Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 cze 2007, 17:56

Jestem jestem... nic się niedzieje..
Agniecha słodki krasnalek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wogóle te Wasze dzieciaczki- patrzeć isię oblizywać :-D


Kurde w wiadomościach podali , ze "mój" szpital moze być zamknięty, bo 90% personelu nie pracuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiem co mam robić..mam umówioną połozną... ale jak zamkną szpital, to mogę na progu szpitala rodzić...albo pod mostem....

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 cze 2007, 19:02

hajka,
Ja tylko na chwilę bo zaraz mam gości. Zresztą od koleżanki dopiero wróciłam z Tomeczkiem. Ale dziś wspaniały dzień... ale zaczęło sie wczoraj niedobrze...
Od 21 do 24 mały ryczał strasznie, bo najwyraźniej miał kolke. Pierwsza kolka, cos strasznego. Ale wczoraj potestowałam sobie z jedzeniem i wszamałam fasolkę szparagową zieloną. Miałam nadzieję...nadzieja prysła. Dziś już nic nie tknęłam zakazanego ze strachu przed powtórką.

Za to mały tak się zmęczył, że do teraz odsypia. Budzi się co kilka godzin na jedzonko i dalej kima. Noc przespana i dzień jak wymarzony. Od razu chce się żyć.

A przyznam się, że wczoraj brzydkiego posta wam napisałam ze złości i bezsilności. Wykrzyczałam się w tym poście na was :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: . Pytałam jak nie nosić malucha gdy on płacze. To niemożliwe. Serce się kraja. Ach teraz już mi się nie chce tego pisać. No i nie mam już złego nastroju. A post sie skasował hehe... Tak chyba musiało być. Bo byście mnie już nie lubiły ani trochę.

Agniecha super podłoga. Szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo bym wykorzystała twojego męza hihi.. oczywiście w sprawach remomntowych haha. Akurat moja przyjaciółka potrzebuje. A i synuś cudeńko.

Co tam jeszcze... nadrabiam jak mogę, bo mały nigdy mi nie pozwala nic napisać więcej. Ja z cyckami nie mam żadnego problemu. na początku owszem był nawał, ale minął i jest ok. Frydza mój Tomi przez dwa tygodnie grzecznie spał i nie znałam jego płaczu. Tak chyba te bobaski mają. Teraz już się nuczył i sobie nie żałuje.
Oby nie za dużo.

Juli do lekarza!!! Nie ma na co czekac.

A w ogóle to kończcie babeczki to rozmnażanie i przenosimy się na nowe miejsce wreszcie. Czas najwyższy. :-D

Buziaki dla wszystkich w tym tak cudownym dla mnie dniiu. Ale jestem happy!!! Sama się nie poznaję. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

28 cze 2007, 20:46

Od razu przyznaję się bez bicia ,że potw nie czytałam - znów mam 21 nieprzeczytanych - brawo dziewczęta rozkręcacie sie :ico_brawa_01: :-D Nadrobię to jutro.

U pediatry wszystko ok.Mała przez 4 tyg przybrała 720 g , a jak wasze dzieciaczki przbierają na wadze bo zastanawiam się czy to dużo czy mało.miłosz w jej wieku wazył już więcej , ale mówią że dziewczynki są drobniejsze ..... sama nie wiem :ico_noniewiem:

Co do jonsona to oliwki są do du...y , u nas w szpitalu kąpali dzieciaczki w płynie jonsona i muszę wam powiedzieć że jest super bo zaraz po powrocie kupiłam taki sam i używam.Bardzo dobra jest też oliwka hippa, ja mam dwie bambino, ale jak mi się skończy to kupię właśnie hipp.

Jakiego kremu do bużki używacie dla maluszków, bo szukałam czegoś w sklepie , ale nie jestem przekonan a powinien być z filtrem.

buziołki . Do jutra. Pa

[ Dodano: 2007-06-28, 20:48 ]
Od razu przyznaję się bez bicia ,że potw nie czytałam - znów mam 21 nieprzeczytanych - brawo dziewczęta rozkręcacie sie :ico_brawa_01: :-D Nadrobię to jutro.

U pediatry wszystko ok.Mała przez 4 tyg przybrała 720 g , a jak wasze dzieciaczki przbierają na wadze bo zastanawiam się czy to dużo czy mało.miłosz w jej wieku wazył już więcej , ale mówią że dziewczynki są drobniejsze ..... sama nie wiem :ico_noniewiem:

Co do jonsona to oliwki są do du...y , u nas w szpitalu kąpali dzieciaczki w płynie jonsona i muszę wam powiedzieć że jest super bo zaraz po powrocie kupiłam taki sam i używam.Bardzo dobra jest też oliwka hippa, ja mam dwie bambino, ale jak mi się skończy to kupię właśnie hipp.

Jakiego kremu do bużki używacie dla maluszków, bo szukałam czegoś w sklepie , ale nie jestem przekonana a powinien być z filtrem.

buziołki . Do jutra. Pa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 cze 2007, 22:09

Mały dalej śpi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Podmienili mi dziecko??

Muszę go wybudzić na kąpiel bo jutro do lekarza idziemy i trzeba czystym być.
Aciu ja małego jutro bedę ważyć u lakarza, ale w domu sama jak ważyłam to wychodzi mi na to, że w trzy tygodnie już ponad 1kg przybrał. Zobaczymy jutro czy się nie mylę.

Goście właśnie wyszli, Jarek poszedł z psem. Mam nadzieję, że po kąpieli Tomuś będzie kontynuował passę spania.

A w ogóle to co tu tak pusto się zrobiło nagle? może dziewczyny sie rozdwajają?? Oby...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 cze 2007, 22:27

SIEMANKO wpadlam poczytac co klikalyscie :-D mala spi ukapciana cyca zjadla i jest zadowolona :-D czekam na meza bo jest w pracy,po poludniu byla moja bratowa bylo super mala dostala karuzele i moj pierwszy album :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:k kochane mialyscie zdejmowane szfy?????????bo ja mam isc w poniedzialek i juz sie boje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-28, 22:32 ]
Obrazekmoje dwa skarby :-D

[ Dodano: 2007-06-28, 22:32 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 cze 2007, 22:55

acia pisze:akiego kremu do bużki używacie dla maluszków, bo szukałam czegoś w sklepie , ale nie jestem przekonana a powinien być z filtrem.

najlepiej z mineralnym filtrem. ja mam z nivea z filtrem 30. pani w aptece mi polecila.

Frydza, ale ci mala fajowo na boczku spi :-D :ico_brawa_01: . moja tylko na pleckach i tylko glowa w jedna albo druga strone ...
ja mam szwy rozpuszczalne, ale zdejmowanie to juz podobno pryszcz w porownaniu z porodem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 cze 2007, 01:06

frydza jaka slodka foteczka z tatusiem hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja sie nie rozdwajam jak na razie... :-D i chyba jeszcze nie zamierzam hihi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 cze 2007, 08:53

frydza - zdejmowanie szwow nic nie boli

u nas ok, pozatym ze mala ma albo katar albo sapke.. mam waitpliwosci bo charczy jak nie wiem co a niewiele jej z nosa sciagam - wlasciwie tyle co nic... w nocy nawet spala... wczoraj bylismy na wazeniu i mala od wyjscia ze szpitala przybrala 810 gram! a 4 tygodnie konczymy dopiero we wtorek... tyle ze my mialysmy mala wage wyjsciowa - 2790 a teraz juz 3600

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

29 cze 2007, 09:19

Frydzuniu fotka Twojej córci i Mężusia jest przeurocza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 cze 2007, 09:48

indigo - ta fasolka to byla ryzykowna sprawa....

[ Dodano: 2007-06-30, 20:27 ]
forum dziala okropnie - ja nie wiem jakiego oni maja programiste czy informatyka, ale taka awaria, no szok!!!!
ciakawa jestem co u naszych czerwcowych ciezarowek slychac... pewnie ktoras juz sie rozdwoila a my nic nie wiemy :-(
u nas wszystko ok, mala zrobila sie strasznym obzartuchem... ale jest bardzo grzeczna.. je i spi wlasciwie... nie ma co narzekac.. w nocy pobudki co 3 godziny tez da sie przezyc...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość