Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 lip 2008, 23:24

witam wieczorkiem :-D
Basiu super ze imprezka sie udała to czekamy teraz na góre foteczke z imprezki :-D no to widze ze drugi torcik bedzie do zjedzenia zeby mozna było fotke zrobic :-D
A co do wyjazdu do dalej nic nie wiem, normalnie nie wiem czy jutro bedziemy jechać czy pojutrze ale jeszcze nic nei gotowe ani zaplanowane :ico_olaboga: burdel straszny, ale przynajmniej wesoło :-D teraz to czekam na ładna pogode :-D
Rozmiar 34 :ico_szoking: szalejecie dziewczyny ja jak sie w 40 zmieszcze to jestem przeszczesliwa :-D
Basiu a wyobraź sobie co sie u mnie w domku dzieje jak twój przeciez taki spokojniusi syneczek :-D
A wogóle kiedy mnie odwiedzicie :-D

Sandra super ta bratanica :-D mój brat niby starszy ale cos sie zawział i do roboty nie chce sie wziasc :ico_noniewiem:

MAdziu normalnie chyba nastepnego synka nazwe Leonek moze tez bedzie taki słodziutki jak twój :-D a te filmiki poprostu mnie rozwaliły odrazu mi sie micha smieje, słodkie strasznie te nasze maluszki :-D oj marzy mi sie keidys spotkanko na zywo ze wsyztskimi bobaskami :-D tylko który lokal by to zniósł :-D

Joasiu super ze imprezka sie udała :-D a z tymi torcika to chyba jaks plaga :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

15 lip 2008, 06:49

Witam rankiem. Kolejny ponury dzien czas zaczac dobrze ze moj promyczek swieci a wlasciwie bedzie bo jeszcze spi Cos maruderka z niego ciagle w nocy poplakuje chyba kolejne zabki ida .Ze zdjec widac ze wiekszosc towarzystwa to juz chodzi a raczej biega! BRAWO!!! U nas jeszzcze musi byc asekuracja czyli renka
Milego dzionka wpadne poczytac wieczorkiem a teraz czas ująć młot czas kuć ojczyzny gmach.....czyli do pracy rodacy. :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

15 lip 2008, 15:54

kochane babeczki
przez przypadek udalo mi sie dorwac internet wiec korzystajac z okazji
skladam zyczonka za okres mojej nieobecnosci

NATALCE :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

TADZIOWI :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

LEOSIOWI:ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

JULI :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:


my w głuszy gdzie boćki rondo mają :ico_oczko:
ale super odpoczywamy :-D

całuski dla was kochane i do zobaczonka w sierpniu :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 lip 2008, 18:53

witajcie
teraz to naprawdę ciężko będzie mi nadrabiać czytanie, bo mam tyle różnych akcji w pracy, że głowa boli, rozprzężenie pracowników takie nastąpiło, że nam na głowę już prawie wchodzą
ale jeszcze nie wiedzą z kim zadarli, bo moi chłopcy to pobłażliwi są, ale ja to z grubej rury jak ktoś ze mną zadrze, a szczególnie jak nie słucha poleceń
i już 2 osoby mam na tapecie, jak się nie poprawią to wylotka murowana, bo ja się nie myślę stresować we własnej firmie
a jedna to mnie wkurzyła na maksa, bo niby jest na zwolnieniu lekarskim, a na n-k wkleja foty z uwaga "wakacji w Norwegii", tak ona na urlopie a ja jej płacę za zwolnienie
uff :ico_olaboga:
foteczki jak zwykle urocze dziewczyny
madziorka filmiki odjazdowe
uleńko na foteczki to jeszcze chwilkę musicie poczekać, bo ja mam tylko kilka, a resztę robiła moja przyjaciółka, a od niej jeszcze nie mam
sosim to odpoczywaj kochana

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lip 2008, 20:17

basia niestety takie sa uroki wlasnej firmy.
a jakiego typu prowadzisz dzialanosc? bo ja nawet nie wiedzialam
ale "chora" pracownica wpadla hihi
NK to czysta lustracja hehe

u nas dzionek dobiega konca ufff
ale dzis bylo cudnie. sloneczko grzalo upalnie,
mialam spotkanie z dziewczynami-mamuskami. jedna z blizniakami 2 tyg mlodszymi od lelka
bylo naprawde wesolo
potem cala ferajna przyszla do nas hhihi

a teraz lelek obowiazkowo pojechal z tatusiem na rowerek
a ja wcinam szpinak i sie relaksuje

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

15 lip 2008, 21:10

Cos mi sie zdaje ze jak ja wybiore sie z rodzinka na wakacje to cale zasoby dobrej pogody juz wykorzystałyście moje drogie.Oby nie :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-15, 21:15 ]
mam do was pytanko chcialam zmienic podpis i zdjecia w profilu ale ciagle wychodzi mi ze za duzo mam w podpisie i nawet po calkowitym wymazaniu nic sie nie zmiena nie ma reakcji na haslo czy da sie od nowa uzupelnic profil? :ico_zly:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 lip 2008, 21:21

uleńko jak tam plany urlopowe już coś wiesz?
pewnie uda nam się zobaczyć na spokojnie po urlopiku waszym
moniw spokojnie jeszcze trochę wakacji jest, więc pogoda na pewno jeszcze będzie letnia
a co do podpisu, to ja bym wymazała wszystko, zatwierdziła zmiany, sprawdziła na forum czy znikło i dopiero wtedy zadziałała z nowymi rzeczami

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

15 lip 2008, 21:39

ok dzieki za radę

[ Dodano: 2008-07-15, 21:45 ]
S U P E R BASIU udało sie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 lip 2008, 21:50

witajcie!
Madiorka filmiki fantastic!
Basia niezła aparatka z tej twojej pracownicy! Na dywanik z nią!!!!!!!!!!!!!!!!
Ula przepraszam za te lakoniczne odpowiedzi ale to już mój małżonek na kompie królował :ico_sorki: :ico_sorki: Byłam w Niechorzu a noclegi miałam w Pogorzelicy w ośrodku Albatros. Ja płaciłam 50 PLN za nocleg ale teraz z tego co wiem kosztuje 60 PLN od osoby za dziecko stała opłata 10 PLN.
sosim, wypoczywaj kochana w końcu wakacje są raz w roku :-D

U mnie w pracy powoli kończymy remont...... zostało jeszcze sprzątanie :ico_zly:

:ico_zly: masakra.....

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 lip 2008, 21:52

Hej hej
naprawde dziewczyny juz od ent czasu to znaczy od roku co wlanczym kompa moja sie budzi :ico_noniewiem: Nie wiem czy ona juz jakiegos radarka w pupci nie ma :ico_oczko:

Basiu 34 roz. :ico_olaboga: Matko jak Ty nam schudlas ale laska sie z Ciebie zrobila nebeska :ico_oczko: Figury pozazdroscic :-D Poto mas swoja firme zeby Cie nie denerwowali inni masz racje ale jestes twarda.Niepodejrzewalabym Cie :ico_oczko:

Mowin ale Grzesiu juz Ci wyrosl.A z pogoda to sie poprawi zobaczysz no i jesien tez bedzie ciepla

Madziorka ale ladne papa :ico_oczko: Fajny filmik :ico_brawa_01:

Juli nauczyla sie juz zjezdzac ze zjezdzalni i dzis chyba tysiace razy ja wnosilam na slizgawke.A piach to przezuwa jak cukierki :-D Ale podobno jak dziecko nie sprobuje piaseczku to nie jest prawdziwym dzieckiem.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość