Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lut 2008, 13:54

jestem hehe

dla marcinka i krzysia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

jasnie pani ladniutka mai tai hehe super ze do kraka sie wybieracie.. ile tych mam chistowych tam wylapiecie????

ja pytalam o krupniczek
ale ostatnio jakos moje pytania sa pomijane.. :ico_noniewiem:
no nic wlasnie gotuje.. mysle ze bedzie ok hehe

kamila.. wyrywanie.. brrrr. ja juz dwa razy mam to za soba niestety.. ale u mnie po wyrwaniu jakos zero bolu hehe od razu shopping i po stresie hehe
ale oczywiscie przed i w trakcie masakra.. bo ja bardziej ubolewam nad sama strata niz tym bolem hehe

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lut 2008, 13:57

madziorka hihi pisze:ja pytalam o krupniczek
Madziu mozna krupniczek ja dawałam i jadl z apetytem :):

[ Dodano: 2008-02-15, 13:07 ]
Jasnie Pani :) pisze:Daniel w UK apie tylko tymczasowe roboty. Ma sie z czego utrzymac, ale na tymczasowa umowe o prace nie moze wynajac domu, w zwiazku z tym nie mozemy leciec do niego
Dominiko napewno wszystko sie ułoży nie moze byc inaczej zobaczysz zawsze na poczatku widzimy wszystko wczarnych barwach :ico_oczko:

Jasnie Pani :) pisze:W dodatku Luska od 3 dni odmawia spozywania mleka wmodyfikowanego i kaszek. Powiedzialm o tym lekarzowi, a on mi mowi, ze niektore dzieci tak maja ,i nie ma sie co przejmowac, dawac jakies jogurty twarozek itp. Ja do niego "ale ona ma dopiero 8 miesiecy!! Musi jesc mleko!" A ona takie galy i dopiero wtedy w karte spojrzal i mowi, ze myslal, ze juz ok 14-15 miesiecy
ach ci lekarze zamiast dokładnie czytac karte pacjenta zgaduja na oko :ico_zly:

Jasnie Pani :) pisze:No to ja od razu na wage i co??? 10820
no i ok :)

madziorka hihi pisze:ostatnio jakos moje pytania sa pomijane
kurcze ja tez mam takie wrazenie ....powiem wam co ja myśle otoz wydaje mi sie ze nasz watek jest inny niz inne tzn jak czytam np majówki wydaje mi sie ze one rozmawiaja o wszystkim doradzaja sobie wspieraja ...a u nas....hm duzy znak zapytania ....kazda wpadnie powie co i jak :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Przepraszam jezeli kogos urazilam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 lut 2008, 14:18

Hej!
Dla jubilatów :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kamilka, współczuję dentysty. Ja tak masakrycznie nie cierpię borowania etc., że wolę chyba rodzić :-D

Jasnie Pani, trzymam kciuki, żeby mąż szybko dostał umowę na stałe - rodzina powinna być razem. A walentynki ja miałam podobne, niemniej jednak dziś sobie wszystko odbijemy :ico_oczko:
Jaśnie Pani, ile razy na dobę Luśka je mleko lub kaszki?? Kurczę, bo Helenka inne pokarmy wsuwa z apetytem a kaszkę na śniadanie nie bardzo i wieczorem mleko też nie. Zdarza się, że gotowa pójść spać bez kolacji niż mleko/kaszkę z butli doić. No chyba że cyc, wtedy jest ok ... ale pokarmu mam coraz mniej, w sumie karmę już tylko w nocy raz czasem 2... i tak sie zastanaiwam czy na śniadanie można być coś innego, a kaszkę tylko na kolację?? Skoro ma skazę bialkową .... hmmm ....

Madziorka, ja nie wiem czy krupniczek można ... Foty rewelacyjne!!! Gratuluję takich pięknych domowych wypieków, a ktoś tu mówił, że w kuchni to nie bardzo się czuje :ico_oczko: Zdradzisz przepis na te pyszności??

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lut 2008, 14:22

ania1980 pisze:wieczorem mleko też nie
chyba wszystkie dzieci zaczely strajkowac z mleczkiem Marcinek tez dołacza hehe :):

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 lut 2008, 14:24

I co Madziu, dajesz Mu mimo wszystko czy zastępujesz czymś innym?? Bo ja sama nie wiem co robić ...
Co do pomijania pytań, to zdaje się, ze te, które są pogrubione doczekują się odpowiedzi...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lut 2008, 14:27

Aniu z rana jak sie obudzil zrobilam 160 ml wypil 80 ml wiec po 30 minutach zrobilam kaszke bananowa na gesto dodalam banana i troszke deserku jabłko brzoskwinia wymieszalam i zjadl wszystko czyli z 250 ml bylo wszystko razem :ico_oczko: no i w dzien musze mu gotowac zopy lub obiady bo kaszy ani rusz dopiero po kapieli uda mi sie mu wcisnoc mleczko :):

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 lut 2008, 14:34

Dzięki za odpowiedź; ja też tak spróbuję. Kurczę, niech choć 2 razy na dobę je coś mlecznego, bo w dzień to podobni jak Macinek, mleko jest bleee. Cyca by chciała, ale ja w dzień nie daję, bo jak teraz ustąpię, to później nie oduczę i będzie tak jak z bratankiem mojego Krzysia - miał ponad 2 lata, podbiegał do mamy, zadzierał bluzkę i do cyca się podłączał - nieważne czy był tłum gości czy nikogo nie było .... trochę to dziwnie wyglądało ....

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lut 2008, 14:36

ania1980 pisze:miał ponad 2 lata, podbiegał do mamy, zadzierał bluzkę i do cyca się podłączał - nieważne czy był tłum gości czy nikogo nie było .... trochę to dziwnie wyglądało ....
napewno hehe

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lut 2008, 14:48

Aniu leos zjada kaszke tylko na noc, ale od wczoraj dostaje tez na sniadanie 100ml, cycek teraz ograniczylam, rano i popoludniu oraz w nocy
takze coraz mniej, hehe
ale w nocy musi byc bo bez tego nie ma spania
suszarke odsstawilismy i teraz nie wiem co gorsze bylo?

a ciasteczka znalazlam na necie, moge podac przepis,, tylko ze samo ciasto nie smakuje rerewlacyjnie.. dlatego powymyslalysmy te ozdobki kolorowe slodkie i smaczne hehe

poszukam dla ciebie i wysle

aha i robilam je z wieksza pomoca kolezanki
sama bym sie nie porwala na taki wyczyn hehe

madziu ja nie wiem jak jest na ainnych watkach bo nie mam czasu tam zagladac

ja zawsze opowiadam co u mnie ale wam tez czytaam i odpowiadam

pytalam pare razy o cos i skoro nie doczekalam sie odpowiedzi to ponowilam pytania i ok

hehe

madzia sliczna foteczka marcinka w podpisie !!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 14:48

:-D Co do pomijania pytan to faktycznie znowu cos do bani!!Ja sie przyznam ze zanim czasami wszystko przeczytam to zapomne :ico_noniewiem:i czasem ja poprostu jesli nie znam odpowiedzi na pytanie to nie odpisuje i tyle!!MAM nadzieje ze jakos sie to poprawi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Wlasnie mam pytanie dajecie parowki????i zwykle czy te takie dla dzieciaczkow??JASNIE PANI :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: MADZIORKA ja krupniczku nie dawalam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-15, 13:50 ]
U nas narazie niema strajku mlekowego,Wiki zjada flache z kaszka na noc i czasami rano na gesto :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość