Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

21 wrz 2012, 23:35

ona23, no nie jestem sama chociaz wiem że moga to być własnie hormony rano płakalam teraz czekam z niecierpliwoscia na meza i kolacje mu dobra zrobilam :ico_wstydzioch:

meggi_24, ooo ja tez sie wezme za siebie tylko musi sie wszystko unormować wtedy na jakieś ćwiczenia zaczne chodzic zeby sie troche rozruszac :-)

sylwiab0000, własnie ja mysle że odchowam i jeszcze bede w sumie młoda jak dziewczynki będą wieksze juz :-) tym sie pocieszam :ico_sorki:
Mnie tez ciekawi ile mała juz waży :ico_noniewiem:

Oooo a ja myslalam ze dwie blizny,no to teraz mnie wystraszyłaś bo ta blizna jak bedzie drugi raz rozcinana to bedzie pewnie gorzej sie goić :ico_placzek: oczywiscie ja chce szwy rozpuszczalne jak wtedy...

Agnieszka, no tak jak moja Maja była super grzeczna :-) nigdy mi nawet nie zapłakała przy kąpaniu,ciekawe jak teraz bedzie :-D

ja mam na plusie 6-7kg wiec szczerze mówiac jest mi ciezko ale latwo sie poruszam :ico_sorki: a malenstwo szaleje cały dzien w brzuchu he ,mało miejsca juz ma :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

22 wrz 2012, 08:33

Witajcie!!

U nas od ranka leje jak z cebra. I zapowiada sie taki cały dzień. Ja juz wskoczyłam z rańca w kalosze i z pieskiem na dworze byłam. Najgorsze że nie mam żadnej kurtki na taka pogodę :ico_olaboga:

Mój Bartulek zrobił mi dziś pobudkę o 6:00 :ico_szoking: teraz siedzie i lepi coś z plasteliny a ja padam na twarz. Miałam sobie odespać cały tydzień wczesnego wstawania a tu klops :ico_zly:

Dzis mam ochotę na sernik na ciemnym spodzie i jak tylko przestanie padać lecę do sklepu po składniki. :-D
A Miłosz jakim był niemowlakiem?
Miłosz był rewelacyjnym dzieckiem,spał i jadł jak w zegarku, w ogóle prawie nie płakał tak że jak sie sprawdzi przesąd że drugie jest przeciwieństwem pierwszego to będę miała niezłą masakrę :ico_haha_01: :ico_olaboga:
To jak się to u mnie sprawdzi, to Antosia powinna być grzeczna dziewczynką. Tylko ładnie jeść i długoo spać, żeby mamusi dać tez odpocząć :ico_brawa_01

Agnieszka te kokony lub rożki są super. Bartuś w szpitalu był naprawdę grzeczny. Trzeba dość ciasno owinąć dziecko łącznie z rączkami wtedy taki osesek jest spokojniejszy a i łatwiej takie maleństwo nosić czy karmić. Myślę że w twoim przypadku super sie to sprawdzi :ico_oczko:

Sylwia daj znać jak po wizycie??[/b]

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 wrz 2012, 11:35

sylwiab0000, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 okienko!
Agnieszka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 okienko! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

22 wrz 2012, 11:37

hejak:)

U mnie nie pada ale chyba bedzie :ico_sorki: a my dziś z Maja wstałysmy po 9 :-D
Ide sprzatac,robic obiad bo po poludniu do tesciow jedziemy :-) a jutro lenimy sie w domku i lezymy długoooo :-D

Cos mnie dzis brzuszek w nocy bolał az sie przestraszylam nie wiem co to było ale nic nie odczuwam zeby mnie cos bolało teraz :ico_sorki:

meggi_24, u mnie w szpitalu własnie w takie kokony zawijaja dzieci a ja mam w domu dwa bo Maje wygodnie było w tym nosic czy karmic jak była niemowlakiem :-)

Wiecie co ja właczylam Mai nasze wesele a ona oglada to jak zahipnotyzowana :-D przy okazji i ja troche obejrze znów :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

22 wrz 2012, 12:46

aneta11, Bartuś jak był w wieku Mai tez uwielbial patrzec na nasze wesele.

I zaczyna słonko wychodzić.

Ja się też musze za sprzątanie wziąć, ale jakoś nie mam weny :ico_zly: To chyba przez te wczesne wstanie :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 wrz 2012, 15:22

A Miłosz jakim był niemowlakiem?
Miłosz był rewelacyjnym dzieckiem,spał i jadł jak w zegarku, w ogóle prawie nie płakał tak że jak sie sprawdzi przesąd że drugie jest przeciwieństwem pierwszego to będę miała niezłą masakrę :ico_haha_01: :ico_olaboga:
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

22 wrz 2012, 18:59

meggi rożki mam ale jakoś przy Miłoszu nie bardzo mi się sprawdzały :ico_noniewiem:
tibby widziałam że ty pierwsza zauważysz he he

Mąż już skończył malować kuchnię,posprzątał też ale jeszcze drobne poprawki trzeba zrobić.Ja jutro pakuję się i przygotowuję wyprawkę mężowi,co by wiedział co przywieźć jak dzieciaki się urodzą.
Jakoś to do mnie nie dociera :ico_szoking: jestem przerażona :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 wrz 2012, 19:08

U Was widzę gorąco pomimo pogody za oknem :-)
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania &&& :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: poród na jesieni 2012 (październik, listopad 2012)

24 wrz 2012, 09:53

Witajcie dziewczyny

Agnieszka nie martw się będzie dobrze. Myślami jestem z Tobą.
tibby ale ty jesteś :ico_szoking: spostrzegawcza.
Aneta nie martw się tymi bliznami, może lepiej dopytaj się lekarza na wizycie jak to w praktyce wygląda.
Przepraszam nie chciałam cię nastraszyć. :ico_wstydzioch:
Kurcze, to malutko przytyłaś, a ja już 14 kg. :ico_sorki:

Meggi Antosia na pewno będzie grzeczniutka i jak Bartuś będzie w przedszkolu to trochę odpoczniesz.

U mnie Szymon był grzeczniutki, mało płakał-tylko spal i jadł, wiec teraz powinno być odwrotnie. :ico_szoking:
Ja tam mam nadzieje ze i ten maluszek będzie grzeczniutki.

A propos rannego wstawania to Szymon codziennie budzi mnie o 6 rano i przychodzi do mnie do łózka i ciagnie za rękę, żebym wstała i nawet podsuwa kapcie co bym się nie rozmyśliła. Więc rada nie rada muszę wstawać. :-D


Po wizycie wszystko dobrze. Mały waży 1600 g.
Mam kontrolować ciśnienie co by wychwycić ewentualny epizod z poprzedniej ciąży.
W tamtej ciąży ciśnienie zaczęło mi skakać w 34 tygodniu.
Jak na razie jestem dobrej mysli, że tym razem tego uniknę.

Stawiam :ico_tort: za 8 okienko. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: poród na jesieni 2012 (październik, listopad 2012)

24 wrz 2012, 10:45

Agnieszka, już w szpitalu? Trzymam kciuki za Ciebie i maluchy. Wiesz, że wyjdziecie stamtąd już we trójkę? A w zasadzie we czwórkę :ico_haha_01: Bo pewnie mąż po was przyjedzie. Fajnie :-D :-D Życzę dużo odpoczynku i spokoju. Niczym się nie przejmuj. Miłoszek z pewnością da sobie radę bez ciebie. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość