nadzieję że nie na długo i wkrótce znów będziecie razem

Kamilko mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej i po wyrwaniu już jie będzie cię bolał

100 lat dla jubilatów

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość