Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

01 wrz 2007, 20:21

Hej Babeczki!!!
Witam nową stycznióweczkę Kasię ! :ico_brawa_01:
mz74 pisze:Wiem, znam ciuchy ciazowe z H&M, ale dla mnie to i tak za drogo...
dla mnie też tanio nie jest, ale raz tam zaszalałam :-D
mz74 pisze:Na razie kupilam sobie dzisiaj na ciuszkach sukienke jeansowa za 5 zl..... i 2 bluzeczki do kompletu za ok. 7 zl

i ja też właśnie ostatnio w takich kwotach siedzę :-D Ale zaczęłam kupować teraz intensywniej, bo nie mam już w czym chodzić, a poza tym praca w szkole to jest taki trochę "publiczny" zawód i dużo oczek jest skierowanych na nas i będę się lepiej czuła jak będę miała troszkę urozmaicone te ciuchy,a nie cały tydzień w tym samym.
marcia_pod pisze:wiec roboty a roboty. wlasciwie od rana az do teraz.

Marcia współczuję, ja zrobiłam pranie, posprzątałam, potem obiadek i padłam....
No Dziewczynki znikam oglądać mój serial "ciążowy" :ico_oczko: Miłego wieczorka!!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

01 wrz 2007, 20:26

A co to za serialGoonia?, hi hi! jeszcze tu jestem! :ico_szoking:

szukam gdzies na necie do kupienia swieczek na stół na wesele takich ładnych i nie moge znaleźć. moze wy znacie jakąś hurtownie co sprzedaje? Dobra teraz juz na serio uciekam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 wrz 2007, 20:48

Hej dziewczyny.

Ja jeszcze troszkę posiedzę. Cisza w domu, wszyscy juz śpią więc korzystam z tego :-)

Marcia to się trochę dzisiaj narobiłaś, ja tez przy większych porządkach opadam z sił także podziwiam Cię.

Goonia, zamierzasz pracować do końca ciąży?

[ Dodano: 2007-09-02, 09:21 ]
[size=150]Goonia z okazji Twoich urodzinek życzę Ci wszystkiego najlepszego oraz spokojnych kolejnych miesięcy ciąży!!!!!! [/size] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

02 wrz 2007, 10:34

Hej hej!
Madziarka dziękuję za życzenia!!!! Jesteś niemożliwa :ico_oczko: :-D :ico_buziaczki_big: .
Stawiam wszystkim Mamom tort urodzinowy i kawkę :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_kawusia: !!!!!
Ale jestem już stara....masakra :ico_oczko:
madziarka81 pisze:Goonia, zamierzasz pracować do końca ciąży?

Na razie tak, za bardzo jestem "ruchliwa" i nie wyrobiłabym tak bezczynnie w domku, zobaczymy dokąd będę na chodzie, ale jak się będę czuła dobrze to jak najdłużej.
marcia_pod pisze:A co to za serialGoonia?

"Życie na fali" leciał na tvn7. Nie śmiejcie się ze mnie, normalnie to bym go pewnie nie oglądała, ale w ciąży no tak mnie wzrusza, że prawie po każdym odcinku albo w trakcie beczę :-) i nie mogę się oderwać. Oglądałam go gdzieś od połowy, więc teraz ściagam te pierwsze odcinki i nadrabiam zaległości :-D Pierwszy sezon jest najfajniejszy. Widziałam jeszcze drugi. Na tvn zaczął lecieć 4-ty, ale go nie oglądam, bo za dużo nowych ludzi i połowy nie czaję. Trzeciego sezonu niestety na tvn7 nie było :-).
Miłej niedzieli. Trzymajcie się Kobietki. Pa!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 wrz 2007, 11:14

Witam :-)

Goniu to ja też przyłączam sie do życzonek,życz Tobie100 lat i wszystkiego co najlepsze pod słońcem moja droga :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Torcik i kawusia pycha mmmm...:ico_haha_02:

Witam nową :ico_ciezarowka:
Goonia pisze:"Życie na fali" leciał na tvn7. Nie śmiejcie się ze mnie,


Goniu ja tez oglądałam ten serial,ale rzeczywiście 4 seria mnie nie kręci,nie dawno leciał nowy serial na tvn "Pogoda na miłosć",tez bardzo fajny i mam nadzieje ,ze puszczą dalsze części :-D
marcia_pod pisze:Hey dlaczego nikt oprócz mnie nie wkleił zdiecia z brzuszkiem?

Obiecuję, że wkleje wieczorkiem :ico_oczko:
Marcia Ty to się tak nie przemęczaj :ico_nienie:

Życzę miłej niedzielki


:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-02, 12:21 ]
Hej dziewczyny ,a jak to jest u Was ze spaniem?
Mi to sie najlepiej śpi na wznak,albo na prawym boku,a z tego co słyszałam kobieta w ciąży powinna spać tylko na lewym boku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

02 wrz 2007, 12:21

Hey :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO Goonia,


monia26 pisze:Marcia Ty to się tak nie przemęczaj :ico_nienie:

ach tak strasznie sie nie przemeczam. tylko jeden dzien cały po prostu ale pomalutku i spokojnie - przeciez musze dbać o bezpieczenstwo mojego maleństwa.

monia26 pisze:Torcik i kawusia pycha mmmm

zgadzam sie i dziekuje!

buziaczki dla wszystkich w ten piekny niedzielny dzionek.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 wrz 2007, 12:29

hej Dziewczyny!

Goonia,

Wszytskiego naj, naj, naj...... z okazji urodzinek (18) :-) :ico_prezent: Tort i kawusia pyszne!!

monia26 pisze:Goniu ja tez oglądałam ten serial,ale rzeczywiście 4 seria mnie nie kręci,nie dawno leciał nowy serial na tvn "Pogoda na miłosć",tez bardzo fajny i mam nadzieje ,ze puszczą dalsze części


Ja chyba jestem nie na czasie..... nie slyszalam nawet ani o jednym, ani o drugim serialu...hmmm

marcia_pod pisze:Hey dlaczego nikt oprócz mnie nie wkleił zdiecia z brzuszkiem?


ja tez obiecuje, ze wkleje, tylko najpierw musze poprosic Mezusia, zeby mi jakas sesje zdjeciowa zrobil... :ico_haha_01:

Ja wracam sie byczyc dalej (nic dzisiaj nie robie, tylko leze do gory brzuchem...). Musze korzystac z wolnego dnia, bo jutro juz niestety znowu poniedzialek i znowu do roboty..... :ico_zly:

Zycze milej niedzieli!!

Buzka!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 wrz 2007, 12:32

Goonia pisze:dziękuję za życzenia!!!! Jesteś niemożliwa

:-D :-D :-D

monia26 pisze:Hej dziewczyny ,a jak to jest u Was ze spaniem?
Mi to sie najlepiej śpi na wznak,


ja tez bardzo lubię spac na wznak ale często budze sie wtedy z bólem pleców, tez słyszałam ze najlepsza pozycja dla kobiet w ciązy jest na lewym boku.


Goonia pisze:Stawiam wszystkim Mamom tort urodzinowy i kawkę

dziękuje za te pysznosci :-)

monia26 pisze:marcia_pod napisał/a:
Hey dlaczego nikt oprócz mnie nie wkleił zdiecia z brzuszkiem?

Obiecuję, że wkleje wieczorkiem

ja wkleiłam na poprzedniej stronie :ico_oczko:

My niedawno wróciliśmy z Patryczkiem z ogrodu. Grabilismy liście tzn. ja grabiłam a Patryk się w nich przewracał. Niestety ale jesień juz się zaczyna :ico_olaboga:

Pozdrawiam Was kochane mamusie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 wrz 2007, 12:44

Monia,

Jesli chodzi o spanie, to u mnie jest roznie, ale duzo spie na lewym boku (masz racje tak powinno sie spac jak najwiecej!!), bo akurat lubie i tak mi jest wygodnie. Ostatnio jak spie na wznak, to mam wrazenie, ze mi sie strasznie skora na brzuchu naciaga...... :ico_oczko:

Pozdrawiam
goska

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

02 wrz 2007, 15:46

Heeej!
Dzięki za życzonka :-D :-D :-D Dostałam od męża śliczny sweterek :-D Cieszę się, że torcik i kawa smakuje :-D . :ico_buziaczki_big:
Ze spaniem mam róznie,ale przeważnie prawy albo lewy bok. Na plecach nie śpię bo mnie bolą plecy, a ponadto (tu się wymądrzę jako biologica :ico_oczko: ) leżąc na plecach uciskamy żyłę główną dolną i Dzidziuś może być przez to mniej dotleniony, mniej krwi do Niego dociera.
Kochane muszę lecieć...obowiązki jubilatki wzywają :-D . Odezwę się jutro!!!! papa!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość