Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 gru 2008, 19:44

Zaczęlo się na przełomie maja i czerwca, na pyłki na bank jest uczulona, bo kichała w parkach. Zastanawiam się cholera nad tym naszym sierściem, nad kurzem (no cóż....), roztoczami i innymi takimi.
Malgośka skoro na pylki ma to faktycznie moglo się zacząć na poczatku maja ale już się powinno skończyć bo nic teraz nie pyli. :ico_noniewiem: Mówisz ż na kurz - no to kochana współczuję :ico_pocieszyciel: bo to chyba njagorsze co może być. Ja bym się jdnak zastanawiała nad pokarmową ponieważ to dziadostwo jest tak przebiegłe że może wyjść po jakimś czasie spozywania pokarmu np po 2 miesiącach :ico_olaboga: Fenistil jest dobry napwno malej przejdzie :ico_sorki: trzymam kciuki za Was :ico_pocieszyciel: a wiem że alergia to starszna rzecz bo sama mam z nią do czyninia :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-12-05, 18:53 ]
a powiem Ci, ż u nas zaczęło si od uczulenia na kosmetyki potem doszła alergia pokarmowa i już nawet nie jestem w stanie zliczyć rzeczy, ktorych Kuba nie mógł (mleko, brzoskwinie, banany, pomidory, chleb, o cytrusach moglismy zapomnić i jeszcz sporo tego było) potem pokarmowa przeszla ale zaczęla się wziewna i traz maj dla nas to tragedia. jdnego majowgo poranka jak Kuba się obudzil to nie mógł nic zobaczyć. Oczy tak mu zapuchly jak by pól nocy brał udzial w walkach bokserskich :ico_olaboga: i przez miesiąc brał krople z antybiotykim. Także trzymam kciuki aby u Was bylo lepiej. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 gru 2008, 19:54

Hej kobiety ale miałam czytania :-)
Ja dziś czasu nie miałam bo postanowiłam wziąc za przed świąteczne porzadki :-) i udało sie narazie wysprzątac porządnie Franusia pokoik synuś nawet grzeczny i dał mamusi posprzatać :ico_brawa_01: :-) .

Sto lat dla Olinka za 9 miesiecy i ząbeczka kolejnego no i dla Tosisławy za prezent dla mamusi na mikołajki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .

Małgosiu bedzie dobrze dacie rade z alergią jesteśmy z tobą :-)

Dzis postanowilam trochę zainwestować w siebie :ico_wstydzioch: bo ostatnio troszke sie zaniedbałam przez ten brak kaski a że wpadną nam bony na święta to pokupywałam sobie nową bieliznę a jutro ide do fryzjera obciąć włosy bo nie mogę już na siebie patrzec tak fryzura bez wyrazu :ico_zly: skoczyłabym na solarkę ale nie mam z kim Franka zostawic chyba że umówie sie na wieczór.... to jeszcze pomysle o tym.
emilia7895, nie załamuj sie może spróbuj dac małemu np paróweczke tak zeby sam poznawał daj mu sie nawet pobawic jedzeniem niech sam spróbuje napewno bedzie bałagan ale moze jak sam spróbuje to zacznie jesc.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 gru 2008, 20:33

Malgoska wielkie dzieki, ja tylko kliknelam importuj i czekalam, czekalam, czekalam... :ico_puknij: :ico_wstydzioch:
jak Cie mozna znalezc na nk?? jestes tam?? :ico_oczko:


Asiu z parowkami juz probowalismy, maly tylko je oblizuje, nie je...

ale dzis mialam placzacy dzien, cale oczy mam zapuchniete :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 gru 2008, 20:34

Ja się narazie nie biorę za porzadki bo wiem, że do świąt znowu bedzie burdello :) Musze tylko pomyć okna i pozmieniac firanki ale jakoś nie mogę się wziąć


Emila bidulko a może spróbuj jeszcze dlużej go przetrzymać. Moja czasami jak nie chce jeść to tak jak dzisiaj dostała sniadanie o 8: 30 a obiad - zupkę jadla dopiero o 16 bo wczesniej nie chciała - dam sobie głowę uciąć że jak bymwczesniej cyca wyciągła to by sie skusila ale ja już nie chcę jej karmic i czekałam az zgłodnieje i o tej 16 zjadla duży sloiczek zupki

[ Dodano: 2008-12-05, 19:36 ]
Emila a jeszcze spróbuj mu np dac do zabawy obranego banana - jak weźmie do buzi i poczuje smaka to moze sie skusi i sam jakoś bedzie probowal. moja czasami tak ma że jak ja jej chce cos dac to nie chce a jak sama dostanie i najpierw się w tym pobeble to potem sama bierze i je

[ Dodano: 2008-12-05, 19:37 ]
jak Cie mozna znalezc na nk?? jestes tam??
no wlasnie. :-D

[ Dodano: 2008-12-05, 19:39 ]
ale dzis mialam placzacy dzien, cale oczy mam zapuchniete
głowa do gory jutro bedzie lepiej. pomyśl, że masz cudnego zdrowego synka i wspanialego męża. Cóż więcej potrzeba :ico_oczko:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

05 gru 2008, 20:41

Asiu z parowkami juz probowalismy, maly tylko je oblizuje, nie je...
no i o to chodzi. Na początku będzie tylko lizał, az pewnego dnia odgryzie.

Sylwia ja już się boję tej alergii. Musimy tylko dojść sprawcy. Lekarka nie jest pewna czy zapalenie krtani ma po tej chorobie czy to alergiczne. ale ja np. w maju, czerwcu i wrześniu zawsze mam zapalenie krtani na tle alergicznym. Więc chyba coś ta córa po mnie odziedziczyła więcej niż tylko no wiecie co.

Ja okien nie myję. Po pierwsze nie chcę dziecka do reszty załatwić, po drugie zawsze mogę je umyć po świętach :-D A nie o to chodzi, żeby okna były czyste tylko o coś innego... O to co święta wnoszą do naszego zycia.

Asiab to może wpadnij do mnie i pójdziemy razem. Ty sie będziesz opalać a ja zostanę z dzieciakami i na odwrót :-D

[ Dodano: 2008-12-05, 19:42 ]
jak Cie mozna znalezc na nk?? jestes tam??
no gdzieś tam jestem :-D jakby nie było to ja zalożyłam szkołę tik taka na nk.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 gru 2008, 20:46

Ja okien nie myję. Po pierwsze nie chcę dziecka do reszty załatwić, po drugie zawsze mogę je umyć po świętach A nie o to chodzi, żeby okna były czyste tylko o coś innego... O to co święta wnoszą do naszego zycia.
Masz świętą rację. fakt jest jednak taki że te swieta sa jakąś motywacją. ja pewnie jak by nie te święta to bym okna umyla jak by nic przez nie nie bylo widać bo nie nawidzę mycia okien.
no gdzieś tam jestem jakby nie było to ja zalożyłam szkołę tik taka na nk.
a co to takiego??? zaproś mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jestem Sylwia Olczyk wiek 28 lat :ico_sorki: :ico_sorki:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

05 gru 2008, 20:49

zaproś mnie
a będziesz grzeczna?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 gru 2008, 20:50

Emila bidulko a może spróbuj jeszcze dlużej go przetrzymać. Moja czasami jak nie chce jeść to tak jak dzisiaj dostała sniadanie o 8: 30 a obiad - zupkę jadla dopiero o 16 bo wczesniej nie chciała - dam sobie głowę uciąć że jak bymwczesniej cyca wyciągła to by sie skusila ale ja już nie chcę jej karmic i czekałam az zgłodnieje i o tej 16 zjadla duży sloiczek zupki
a zupelnie nic do obiadku nie podjadala??

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 gru 2008, 20:50

Więc chyba coś ta córa po mnie odziedziczyła więcej niż tylko no wiecie co.
ponoc alergia jest dziedziczna. i jeżeli Ty masz toniby sznasa jest ze 30% ale nasz lekarka stwierdzila że jezeli mama albo tata maja albo mieli alergię to dziecko też będzie miało. Życzę wam abyście jak najszybciej znaleźli paskudnego winowajcę bo wiem że to nie latwa rzecz.

[ Dodano: 2008-12-05, 19:51 ]
a zupelnie nic do obiadku nie podjadala??
zjadła doslownie pół biszkopta i nic nie piła

[ Dodano: 2008-12-05, 19:52 ]
a będziesz grzeczna?
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

05 gru 2008, 20:53

Sylwia ja mam alergie na pyłki i na matkę mojego męża :-D Jak ją widzę, to mi żołądek posłuszeństwa odmawia :-D

Wysłałam Ci zapka na nk.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość