Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

08 sty 2009, 17:50

:-D dzięki dziewczyny
ona zna moja Zuzie
no napewno sie znają , moja od twojej sie nauczyła jak ma sie nakremować , ale nie zdążyłam jej foty zrobić :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

08 sty 2009, 21:01

Lady, a szkoda ze sie nie udalo :ico_haha_01: byloby na co poaptrzec :ico_haha_02:

po prostu dzieciaki to sa fajne "aparatki" ,

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 sty 2009, 12:43

dziewczyny do ilu dni trzba dostarczyc l4,bo ja mam do dzisiaj,a w poniedziałek ide do lekarza po następne l4,ale nie wiem czy dam rade je dostarczyc w poniedziałek......
_________________

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 sty 2009, 19:46

aga216, jesli sie nie zmienilo to masz 3 dni na dostarczenie ,mozesz tez poczta na polecony wyslac ,ale mozna tez poinformowac tel i pozniej wyslac/zaniesc zwolnienie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

14 sty 2009, 07:03

Dziewczyny czy wiecie kiedy po ospie mogę wysłać Madzie do szkoły??? :ico_noniewiem: Wysypało ją 25 grudnia, więc już upłyneło bardzo dużo czasu, tak więc nie powinna zarażać. Ma tylko jednego strupka, który nie odpadł bo ta krostka była największa i sobie wcześniej tam rozdrapała bąbla. Natomiast wszędzie tam gdzie miała wcześniej bąble, potem stupki, to gdy one poodpadały zostały jej takie różowe plamki więc dalej niby jest wykropkowana, ale to już takie ślady które pewnie będa jeszcze długo jej bledły... :ico_noniewiem: Boję sie strasznie tych powikłań po ospie, dlatego wolę ją dłużej przytrzymac w domu (tym bardziej że ona jest chorowitek a w szkole wszystkie dzieci wychodzą na 45 minutową przerwe na dwór niezależnie od pogody - z tym że my mamy około 5 stypni na plusie).
Chce ją dziś wysłać już do szkoły bo nie ma katarku a ni nic, a te plamki mogą jeszcze z miesiąc jej blednąć... Co o tym myślicie???? :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 sty 2009, 20:09

Ania_R, jezeli lekarz pozowlil isc to jest ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

15 sty 2009, 09:39

jezeli lekarz pozowlil isc to jest ok
tego to akurat nie wiem bo nie byliśmy z nią u lekarza (ona jest strasznie chorowita i jak ma osłabiony organizm po ospie to nie chce jej ciągnąć do przychodni gdzie zresztą podejrzewam że właśnie mogła się tam zarazić jak jakis czas przed świętami byliśmy z nią bo też była chora... Lekarz nawet ją nie widział jak miała ospę. Tutaj się dzwoni najpierw zanim sie przyjdzie do przychodni z dzieckiem, a zwłaszcza jak podejrzewa się chorobę zakaźną. Tak więc telefonicznie konsultowałam się z lekarzam, który wypisał recepte na ten roztwór do smarowania i mąż odebrał receptę w rejestracji... No nic - w każdym razie wczoraj poszła już do szkoły - oczywiście nie obyło sie bez płaczu, ale jak chwilke z nią zostałam to się uspokoiła i została z panią. Mam nadzieję, że żadne choróbsko jej juz nie dopadnie :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

15 sty 2009, 20:01

Ania_R, dla mnie to jest szok konsultowac sie z lekarzem przez tel,ale widac i tak mozna

Ania_R, wlasnie teraz zajarzylam mala ma 4 lat i chodzi do szkoly?

lep[iej niech juz z chorobami bedzie jak najdalej od niej :-)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

15 sty 2009, 22:41

dla mnie to jest szok konsultowac sie z lekarzem przez tel,ale widac i tak mozna
też mi ciężko się było do tego przyzwyczaić, ale co zrobić...inny system... :ico_noniewiem:
wlasnie teraz zajarzylam mala ma 4 lat i chodzi do szkoly?
zaczeła szkołę od końca sierpnia 2008 czyli jak miała 4,5 roku, bo tutaj dzieci zaczynaja pierwsza klasę w wieku 5 lat, ale te które urodziły się do końca lutego (Madzia jest z 2 lutego) moga iść do szkoły albo w wieku 4,5 roku albo jak mają 5,5. Zdecydowaliśmy żeby poszła wcześniej niż później, choć nie jestem do końca przekonana czy to był dobry pomysł...ale cóż teraz juz nic nie zmienię...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 sty 2009, 09:30

Ania_R, ale ta szkola to raczej jest jeszcze w formie nauki-zabawy ,dziecko nie musi od razu ladnie pisac i liczys czy czytac jak to u nas jest pierwszej klasie ? po prostu u nas niby tez maja przesunac wiek szkolny ale przy dzisiejszym takim trybie co mamy nie wyobrazam sobie szkoly wczesniej dla dzieci

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości