Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

11 wrz 2007, 22:19

dobrej nocki Edytko :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 wrz 2007, 22:21

Edyta K spokojnej nocki bez pobudek i zaglądaj jak najczęściej

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

12 wrz 2007, 06:50

witajcie

nie mogłam wejść wczoraj do Was bo mój mąż okupował komputer, bo ja przecież siedziałam tyle czasu - szkoda tylko że nad praca a nie przy przyjemnościach ehhhh te chłopy

moja Oliwka w ciągu dnia to spi dwa razy: pierwszy jakąs godzine po tym jak wstanie z rana czasem do 9 nieraz dłużej a pozniej usypia koło 12 na godzinke ale ja bardzo bym chciała żeby spła raz w ciągu dnia a dłużej

dziewczyny pisałyście o jakimś konflikcie?? czy to u nas dziewczyny się pokłóciły?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: mam nadzieje że nie, powiedzcie o co chodziło bo nie dam rady przewertować tych stronek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-12, 07:04 ]
daleko nie musiałam się cofnąć w stronkach by wiedzieć o co chodzi - już się bałam że to cos u nas
uffffffff ulżyło mi

Kasiu ogromne gratulacje z okazji urodzenia się Szymonka

[ Dodano: 2007-09-12, 07:06 ]
Adusiu wszystkiego najlepszego z okazji 13 mięsiączka

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

12 wrz 2007, 07:32

My po wizycie u neuyrologa juz nie bedziemy musieli tam chodzic bo wszystko jest ok.
Dla Adusi na 13 miesiecy moc caluskow. A ja nie zagladalam bo mojej przyjaciolce cale zycie sie zawalilo maz ja zdradzil i sie rozstali i jest poprostu zalamana. po 4 latach malzenstwa powiedzial jej ze chcial sprobowac jak to jest z inna cham!!!!!!!!!.

Pawełk powolutku zaczyna chodzic robi po 2-3 kroczki ale jeszcze bardzo sie boi wychodzi mu jak sie zapomni.

Noce nadal koszmarne dzisiejsza byla poprostu rekordowa 5 pobudek :ico_placzek: wysiadam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-12, 07:34 ]
Pawełek w coagu dnia spi 2 razy tak- po godzince a w nocy to zalezy..

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 wrz 2007, 07:39

Kasiu, gratulacje dla całej Waszej rodzinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maja spi w dzien tylko raz ale od mniej wiecej dwoch tygodni noce to koszmar, budzi sie co chwila i chce do nas do łóżka :ico_olaboga: , padam przez to...
Ja nie wiem co sie stało ze tak sie jej odmieniło.

Oj jak ja bym chciala byc taka twarda ja Wy Edytko i Justynko, ale musze sie za to wziąć bo inaczej zameczy nas ta nasza Maja. Powiem Wam,ze ja naprawde czesto jej nie ustepuje ale ona jest tak uparta ze potrafi płakac tak długo aż mnie złamie i ustąpie :ico_wstydzioch: ....

[shadow=red][size=150]Dla Adusi za TRZYNASTY miesiączek życzymy dużo zdrówka i wszystkiego naj,najlepszego[/size]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/shadow]

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

12 wrz 2007, 07:46

A ta klotnie na tamtym forum to jakas dziecinada po co to sie wyzywac po to tu zagladamy zeby podzileic sie codziennymi smutkami i radosciami a nie wyzywac dorosli ludzie a jak dzieci. A ta witaminka to jaks psychicczna jakis natret nie chca jej a ta wraca szkoda gadac dobrze ze u nas wszytskie normalne i ze u nas zgoda bo wiadomo ze zgoda buduje no nic spadam moze usnie moj urwisek

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

12 wrz 2007, 09:15

Gabrysiu bardzo dziekujemy za zyczenia no i oczywiscie za pamiec.

Ja od samego rana placze ze moj synus ma juz rok sama nie wiem dlaczego chyba ze szczescia. Wrocily wszytskie wpsomnienia z przed roku ile zmartwien kosztowalo mnie urodzenie mojego wczesniaczka ale dzieki Bogu wzytko jest w porzadku moj synus rosnie i rozwija sie zdrowo a ja jestem z niego taka dumna i taka szczesliwa no i czywiscie zalewam sie lzami.

KOCHANY SYNKU MAMUSIA BARDZO CIE KOCHA I NIE ZAMIENILA BY CIEBIE NA NIC NA SWIECIE JESTES MOJA GWIAZDKA NA NIEBIE MOIM SERDUSZKIEM POPROSTU MOIM ZYCIEM. WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE NA SIECIE Z OKAZJI TWOICH PIERWSZYCH URODZIN

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 wrz 2007, 09:37

[glow=cyan][size=200]Pawełku z okazji pierwszych urodzin Zyczymy Ci dużo, dużo zdrówka, samych radosnych i beztroskich chwil i wszystkiego naj,najlepszego...[/size]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/glow]
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2007, 09:40 przez ivon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

12 wrz 2007, 09:40

ojej, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Najlepsze życzenia dla Pawełka buziaków moc
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ale ze mnie gapa :ico_sorki: :ico_sorki:
obiecuje że więcej się to nie powtórzy

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 wrz 2007, 09:43

dorotex83, my gapy dlatego ze Pawelka nie ma w tabelce...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość