Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 17:27

EDYTKO dzieki za odp!!Z firmy babe desing moja bratowa ma spacerowke jest super :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 lut 2008, 17:44

Edytko w sprawie wózka nie poradze

Frydza mój brat kupował auto z Niemiec i faktycznie było taniej, ale ostatnio słyszałam że już się tak bardzo nie opłaca bo nasz rynek jest tymi autami przesycony. Ostatnio klientka nawet mówiła że sprzedała auto w Niemczech bo jej więcej zapłacili.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lut 2008, 18:56

hej
my po spacerku hehe
leos teraz dopadl sie herbatki bo nie pil juz nic kilka dni procz wody hehehehe
taka matka wyrodna jestem

czekamy na adasia zakupki spozywcze,, fajnie!!!

edyta ja nie pomoge zarowno w prgramach komp jak i przy wyborze wozka hehe nie mam doswiadczenia z ta firma hehe

frydza jak z bratowa???? mam nadzieje ze wszystko dobrze :ico_noniewiem:
tak jak pisala asiula kiedys auta z zagranicy byly sprowadzane w ogormnych ilosciach, i bylo to oplacalne, jak jest teraz nie wiem, ale cos mi sie obila o uszy wersja asi

madzia dzieki za odp

frydza jak robisz dla wiki zupke szpinakowa??

a robila ktoras z was zupke rybna dla dzieci??


leos zjadl krupniczek. sadze ze kasze sa b zdrowe wiec i jemu bede podawala hehe

[ Dodano: 2008-02-15, 17:58 ]
aha frydza jeszcze jedno pytanko.. jak przyrzadzalas jajecznice? sposobem madzi?
i caly jajko mozna podac? bo ja juz nie wiem.
kamila cos pisala o polowie zoltka co 2 dzien hmm

jak sie adas dowie ze leos gotowy na jajecznice to mu jutro napewno przyrzadzi hehe bo to tatusia ukochane sniadanko hehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 19:11

Witam Obrazek dziekuje za odpowiedzi!!!jestescie kochane :-D Mpja bratowa ok,ona brala tabletki na zylaki bo ma strasze zylaki i narazie lekarze kazali jej to odstawic bo moze to zabija plytki krwi,w poniedzialek badanie krwi,jesli sie nie poprawi to szpital :ico_noniewiem: MADZIORKA ja robilam jajecznice wedlug przepisu Madzi,zrobilam cale jajko Wiki zajadala :-D Zupke szpinakowa robie na udku lub kitkach i dodaje szpinak rozdrobniony(zamrozony) ,ziemniaki,zoltko i wszystko rozgniatam lub miksuje Wiki to uwielbia,i miesko tez do tego dodaje :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 lut 2008, 19:16

Frydza pisze: Zupke szpinakowa robie na kitkach


a co to jest :ico_szoking: Pierwszy raz słyszę!

[ Dodano: 2008-02-15, 18:20 ]
edyta, ja nie znam tej firmy, więc nie pomogę.

frydza, ja też słyszałam, że już teraz nie opłaca się sprowadzać aut zza granicy.

madziorka, zupki rybnej nie robiłam i jakoś mi się nie spieszy, bo my tacy "nierybni", jedynie łososia czasem i tyle, a zup to już w ogóle.

A my z Helenką ciągle czekamy na tatusia Krzysia, jeszcze jedzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lut 2008, 19:25

frydza no wlasnie ja tez nie mam pojecia co to takiego "kitki" , mamy przyjaciol o takiej ksywie hehe i tyle wiem na ten temat hehehe
trzymam kciuki za bratowa i jej malenstwo, by wyniki byly w porzadku i maluszek rosl zdrowo u mamusi.. :ico_brawa_01:

dzieki za odpowiedzi
zrobie szpinakowa napewno.. bo leos lubi.. i mamusia rowniez hehe

aniu my zupek rybnych nie robimy, ale chetnie bym taka ugotowala..
rybki lubie bardzo hehe
lososia i pstraga najbardziej mniam mniem hehe
no to zaraz beda wielkie buziaki krzysiowo-walentynkowe dla ukochanych dziewczyn hehe

moj adas tez jeszcze poza domem..
znowu jakies auto ogladaja i pewnie kolejna kicha sie okaze badz ktos im sprzatnie sprzed nosa jak to sie im ostatnio nagminnie zdarza hehe

[ Dodano: 2008-02-15, 18:48 ]
zakapturzony Leon
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 lut 2008, 19:52

Zakapturzony Leon śliczny i widzę, że ma taką samą grzechotkę jak Helenecza :-D A my nadal czekamy, ale już niedługo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 19:55

KITKI ja sobie tak wymyslilam hihi to znaczy np ze dol udka to kitka :-D,czyli zrobic udko na pol i dol to kitka. A co do zupki rybnej we wigilie dalam troche Wiki spomnialam sobie :ico_haha_01: MADZIORKa synus cukiereczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ANIU super ze mezus wraca owocnej nocki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lut 2008, 19:58

frydza ale sobie wymyslilas hehe
aniu no leos dostaje ciagle jakies grzechotki.. ale ta jest calkiem fajna nie?hehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 20:02

No zdolniacha jestem Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość