Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 wrz 2013, 17:54

Monika, masz super syna! Śliczny chłopak. I jak ładnie juz siedzi. Brawo! I jaka uśmiechnięta minka w tym wózku. Widać, że mu sie podoba.

donatka, Tom też tylko w pionie i na rekach najlepiej sie czuje. Ciekawy świata a najbardziej ciekawi go lampa w dużym pokoju do ktorej gada i gada ;-) w ogóle rozgadal sie nam chłopak. Guga na całego.

Zapisałam dzis Bobika do logopedy. Popatrzy jak młody mówi i może nam podpowie co i jak robić by mówił wyraźniej.

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: wiosna-lato 2013

02 wrz 2013, 21:08

dziekuje Babeczki za gratulacje:)

My od Piatku w domku...jak narazie to ogarniam nasz Domek w 7demke.... :-D :-D to opiero Ekipa....hehe

Dziewczynki Grzeczne ladnie spia nawet....przez te 3 noce ciekawe co bedzie dalej:)

Chlopcy Lucek-zadowolony ze ma wrescie Siostry:) Stefanek-mowi ciale Dziewcinki-Dwa sa i pokazuje lozeczko a Ziemko-Dzidzi tam.....wiec kazdy i z nich ma opienie o Nich....hehe

Dzis 1 Dzien Przedszkola wiec sie dzialo...M.byl z chlopakami bo pogoda o Bani i z Dziewczynami niechcialam wychodzic.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 wrz 2013, 10:08

hej

u nas pogoda nie za bardzo od weekendu... deszczowo i pochmurnie i na dodatek zimno :-/ wczoraj siedzialam caly dzien w domu i dzis tez siedze bo dzisiaj jeszcze bardziej zimno i szaro buro na polu. maz w pracy teraz chodzi na 12 godzin :ico_placzek: bo jakiegos chlopaka zwolnili i nie ma kto robic i musi na 12 teraz chodzic :cry: wczoraj byl od 6-18 i dzis to samo :-/ a od jutra nocki od 18-6 rano ja nie wiem jak to bedzie :ico_noniewiem: najgorsze to beda te nocki bedzie sie dluzyc i w ogole calymi dniami juz calkiem bede sama bo po nocce maz przyjdzie i bedzie caly dzien spac a potem wstanie i zas do pracy i w ogole sie pewnie nie bedziemy widziec tyle co rano jak wroci pogada chwile i pojdzie spac :ico_noniewiem: A ja z Patrykiem sama teraz bede calymi dniami dopoki kogos nie przyjma maz tak bedzie po 12 h robic :-/ ... wczoraj to jakos mi zlecialo bo siostra mnie odwiedzila teraz ma luz blus bo synek poszedl do przedszkola wiec ma duza czasu dla siebie poki nie urodzi corki :-D ale do pazdziernika ma na razie jakis odpoczynek od dzieci. w pazdzierniku sie zacznie i jej karmienie przewijanie i bujanie :ico_oczko:
Monika, masz super syna! Śliczny chłopak. I jak ładnie juz siedzi. Brawo! I jaka uśmiechnięta minka w tym wózku. Widać, że mu sie podoba.
dziekuje :-D

Brodzikowa Mama no taka ekipa to sama radosc w domu :-) wesolo teraz bedziecie miec :-)
fajnie ze chlopaki zaakceptowaly po swojemu nowe siostrzyczki :-) jak beda duze dziewczynki to musza dac dobry przyklad mlodszym siostrzyczkom i bronic je od zlego :ico_oczko: to bedzie dopiero dla nich wazna rola :ico_oczko:
niech beda dziewczynki grzeczne zawsze :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

03 wrz 2013, 10:45

Hej!

Ja z odskoku- żyję, mały baaardzo grzeczny, ładnie i śpi. Dzięki Ci Boże :-) oby tak dalej.

Ja (tu gorzej) byłam wczoraj u lekarza- załapałam w szpitalu ZAPALENIE JAMY USTNEJ OSTRE. Wszystkie moje boleści w buzi są od tego i temperatura- mam dalej ale nie już tak wysoką-38 stopni, cała gęba zawalalona aftami, napuchłe dziąsła, fle...ale przepisałam leki, płukanki i dziś ciut lepiej ale jeszcze jeść nie mogę.

Z mojej trójki się bardzo cieszę, obym szybko wróciła do zdrowia i będzie git.
Mąż mnie wspiera, moja mama też (gotuje mi zupki i mi miksuje żebym przez słomeczkę popijała :ico_haha_01: ) no mowię Wam jak borok i ułomas ale co zrobić.

Buźki wielkie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

03 wrz 2013, 10:54

Jenny, a Właśnie co tam u Ciebie?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

03 wrz 2013, 11:38

Jenny, a Właśnie co tam u Ciebie?

Małgosiu u mnie wszystko ok. Jutro idę do szpitala na zdjęciu szwu, jutro rano odstawiam fenoterol, dziś już nie robię wieczorem zastrzyku z heparyną. No i zobaczymy albo będzie poròd sn, albo cc wieczorem, zależy jak organizm zareaguje.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: wiosna-lato 2013

03 wrz 2013, 11:46

jenny jak ja odsawiłam fenoterol to urodziłam po 1,5 tyg.....a był to 37 i 6 dni.....może i u ciebie tak będzie....trzymam kciuki...

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

03 wrz 2013, 13:32

hej

MonikaAA super było cię usłyszeć baardzo mi miło :ico_haha_02: co do męża nie zazdroszcze,ze teraz bedzie tak pracował i zadko sie bedziecie widziały,ale pomysl,ze i piniązka troszke wiecej przyniesie,ja bym juz wolała zeby mój mąż tak pracował a był tutaj,we wczesniejszej pracy tak pracował i nawet po 15 godzin,ale ja sie przyzwyczaiłam i pieniedzy wiecej było i ok,a teraz co z tego,ze pieniadze bede miała jak jego przy mnie nie ma :cry: nie chce tak zyć to jest wegetacja i dzieki Bogu,że mam Milenke chociaż ją :cry:

jenny ja po odstawieniu feneterolu urodziłam po 3 dniach w 39t i 4dc i sądze,że u Ciebie to już dni do ukochania syncia :ico_oczko: Twój synek duzy chłopaczek,Milenka ważyła 2600gr,a teraz prawie już 7kg :ico_brawa_01:

Małgosia ojj biedna to sie porobiło u Ciebie,kurcze zycze abys jak najszybciej mogła normalnie jesć i wracaj do zdrowia,ja wiem co to afta boli jak diabli jedna! a jak jest ich wiecej Boziu kochany tule mocno :ico_pocieszyciel: ciesze sie,ze synciu tak ładnie spi :ico_brawa_01:

Brodzikowa mama ale masz teraz dzieciaczków az miło i na pewno nie nudno świetnie! :ico_haha_02:

ziolo kochana mój mąż chce tam wynająć mieszkanie z kolegą i ściagnąć nas,takze jest nadzieja :ico_haha_02: mnie tutaj nic nie trzyma,a brat moze zawsze do mnie przyjechać i odwiedzić a tutaj co mi zostaje? zadłuzone mieszkanie i same problemy? tam bede chociaż z nim i niunią naszą i to najwazniejsze,a tutaj wynajme mieszkanie i już..cos sie załatwi póki co mąż dzis dostał meldunek tam i przeprowadza sie do innego mieszkania da mi znac wieczorkiem jakie ono jest jak sie uda i bedzie o jedno łózko więcej i pralka chociaż to jedziemy do niego pod koniec wrzesnia na kilka dni,a jak nie to czekam :ico_noniewiem:

Dontako wszystkiego dobrego dla was na rocznice slubu :ico_prezent: ciesze sie,ze Mikus zdrowiutki :-)

Dziewczynki miałam pytać: wiecie moze po co do meldunku w Niemczech było im potrzebne nasz odpis aktu małzeństwa?

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

Re: wiosna-lato 2013

03 wrz 2013, 13:48

MISIA

akt małżenstwa i akt urodzenia waszej córki w Niemczech na 100% beda potrzebne twojemu mężowi.
Najlepiej jakby miał te 2 dokumenty unijne. ja mam nawet swoj i meza akt urodzenia unijny :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

03 wrz 2013, 14:17

Joasiu akt urodzenia Mileny ma przy sobie a akt małzeństwa musiałam faksem przesłać do działu meldunków tam w Niemczech,ale po co im to do meldunku?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość