Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 paź 2007, 23:50

Zubelek moze cos wybierzecie, a jak nie to zawsze warto zobaczyć :ico_oczko:

wkleje Wam pare fotek :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 paź 2007, 00:39

Sandrusia bardzo mi przykro- mam nadzieje ze juz jest wszystko dobrze z Maleństwem Twojej przyjaciółki- ze tez sie musza takie tragedie przytrafiac :ico_placzek: Pomodlimy sie za Malutka!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 paź 2007, 00:47

o matko Sandrusia....ja sie tego panicznie balam,a slyszalam,ze tak rzadko sie zdarza,ze tez to musialo na Twojej przyjaciolki dzieciatko pasc ? prosze,napisz co z malutka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Marta ,Franczesko rewelka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-14, 00:48 ]
wozek zajebioza he he jeszcze mi sie podoba jeden z mamas and papas zoom jakis tam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-14, 00:49 ]
Zubelek ja tez z tesco te drozsze,tych ceratowych nie mialam,takie jak w tesco sa tez tutaj w somerfildzie,bo kumpela miala i zadowolona ,dala mi jedna na przetestowanie i w sumie to samo,nawet z wygladu podobne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 paź 2007, 01:05

oj a ja jak sie tego bałam- w sumie do tej pory co chwile sprawdzam czy Młody oddycha!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 paź 2007, 02:44

ja wlasnie z tego powodu mam problemy ze spaniem ,bo nigdy nie mialam...a po tym co Sandrusia napisala,to juz w ogole nie zasne :ico_placzek: siedze teraz i czytam o tej smierci ,wiem,ze to bez sensu,ale to silniejsze ode mnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2007, 10:37

martuchafrost, tam są same nieumeblowane,szkoda bo my musimy znaleźć ful wypas bo nic nie będziemy ze sobą targać a na nowe nie mamy kasy :ico_noniewiem: ale napewno coś znajdę :ico_oczko:
lucy23, nie potrzebnie się stresujesz,po prostu nie używaj poduszki ani nic czym dziecko mogłoby się owinąć,wystarczy kołderka.mi Gabi do dziś nie śpi na zwykłej poduszce tylko ma taka gąbkową
http://www.hexa.go3.pl/product_info.php ... b0b2a20c3a
Jest super i jeszcze długo będzie na niej spała.Nawet zuzia ma choć zwykłą to nie za puchową.
Wiadomo,że człowiek nie raz w nocy wspawał i sprawdzał ale nie można wariować.Moje dziewczyny od urodzenia śpią na brzuchu i dzięki Bogu wszystko ok.

[ Dodano: 2007-10-14, 11:02 ]
u mnie tylko 4 stopnie w plusie,rano o 9 było -5 :ico_szoking: Czy w Belfaście jest cieplej? :ico_noniewiem: Ponoć tam nie ma mroźnych zim???Jeśli tak to super,bo nie lubię zimna :ico_haha_01:
halooo pobudka ,gdzie wy??? :569: :569: :569:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 paź 2007, 11:22

Zubelek oni mają nieumeblowane mieszkania, dopiero przywożą jak sie wprowadzasz :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-14, 11:24 ]
aha Zubelek rzezcywiście tu nie ma zimy tylko jak idziesz przez ulice to musisz sie trzymac płotu bo Cie wywieje, :ico_oczko: ja tak miałam jak szłam do roboty :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 11:52

chcialabym sie pochwalic Luska i chcialam sie pochwalic nowa fryzura, ale moj maz nie umie robic ladnych zdjec (albo ja juz taka szkaradna jestem, ze nie moge juz ladnie na zdjeciu wyjsc :ico_noniewiem: )
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-14, 11:57 ]
a jutro ide na poszukiwania odpowiedniego materialu na chuste i uszyje sobie taką wypaśną, bo znalazlam stronke z wykrojami na rozne chusty :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2007, 11:58

Jasnie Pani :), ach ty szkaradna co Ty gadasz :ico_puknij: ładna fryzurka :ico_brawa_01: A Lusia śliczniutka taka pucata :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-14, 12:01 ]
martuchafrostczyli meble by były tak?No a cena ta sama,czy by wzrosła?No i jakie by te meble były?
Pewnie myślicie,że ja jakaś dziwna jestem :ico_haha_01: ale właśnie tu są fajne tanie oferty i jeszcze jakby fajne meble były to już super.
A jeszcze jedno,w wielu mieszkaniach są wykładziny dywanowe,czy właściciele tych mieszkań zgadzają się na przeróbki?Bo my byśmy musieli położyć panele ze względu na alergie dzieci :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-14, 12:02 ]
oczywiście za własne pieniadze już byśmy to zrobili

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 paź 2007, 12:13

Zubelek po pierwsze meble przywożą a cena nie wzrasta, tylko ze są to meble używane niestety, ale powiem Ci ze w obu mieszkaniach miałam fajne meble, wiec jestem zadowolona, oni dopasowuja meble do wystroju, ( w tym mieszkaniu co teraz mieszkam mam za nieciekawe meble, ale powiedzieli ze jesli przedłużę umowe to mi przywiozą inne) a jesli chodzi o lodówkę, kuchenke itp to są to nowe rzeczy ze sklepu, aha: my np musieliśmy kupić pralkę bo akurat nie dawali, a mówili ze jak chce to musze czekac 3 miesiące, wiec kupiłam uzywaną od faceta, który mi lodówkę montował, bo akurat miał na sprzedaz, pralka super i prawie nówka sztuka , myśle ze panele moglibyście położyc bo przeciez im to by było na rekę ze w wlasnym zakresie chcecie poprawić wygląd mieszkania nie?
Jasnie Pani fryzurka super :ico_brawa_01: a i moja synówka boska :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość