Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2007, 12:40

martuchafrost, no dokładnie,bo już kilka znalazłam fajnych i z wyposażeniem ale właśnie te wykładziny,i jeszcze takie brzydkie :ico_wstydzioch: Teraz w domu mam panele,nie mam żadnych dywaników,zasłon,kocy,nawet półek nie mam za wiele,żeby się kusz nie zbierał. :ico_noniewiem:
dobra nie zanudzam Was :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 paź 2007, 13:47

Zubelek nie zanudzasz nas, jesteśmy tu po to zeby rozmawiać i sie wspierać nawzajem :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 paź 2007, 13:51

Zubelkub wszystko sie da dogadac z meblami i panelami,ja kiedys wynajmowalam mieszkanie bez mebli i poprosilismy o lozka i facet nam kupil :ico_brawa_01: a teraz mielismy troszke mebli w mieszkanlu,tylko tak jak marta pralke musielismy kupic .dziekuje za pocieszenie ,odnosnie moich schiz (jak to T nazywa) nie spalam do 3 i o 12 podnioslam sie z lozka :ico_wstydzioch: teraz i tak jest duzo lepiej,bo jak sie maly urodzil ,to ja bez spania czuwalam kilka dni i moja mama obiecala mi,ze nie bedzie spala cala noc,zebym sobie przerwe zrobila i czuwala z moim mlekiem z butelki he he a ja i tak sie budzilam,czy napewno nie usnela :ico_puknij: no,mowie Wam stuknieta jestem :ico_puknij: i potem wszyscy,ze chyba mi dziecko daje popalic,ze takie since mam,a to ja sama sobie tak robilam :ico_puknij: ale i tak juz duzo lepiej :ico_brawa_01:

Jasnie Paniwidze,ze chusta Cie wciagnela na maxa :ico_brawa_01: fajna fryzura,a Lusiaczek caly tatus :-D

[ Dodano: 2007-10-14, 13:51 ]
Zubelek jak Ty zanudzasz,to co ja mam powiedziec ? :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-14, 13:59 ]
wiecie,moj tato jest w Norwegii i w koncu jest zadowolony,co mnie bardzo cieszy...ja na te jego wojaze patrzylam sceptycznie ,bo wiecie starszy gosciu ,bez jezyka (w sumie dopiero po 40,bo mnie wczesnie zrobili :ico_haha_01: )ale on jak sie uprze,to nie ma zmiluj he he ale to fajnie.....no i teraz mowi,ze tam lepiej niz w uk ,bo byl u mnie i pracowal przez miesiac i mowi ,ze pod wzgledem zarobkow i utrzymania bardzo dobrze,a i tez bardzo spokojnie....no i namawia nas ,zebysmy tam pojechali ,ze zalatwi nam prace itp .....troszke sie zastanawiamy,ale ja wiem,ze bedziemy tu tesknic.....ja lubie Anglie....myslalam ,ze moze kiedys przeniesiemy sie gdzie indziej,ale pod uwage bralam panstwa anglojezyczne ....norweski nie zbyt mi sie podoba :ico_wstydzioch: wiem,ze tam po angielsku spokojnie sie dogadamy ,ale sama nie wiem....tak sobie mysle,ale pewnie i tak sie nie zdecyduje....ale troszke sie zastanawiamy...robie jeszcze wywiad u mojej przyjaciolki,bo ona jedzie niedlugo.a teraz jest jej chlopak ,wiec bede wiedziec jak im sie tam zyje ....

[ Dodano: 2007-10-14, 14:01 ]
a moj skarbek zasnal teraz w foteliku :ico_haha_01: ide pod prysznic...nie mamy cieplej wody od pt,tylko taka letnia :ico_zly: a ladlord ma wylaczony tel w weekendy :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 paź 2007, 15:45

Lucy jesli tu Wam sie podoba to zostańcie w Uk :ico_brawa_01:
a ja chłopaków odtawiłam na spacer czyt. jechali do miasta, a pół godziny Jackowi tłumaczyłam, ze jak bedzie mu zimno, gorąco itp w koncu Jacek mówi: opanuj sie kobieto!!!! ja jestem jego ojcem i nie dm mu krzywdy zrobic :ico_oczko: ale wiecie jak to jest z nami kobietami :ico_oczko: no i Jacol mówi: masz iść sie przespać a nie na TT siedzieć :ico_zly: :ico_oczko: a ja pranko robie i tu zajrzałam na chwilke bo nie wiem czy zasnę :ico_brawa_01:
ciekawe jak tam nasza Madziorka sie bawi ???? :ico_brawa_01: ale zapewne jak wróci to napisze bog big giganta :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 16:15

zubelek, ja bym nie wydawala na przerobki, tylko poszukala takiego z panelami. wprawdzie wykladziny sa w wiekszosci mieszkan, ale ja znalazlam mieszkanie z panelami w Londynie. trzeba tylko poszukac.
martuchafrost, ja wyslalam ciotke z mloda na spacer. zakutalam ja w nowy kombinezon, ktory jest troche za duzy i mloda sobie raczki wyciagnela z rekawkow i przy sobie trzymala :-D :-D spryciula, tak wygodniej. ale wcale nie protestowala jak jej kombinezon zakladalam, bo jak jej duzo warstw ubran zakladam to sie drze :ico_olaboga:
lucy23, mojego meza marzeniem jest norwegia, ale ja tam nie chce, bo zimno i mowia nie po ludzku. ja tylko tam, gdzie angielski, albo polski hihi :-D

[ Dodano: 2007-10-14, 16:17 ]
zubelek pisze:ach ty szkaradna co Ty gadasz

no, bo wlasnie takie najmozliwsze zdjecia wybralam, bo reszte od razu skasowalam, zeby nie :590: :590: :-D :-D i niestety nie za dobrze moj nowy fryz widac. a jutro eszcze zafarbuje i sama se samowyzwalaczem strzele focisko i wam pokaze

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 paź 2007, 19:29

Jasnie Pani czekamy na fotki....w Norwegii jedyny plus,ze wiecej sie zarabia ,ale ten jezyk ,no i klimat he he jak pojedziemy w odwiedziny,to wtedy bede miala jakis obraz tego kraju,bo nigdy nie bylam ....ale i tak wole UK :-D :ico_haha_01: ja pobiegalam troszke i powiem Wam,zero kondycji :ico_wstydzioch: matko co sie ze mna porobilo :ico_oczko: ale bede troszke biegac w tygodniu,to mam nadzieje,ze bedzie lepiej :ico_oczko: a moja kolezanka chce ze mna ,bo tez po ciazy mowi,ze nie ma kondycji i wymyslila rolki ,tylko nie wiem gdzie ....no i musimy sie z czasem zgrac,bo nasi panowie roznie pracuja :ico_zly: a ten pomysl mi sie podoba na maxa,bo kiedys jezdzilam na rolkach i uwielbiam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-14, 19:32 ]
a na tym drugim zdjeciu w podpisie widac ta pieluszke tescowa :ico_oczko: wlasnie takie czasem kupuje i sa ok :ico_oczko: ale wole pampersiki i huggieski kolorowe

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 paź 2007, 19:55

Jasnie Pani no właśnie chce widzieć wiecej fryzurki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2007, 20:21

Jasnie Pani :) pisze:zubelek, ja bym nie wydawala na przerobki, tylko poszukala takiego z panelami. wprawdzie wykladziny sa w wiekszosci mieszkan, ale ja znalazlam mieszkanie z panelami w Londynie. trzeba tylko poszukac.

i tak mam zamiar zrobić,mam nadzieję,że się uda :ico_oczko:
A co do Norwegii to ja uważam,ze jest piękna,mam znajomą z tt tam i bardzo chwali,nawet ciepło mieli i zdażało się,że wtedy kiedy u nas już jesień się zaczynała.Fiorty...mmm ale ten norweski to faktycznie trudny i nieludzki :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 paź 2007, 21:18

moj tata tez zachwala,ale ciezko by bylo ,bo juz 3 lata jestem w anglii....a norweski ponoc nie taki trudny,moja mama sie uczyla i mowila,ze latwiejszy niz angielski :ico_haha_01: ja tak nie sadze hi hi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 paź 2007, 21:18

Mloda byla 2 godziny na spacerze, zakutana w spiworek-kombinezonik i wrocila zadowolona i cieplutka, mimo, ze bylo prawie 0 stopni, a pod kombinezonikiem miala tylko rajtuzki i body z dlugim rekawkiem :ico_olaboga: udal mi sie zakup :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:Jasnie Pani no właśnie chce widzieć wiecej fryzurki :ico_brawa_01:

prosze bardzo, wyszlam wstretnie (czytaj jestem piekniejsza w rzeczywistosci :-D i bardzo skromna :-D :-D )
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-10-14, 21:19 ]
a wlosy SAMA sobie scielam :-D :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość