julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 lip 2012, 14:56

Karuś, :ico_brawa_01: dla Nikosia :-D

Tibby, przyjdzie i nas Was czas - spokojnie :-)

U nas dziś spacerek z sikaniem wyłącznie na trawkę - majteczki suche :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 lip 2012, 15:55

a u nas burza właśnie minęła. musiałam do tego wszystkiego zadzwonić do pracy i powiedzieć, że się spóźnię, bo nie mam małego z kim zostawić, a M. wciąż w pracy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 lip 2012, 16:23

julchik22, :) no prosze jakie sukcesy
u nas tez nocna pieluszka sucha ale jakos mam opory zeby ja zabrac :ico_noniewiem:
zal mi gdyby ewentualnie pojawiła sie wpadka tego stresu malucha
ale kto wie moze sie przelamie bo Bartoszek juz zapomnial co to tak naprawde pieluszki hihihi
ja dzis zmykam do kina a mezus posiedzi z dzieciaczkami

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

12 lip 2012, 19:09

zal mi gdyby ewentualnie pojawiła sie wpadka tego stresu malucha
u nas tam żadnego stresu z tego powodu nie ma :ico_oczko:

No i pozbyliśmy się pieluch na dobre, miałam dobre przeczucie, Nikosiek wytrzymuje spokojnie nockę, nie posiusiał nic a nic, a zaraz po przebudzeniu leci do nocnika i robi do pełna :-D

gozdzik, miłego seansu :-)

Juluś, :ico_brawa_01: dla Dawidka za podlewanie trawki :-)

Tibby, Tobik też zacznie jak przyjdzie Jego pora, spokojnie :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 lip 2012, 20:08

karo-22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niko

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 lip 2012, 15:02

Goździk, jak tam w kinie? Fajnie że mogłaś wyjść odpocząć :-) A na czym byłaś?

:ico_brawa_01: dla Nikosia za całkowite odpieluchowanie - należy mu się cosik za kaskę zaoszczędzoną na kolejnym opakowaniu pieluch :ico_haha_02:

Mój kochany Skarb obudził mnie dzisiaj o 4:30 i powiedział że chce siiii, ściągnęłam mu pampka (był całkowicie suchy), nalał pół nocnika, poleciał otworzył lodówke i oznajmił że chca am :ico_haha_01: - ja półprzytomna ale szcześliwa o 4:30 zrobiłam mu mleczko - wypił, położył się zasnął dalej - już z gołą pupcią. Obudził mnie następnie o 9:00 że znowu siii, więc znowu na nocniczek i jest ok :-)
Kupka niestety nadal do gaci, ale mi to nie przeszkadza - niech Dziecie ma czas na spokojnie się oswoić z nową sytuacją. No i na wyjściach (wczoraj byliśmy w markecie, a dzisiaj u Męża w pracy) nic a nic nie sika :ico_noniewiem: Przywozi do domu. Nie wiem czy jest zestresowany sikać gdzieś, czy potrzebuje swojego nocniczka czy po prostu mu się nie chciało, bo jak już siusiał w domu, to nie było tego dużo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 lip 2012, 19:12

karo-22, no super hihi moze i ja sie przemogne i położe Bartoszka w samych majtusiach :)
u nas dzis kupka na nocnik :)
Goździk, jak tam w kinie? Fajnie że mogłaś wyjść odpocząć A na czym byłaś?
niestety z kina nic nie wyszło :(

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

13 lip 2012, 20:36

Juluś, no to super że Dawiś Cię poinformował nawet w nocy, że chce siusiu :-)
należy mu się cosik za kaskę zaoszczędzoną na kolejnym opakowaniu pieluch
Biorąc pod uwagę, że naszych znajomych synek jeszcze nosi pieluchy a w paźdz. skończy 3 lata, to spora rzeczywiście oszczędność :-)
nic a nic nie sika Przywozi do domu.
Może to jeszcze świeża sprawa dla Dawinia i dlatego woli siusiać u siebie w domku, niż gdzieś na wyjściu. JA powiem Ci, że poza domem jak pytałam Nikosia czy chce siusiu, a On mówił, że nie chce, to i tak szybko Go rozbierałam i natrzymywałam mówiąc radośnie, "zobacz Nikosiu jaka sucha trawka, deszczyk nie pada, może Nikoś ją podleje" i zawsze nawet parę kropli posiusiał i zaczął się bardzo szybko oswajać z tym i w tej chwili siusia "gdzie popadnie" :ico_haha_01: i na nocniku i na kibelku i na trawce gdziekolwiek :ico_brawa_01:
u nas dzis kupka na nocnik :)
To tak jak u nas :-D Nikoś mówi, że chce siusiu, no to usiadł na nocniku i siedzi i siedzi i siedzi i siusiu dawno zrobił, a zejść nie chciał. Więc Go zostawiłam i poszłam do kuchni kończyć zupkę. Po chwili Mężuś mówi, że Nikoś kupkę zrobił, a jaką wielką :ico_haha_01: Oj jak ją podziwialiśmy :ico_oczko: Mam nadzieję, że tak już zostanie :-)

[ Dodano: 13-07-2012, 22:06 ]
Uśpiłam moich Chłopaków, tzn Męża niechcący, bo mieliśmy inne plany na wieczór :ico_oczko: Ale skoro się zmieniły, to właśnie zaparzyłam sobie zieloną z płatkami róży i będę się ogłupiać magazynami plotkarskimi :ico_haha_01:

A Wy co porabiacie????

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 lip 2012, 22:23

a ja sobie klikam czytam o tym i tamtym :ico_oczko:
przełamałam sie i wysłałam Bartoszka spać w samych majteczkach :)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

13 lip 2012, 22:26

gozdzik, no i prawidłowo :ico_brawa_01: u nas cały czas suchutko, podjęłam bardzo dobrą i szybką decyzję, bez szczypania się :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość