Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 gru 2008, 00:17

pinko oby Uli nic wiecej nie wyszlo z tego kataru

Kiepsko coś śpi, ciężko jej się oddycha i budzi się co chwila... dałam jej ibufen i chyba jest troszkę lepiej.
Jola_85 pisze:kochane moje dziecko ma rozyczke....

Rajuśku... współczuję, choć z drugiej strony... im szybciej tym lepiej.

Uciekam lulki.... spokojnej nocki.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 gru 2008, 09:10

Cześć Kobietki.
Nie pamiętam kiedy ostatnio tu zaglądałam (chyba jakieś 2 tygodnie temu) więc nawet nie bede próbowała doczytać, bo przy Waszym tempie nie dam rady nadrobic zaległości :-D W pracy taka kołomyja że :ico_szoking: Czasem nie mam nawet kiedy zjeść śniadania. A kiedy juz przyjdę do domu to też nie mam kiedy przysiąść na kompa. czasem tylko sprawdzę pocztę, wiadomości na NK i tyle. A powiem że bardzo brakuje mi tt :ico_placzek:
U nas generalnie ok. Przebiły nam się wreszcie górne jedynki i wydaje mi sie że dwójki też idą. Więc w końcu cos się ruszylo w kwestii zębów. Nocki jakby też spokojniejsze. Wprawdzie jeszcze z pobudkami ale chyba juz się tak do tego przyzwyczaiłam że nawet nie czuje zmęczenia jak rano wstaję :ico_haha_01:

Widzę że nową koleżankę mamy na wątku :-) Witam bardzo serdecznie Ciebie i Twojego maluszka :-)

Jola pierwsze słysze o jakimś cięciu dziąsełek :ico_szoking: Tak jak dziewczyny mowią - nie martw się i przy najbliższej wizycie zapytaj pediatry.
A różyczki bardzo współczuję. Nacierpi sie Miruś ale mówią że lepiej jak choroby zakaźne przejdzie się we wczesnym dzieciństwie. Więc może i lepiej że teraz dostał. A Julka miała już różyczkę?
A jak kontakty z mężem?

Justynko gratuluję Gabiemu nowej umiejętności :ico_brawa_01: My tez próbujemy Niuske nauczyć schodzenia z łożka ale póki co tylko czasem jej się udaje :ico_haha_01:

Asikk i Iwonka widzę że jakąś dietkę zaczęłyście :-) Życzę wytrwałości :ico_haha_02:

Ogromne życzenia z okazji pierwszych poważnych urodzin dla Majeczki :ico_tort: :-D Rosnij Skarbie zdrowo i bądź zawsze uśmiechnieta :ico_haha_02:

Brawa dla Kamilka za kolejne ząbki :ico_brawa_01: Jeny on ma juz 10 ząbków :ico_olaboga: ? My dopiero się 4 doczekałysmy :ico_haha_01:

Przepraszam ale cofnęłam sie tylko o dwie strony więc nie wiem co jeszcze się działo.
W każdym razie gorąco Was pozdrawiam i stawiam poranną kawkę :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-12-09, 08:15 ]
Oj ale jestem zakręcona :ico_puknij: Przecież dziś Arturek kończy roczek :ico_urodzinki:
Sto lat, sto lat ........... :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:
Dużo zdrówka i słodyczy koleżanka Nadia życzy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 gru 2008, 09:58

kaska28, dziękujemy za życzonka :-) i :ico_brawa_01: dla Nadii za ząbeczki

Jola no nie ciekawie z tą różyczką, ale przechoruje i będzie miał przynajmniej z głowy, bo ja do tej pory nie miałam.

I my stawiamy ogromny :ico_tort: z okazji naszych urodzinek, tort już wczoraj na wieczór zrobiłam, sałatkę-gyrosa też, więc jakby co jestem troszkę gotowa jakby się komuś chciało przyjść :ico_oczko:

Teraz już muszę lecieć kanapeczkę mojemu smykowi zrobić bo jak wstał to tylko mleczko wypił.

Aga i co z tym katarkiem po nocy?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 gru 2008, 09:59

witam po ciezkien nocy chyba sie kuzynki zmowily bo u nas Majka cala noc kaszlala jak wylaczylam grzejnik to troszke mniej no i po tej nocy jest tak zmeczona ze jeszcze spi tylko znowu co chwilke kaszle

Wszystkiego Najlepszego dla Arturka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 gru 2008, 10:01

Dzień dobry
U nas nocka kiepska, kaszel, katar i częste pobudki, spałyśmy do 8:30, teraz Ulek je kaszkę.
Kasia, fajnie, że wpadłaś, dzięki za :ico_kawa: właśnie popijam. :ico_brawa_01: dla Nadii za pierwsze ząbki i ładne spanie :-)

Wszystkiego najlepszego dla Arturka z okazji roczku... rośnij zdrowo :-) :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 gru 2008, 14:34 przez pinko, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 gru 2008, 10:30

no i Majka wstala jeszcze z katarem kurcze co chwilke cos jej jest

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 gru 2008, 10:37

Witajcie!

Dla kolejnego jubilata - ARTURKA!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Niech rośnie zdrowy i wesoły chłopak!!!

Znowu jakieś choroby się przyplątały :ico_nienie: niech maluskzi szybciutko zdrowieja :ico_sorki: ciekawe od kogo Mirus ma rozyczke, moze Julia przyniosla z przedszkola? :ico_noniewiem: Biedny Mirus, niech mu szybko przejdzie :ico_sorki:

U nas nocka spokojna, mleczko o 4.00 potem do 7.00.

Kasiu, jak milo ze zajrzalas :ico_brawa_01: dla Nadii za kolejne zabki!!

Milego dzionka!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 gru 2008, 11:13

Chciałam Arturkowi zamieścić obrazek urodzinowy, ale nie wiem jak... chce go zamieścic ze strony glittery

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 gru 2008, 12:00

Witam sto lat dla Arturka :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Amelka puscila wirus na watek czy co?
U nas od 4 rano pobudka kaszel duszacy do 8 rana bylismy o 7;30 na pogotowiu ale nas nie przyjeli bo do 7 pediatra mial dyzur teraz do swojego lekarza tylko u nas dopiero jest o 15 a wczoraj bylam i co nic ciekawego nie przepisala a dziecko kaszle jeszcze gorzej.Tyle dobrze ze Amelka jest grzeczna troche marudzi no i ze goraczki nie ma.Ja padam rece po nocy mam zdretwiale a Amelka tak wogole to od 4 rano spala tylko 20 minut w samochodzie i teraz bawi sie.Ida nam 3 i 4 po lewej stronie i cala dziaselka spuchniete.

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

09 gru 2008, 13:23

Cześć, kurde wszyscy chorują...
Krystian jeszcze jest zdrowy...narazie nic nie wskazuje na chorobę, ale z nim to różnie bywa...
wszystkiego najlepszego dla Arturka :ico_tort:
Ja już też nie mogę się doczekać jego urodzinek...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość