szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

18 paź 2007, 11:02

Doniosę, że byłam wczoraj u endokrynologa z tym moim podwyższonym hormonem.
Bardzo miła i dobra pani doktor (pełen wywiad, wszelkie możliwe badania w gabinecie) powiedziała, że nie ma powodu do niepokoju. Najważniejsze, że THC mam w normie, a te 0,04 to żadna tragedia. Zaleciła trochę więcej soli jodowanej i za dwa miesiące skontrolować jeszcze raz ten jeden podwyższony hormon i przyjść do niej na USG. Gołym okiem nie widzi zmian, ale lepiej to jeszcze sprawdzić.
I jeżeli coś, to po prostu na miesiąc przed rozwiązaniem będą mi jakieś leki podawać.
Szczególnie mąż się uspokoił, bo stresował się, że coś jest źle.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 paź 2007, 12:06

Wczoraj byłam u swojego prowadzącego ciążę. Dokładnie miesiąc temu na USG była tylko maleńka kropeczka, a wczoraj zobaczyłam 5-cio cm ludzika . A ruchliwe to maleństwo. Cały czas machało rączkami i nóżkami (aż lekarz się dziwił ).

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 paź 2007, 12:53

witajcie kochane!
ciesze sie ze wszystko w porzadku z waszymi malenstwami... :-) mnie pierwsze usg czeka na poczatku przyszlego miesiaca i juz nie moge sie doczekac :)
no nic, ucizekam... wpadlam sie tylko przywitac i zyczyc milego dnia... u nas dzisiaj przepiekna jesienna pogoda wiec lece do parku z synkiem i psem rozprostowac kostki :ico_haha_01:
do pozniej, pa pa

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 paź 2007, 13:31

szczako, dobre wiesci :-D :-D :-D :-D :-D

Mama_Kingi, tak niewiele a tak wiele :ico_szoking: I pomyslec,ze pozniejz tym 5 cm bedzie 10,15,30,50 a potem 69 i pol roczku - tak jak u mojego Andrzejka :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

18 paź 2007, 14:02

Super wieści mamo_Kingi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-18, 14:04 ]
iw_rybka wszytskiego NAJ dla Andrzejusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

18 paź 2007, 15:58

Dziewczyny bo Wy mnie nie zrozumiałyście....
Mi nie chodziło, ze tu piszecie, bo to jest miłe, ze zaglądacie pytacie się i w ogóle ale o to... że czasem sa tu poruszane tematy takie jak "co trzeba brać zanim siuę zajdzie w ciążę" a my to przeciez wiemy... Napisałam tylko, że to jest temat dla mamuś majowych co się tyczyło do tego co Paulina napisała, że przed ciążą trzeba brać kwas foliowy, ale mamusie maja sa już uświadomione... MOże źle się wyraziłam, nie chciałam, żeby to tak wyszło...
Przepraszam tych którzy czują się urażeni, ale to nie tak miało wyglądać... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 paź 2007, 16:17

hej kochane, my juz po spacerku... wymeczylam sie troche, bo park mamy daleko, ale to i dla mnie lepiej, bo troszke ruchu nie zaszkodzi :-)
kurcze, jakos nigdy szczescia nie mam... bo zawsze jak ja tam jestem to jest pusto... ani jednego dziecka, tylko wagarowicze...zawsze moj synus musi sie bawic sam :ico_noniewiem: no ale juz niedlugo przybedzie mu braciszek albo siostrzyczka :-D
rybko, mnostwo buziaczkow dla twojego Andrzejka...ale ten czas leci... a pamietam jak dopiero przyszedl na swiat... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 paź 2007, 16:28

WitajK@tk@, dobrze Cię widzieć i słyszec !! :ico_brawa_01: Ja też nie moge się doczekac zdięć ze ślubu Ja z moim brałam ślub 30 października zreszta tak jak moja mama z tata !! duża bużka dla Ciebie kochana!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 paź 2007, 20:23

Witajcie Majóweczki i Nie-majóweczki :ico_oczko:
K@tk@, buu,myślałam,że chociaż jedno jedyne malusie zdjątko swojej sukni pokażesz,ale cóż,poczekam do 27 :ico_oczko: A co do fryzurki to ślicznie Ci w tych pasemkach,podobasz mi sie bardziej niż w blondzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Będziesz najpiękniejszą Panną Młodą!!!
iw_rybka, :ico_tort: :ico_prezent: :ico_tort: dla Andrzejka z okazji skończenia pół roczku,ale rośnie!!!A jaki przystojniak z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szczako, super,że wyniki w porządku.
Mama_Kingi, cieszę się,że maluszek tak pięknie rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja kolejną wizytę mam dopiero 12 listopada,może wtedy zobaczę mojego skarbka.
Małgorzatko cieszę się,że z Twoim maluszkiem wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja cały czas flukam i kaszlę,może ciut mniej niż w poprzednich dniach.Dziś byłam na wizycie ze swoją wątrobą,wszystko w porządku,chociaż jakieś parametry mam ciut powiększone,ale pani dr. powiedziała,zeby się nie przejmować,że wszystko jest dobrze.mam się pokazać w lutym.Bo mam niestety wzw B.
Pozdrawiam Was cieplutko

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

19 paź 2007, 07:59

Zulciu mój Mężus nie jest zadowolony z nowego kolorku :ico_placzek: :ico_oczko: Powiedział, ze zawsze miał kobietkę blondynkę ( oczywiscie chodzi o mnie :-D ), i takie ciemne wloski mu nie pasuje i ze mogłam sobie cale zrobic czekoladowe. Hmm.Niezły pomysł :ico_brawa_01: Nastepnym razem przefarbuje sie na czekoladke i zrobie sobie tylko blond pasemeczka. No co??? Sam mi zaproponował taki kolorek hihih :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

Co do sukni, to raz ze jest szczelnie zapakowana i zabezpieczona przed kocimi pazurkami.Ciezko z Mama i Siostra pracowałysmy nad jej odpowiednim schowaniem (zeby sie nie pogniotła itd.), wiec szkoda mi ja wyciagac i robic sobie robote.A z drugiej strony na mnie bedzie sie chyba lepiej prezentowała :ico_oczko: :ico_haha_02:

Jesli chodzi o Twoje zdrowko i watrobę, to teraz nie ma absolutnie nic wazniejszego od Twojego, a tym samym dzidziusia zdrówka :-)

babe_bomm pisałam Ci na gg, ze jesli o mnie chodzi to juz jest OK :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość