Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 paź 2007, 19:44

qunick, bardzo dziękuję,miłe słowo jest bardzo potrzebne.
nieskromnie mówiąc jestem silna to fakt ale przecież nie mam wyjścia :ico_noniewiem: każda matka (no prawie)zrobi dla swojego dziecka wszystko,a że mi się tyle tego przytrafia to ...a ręce opadają,szkoda gadać,mam nadzieję,że już będzie ok.
Zuza idzie w poniedziałek do p-kola od początku września chodziła tylko 2 tygodnie,później zachorowała na anginę ropna i męczymy się z jej gardłem do dziś,ale jest już lepiej i puszczę ją bo nas w końcu skreślą z listy,a szkoda by było bo ona bardzo lubi chodzić do przedszkola.

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 paź 2007, 20:58

zubelek współczuje tych bolesnych przeżyć, iwem że było Ci ciężko i niepewność jutra na pewno jest straszna; ale masz dwie cudowne córeczki i dla nich musisz być silna :ico_pocieszyciel: życzymy dużo zdrówka i jesteśmy z Wami całym sercem

a oto moje dzieciaczki w swoich sweterkach :-D
Raduś ma do tego jeszcze czapeczkę :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 paź 2007, 22:13

zubelek, kochana strasznie dużo przeszlaś i ty i twoja córcia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ucałuj córeczki odemnie bardzo ale to bardzo mocno :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: masz dzielną córuchnę!!!! Mam nadzieję że już nic zlego niebedzie się działo!!!

Teraz na pewno ci smutno bez męza ale nawet nie wiesz jak szybko zlaci czas a on znowusz bedzie koło ciebie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 paź 2007, 22:36

matula1, Izunia, bardzo mi milutko...dziękuję :ico_sorki:
matula1, a sweterki są boskie,z tą czapeczką to już w ogóle,sama bym takie chciała dla dziewczyn :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 paź 2007, 09:01

zubelek pisze:a sweterki są boskie,z tą czapeczką to już w ogóle,sama bym takie chciała dla dziewczyn :ico_oczko:
fakt!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 paź 2007, 12:43

matula1, świetne i prześliczne zbierasz zamówienia??????

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 paź 2007, 14:09

dzięki za komplementy pod adresem sweterków :-D prawdę mówiąc nie myślałam nigdy o tym żeby robić sweterki "taśmowo" :-D chociaż zrobienei tego dla Radka zajęło mi dwa wieczory tylko, ale gdybyście bardzo chciały to tylko muszę wiedzieć jaki kolor, bo nie każdy lubi niebieski, prawda?, a poza tym cena etgo sweterka to byłoby ok. 15zł, za mały i 25 za większy (na 4-rolatka), bo tyle akurat wyjdzie wełny, poza tym to nie są sweterki z prawdziwej wełny, tylko z akrylowej, która się nie wyciąga, nie zmienia kształtu i jest miła w dotyku.
u mnie ta wełna (melanż) jest w 3 kolorach: niebieski, różowo-czerwony i biało-łososiowy
jak bardzo chcecie, to zrobię :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 paź 2007, 22:06

HEJ HEJ u nas jest teraz jazda bo kacperek dostał w koncu antybiotyk bo ma za długo juz ten kaszel i katar a do tego co jakis czas wyskakuje mu temp. tak ok.38,5 wiec dostał.
Ale mamy problem bo mały niestety nie chce go pc i wszystko nam zwraca,dosłownie nic tylko w pierwszy dzien udało mi sie mu go podac a dzis włąsnie znow wszystko zwrócił-obłed dosłownie martiw sie bo jak zajdzie znow potrzeba podania mu antybiotyku to tylko w zastrzykach chyba bedzie musiał dostawac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a tak ładnie do tej pory mi pił ja nie wiem co mu sie stało,naprawde jestem w głebokim szoku :((((((((((((((((((
MATULA1 katarek mowisz ze pewnie do kwietnia hhhmmmmmmm skąd ja to znam u mnie to samo jak juz smarka to do maja albo do czerwxa bedzie smarkał :( a do tego Amelcia bedzie łapać pewnie ach mam dosc naprawde chwilami mam dosc :(
sweterki genialne bardzo mi sie podobają extra :ico_brawa_01:
ZUBULEK kochana jestes wspaniała, tyle masz siły i miłosci dla swoich księzniczke podziwiam cie za ta siłe i oczywiscie zycze duzo zdrowka dla dzieciaczkow. Ja niby tez silna jestem ale w trudnych sytuacjach kiedy czesto bylismy w szpitalach z kacpim to mi psycha siadała momentami kurcze,miałam mega doła czesto ale brawa dla ciebie naprawdę pełne uznanie z mojej stronki dla ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KTORAS Z WAS PISALA O TYM ZE PRZYDALABY SIE KONTROLA JAK W ZLOBKU PRZED WEJSCIEM DO PRZEDSZKOLA wiec oczywiscie nic takiego nie wprowadzą bo musieliby zamknąc przedszkola w takim stanie są przyprowadzane niektore dzieci ze głowa boli :(,biedne dzieciaczki zal mi ich naprawdę kurcze. A ja teraz oczywiscie dbam,pielęgnuje Kacpiego w aptece znow majatek zostawiłam i zobaczymy na jak długo to bedzie bo pojdzie do przedszkoal i........ nawet nie chce o tym myslec ach...........

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 paź 2007, 09:12

Witam Dziewczynki!
Zuzia nie poszła do przedszkola bo cały czas prycha kicha, Nina też zasmarkana i kaszle a ja zaraz jadę do lekarza bo mnie wzięło :ico_placzek: Od dwóch tygodni walczę z bólem gardła i i teraz dostałam kataru i ból się nasilił. No to jadę...

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

15 paź 2007, 09:17

zubelek, Trzymajcie się Kochane jesteście bardzo dzielne tak bardzo szkoda mi dziewczynek, na zdjęciu wyglądają na zdrowiutkie. Mam nadzieję,że u Gabusi nie będzie konieczności podawania leków..
Ja mam dobrą wiadomość: Filip ma zdrowe oczka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość