Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

17 maja 2007, 17:07

no no, faktycznie Sosna gada jak nawiedzona :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

17 maja 2007, 17:44

hej Laleńki

Marguniu - podpisuję się pod dziewczynkami - straszne :ico_zly: nie martw się, my Cię tu pocieszać co dnia będziemy :-)

Kasiulka - ja na kurs krupierski chodziłam :-D ale w międzyczasie dostałam pracę i nie mogłam dokończyć bo trwał miesiąc od 8 do 16 :ico_noniewiem: także szacuneczek :ico_sorki:

Dzieciaczki nasze Bartuś i Ola - sto lat :ico_tort:

Lila mi tu klepie w klawiaturę :ico_nienie: odezwę się później Marguś - jeszcze raz buziaczki...

Witaminko- zdjęcia superowe, reszta w mailu :-)

no... później wrócę

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 maja 2007, 18:49

ej, wiecie co ja juz nic nie powiem ,bo tylko gadam i gadam, a ja tu i tak innych najczęściej widzę, taką jedną futrzastą z ogonkiem ;-)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

17 maja 2007, 19:05

Hej lasencje.

Miałam awarie netu od wtorku.Ja jestem uzalezniona od niego.U nas w poniedziałek była taka burza,ze moduł mi siadł.

Biorę się za czytanie choc nieweim czy nadrobię.

OOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ i nasza Gosia sie pojawiła wreszcie.

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

17 maja 2007, 19:55

Witam,witam wszystkie mamusie i slodkie dzieciaczki :ico_haha_02: Alez sie a wami stesknilam normalnie szok :ico_szoking: zanim odpalilam kompa musialam zdjac z niego pajeczyny bo tak dlugo do niego nie siadalam.Nie wiem co u was bo nie dalam rad nadrobic wszystkich postow ale ma nadzieje ze wszystko oki.Bylam dzis z Olcia na szczepieniu ale sie bidulka na plakala :ico_olaboga: strasznie byla dzis marudna ale to pewnie po tych zastrzykach.Dzis skonczyla 7 miesiaczkow :ico_brawa_01: musze sie z wami podzielic nowina,moj Tomek wkoncu wraca do domku,bedzie w przyszla sobote,juz nie moge sie doczekac kiedy sie do niego przytule i nie tylko :ico_wstydzioch: jak ja uwielbiam te jego powroty :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

17 maja 2007, 19:58

A ja wiedziałam, że KAsiula była krupierką :-D
Pewnie Cię tam wszyscy faceci podrywali!

Aniu - mamo Jasia - fajnie, że zajrzałaś :-) Ty się martwisz, że Twój Jaś za dużo waży, a ja się modlę żeby mój do następnego piątku - kiedy to idziemy na ważenie, do 8 kg dociągnął, i coś mi mówi, że nie dociągnie, jak go w domu ważę - to gdzieś 7 800 waży. Odzwyczaja się Twój Jaś od ssania cyca bo mniej z nim przebywasz, dojrzewa Ci chłopczyk.

Gosiu - dzięki w imieniu Jasia za te wspaniałe komplementy :-) Ach, mamusie lubią takie miłe rzezcy o swoich dzieciach czytać, słuchać... :ico_oczko:
A co do zachowania Julki, to mój Jaś się zawsze nienawidził ubierać, i też niewiele pomaga - nie ma Jasia, JEST! A już najgorzej jak mu się buzię kremem smaruje :ico_olaboga: No i maruda, niecierpliwiec, nerwus, to straszny z niego!
Wszystkim się szybko nudzi.
Przy następnym będę w ciąży piwo piła - bo Maritka piła i ma dziecię grzeczne.

Gosiu, a w tej siłowni to pewnie się wszyscy faceci na Twój widok ślinią, jeszcze jak motórem podjedziesz, to padają na Twój widok :ico_sorki:

Aniu K - dobrze, że już wszystko działa :) Ale zamiast najpierw czytać to byś napisała co u Ciebie :)

I Chloe - dobrze, że i u Ciebie wsio działajet! :)

Agatko, masz dzielnego mężczyznę! Poproszę o aktualne zdjęcia wyżej wymienionego! :ico_sorki:

Starczy, starczy, się rozpisałam....wybaczcie :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-17, 20:01 ]
o i Kasiula 84 wreszcie się pojawiła! My tu od dawna sie zastanawiamy do u Ciebie, i tak się cieszymy, że zajrzałaś! Życzenia dla Oli na forum już są :ico_tort:
Super wiadomość,że Twój Tomek przyjeżdża :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-17, 20:03 ]
o godz 20 to tu zawsze pustki! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 maja 2007, 20:07

kasiula 84, się znalazła już się martwiłam o Ciebie, fajnie, że mężuś wraca :ico_brawa_01:

Elu ja idę w przyszłym tygodniu na szczepienie i modlę się, żeby Jaś miał 7 kg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

17 maja 2007, 20:19

Ela28, u Mnnie wszysto dobrze tylko od kad zaczelam pracowac to dzien dla mnie za krotki,na wszystko brakuje mi czasu.Jak ide do pracy to nie ma mnie caly dzien a jak mam wolne to w domu prawie nic nie robie tylko poswiecam kazda chwile Olence bo taka jestem za nia steskniona.Moja mala wazy 8.350g,troche sie zdziwilam bo jak ja wazylam jakis czas temu to miala 9kg no chyba ze ja zle zwrzylam albo po tej tygodniowej biegunce stracilaa na wadze ale lekarka pow ze miesci sie w normie wiec jest ok :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 maja 2007, 20:19

to ja proszę żeby moje dziecko nie przybierało za dużo :-D
Kasiula84, super ze mąż wraca, chyba będzie miał dłuższą przerwę..... ;-)
Aniu29, berlinki powiadasz.... trzeba będzie kiedyś spróbować.... Kiedy nam wyślesz zdjęcia !? !
Kurs krupierski, czyli rzucanie mięchem?
moje dziecko piło dziś z niekapka :) a dziś po raz 4ty zasneła sama w łóżeczku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

17 maja 2007, 20:20

oj, Riterko, z tymi naszymi Jasiami :ico_olaboga: Ale Twój to sportowiec będzie, więc musi być taki szczupły. A mój to niewiadomo czemu? ;)

[ Dodano: 2007-05-17, 20:23 ]
Kasiula - pewnie Ola po tej biegunce schudła, ale najważniejsze, że się mieści w normie i na pewno sobie jeszcze nadrobi kg :-) Nie dziwię Ci się wcale, że jesteś stęskniona za Olą i z Nią chcesz pobyć.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość