Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

16 sie 2008, 17:10

karina22, Jagódka ma już jakiegoś ząbka? Bo Zuzia chyba zaczyna :ico_olaboga: od około 4-5 dni nie mogę z nią wytrzymać, bo nie jestem przyzwyczajona że moje dziecko marudzi w takich ilościach, że nie chce spać, cycek w dzień mógłby dla niej nie istnieć (je tylko wieczorem, w nocy i rano) za to gerberki i kaszki łyka jak pelikan.. niech te zęby się wyklują jak najszybciej, bo w sobotę za tydzień jedziemy nad morze :ico_brawa_01: a co by to był za urlop z ząbkującym dzieckiem :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

16 sie 2008, 18:28

nie moja jeszcze niema zabków,ślini sie i pcha wszytskodo buzi ale to chyba normalne dla półroczniaka.
Noi moja na odwrót,tylko cyc i nic wiecej,czasem cały dzien tylko na cycu jest.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

17 sie 2008, 19:51

ale miałam fatalną noc... :ico_placzek: Zuzia odkryła jak to fajnie jest na brzuszku i kiedy trzeba spać (usypia mi na rękach) wkładam ją do łóżeczka a ona fik na brzuch i ogląda pokój znad ochraniacza.. niby nic takiego ale jakież to uciążliwe.. :ico_olaboga: nie wiem jak to zrobić żeby ona się na ten brzuch nie obracała tylko żeby spała.. nawet przez sen się obraca i taka "zadżumiona" się podnosi i stęka i tak było dzisiaj w nocy chyba 100 razy do niej wstawałam :ico_spanko: pobudkę na dobre zrobiła o 5 a od 5.30 to już ją słyszała cała klatka do parteru, tak się darła.. co ja ją na plecy to ona na brzuch, ja ją na plecy ona na brzuch (i cały czas bek) Mąż mój się zaczął denerwować, że mam ją wziąć do łóżka czego ja nie chciałam, wstał więc przyniósł ją do łózka i zmieniło się tylko tyle że darła się nam prosto do uszu :ico_olaboga: dopiero o 7 zasnęła... masakra, u Ciebie też się takie rzeczy zdarzają?

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 sie 2008, 20:10

AniaZaba, u nas jest podobnie tylko ze nie w nocy, ale w dzien, jak maly lezy na plecach to non stop sie przewraca na brzuszek, a czesto po chwili mu juz niewygodnie i nie umie sie jeszcze sam z powrotem kopyrtnoac na plecy i jeczy,drze sie i trzeba mu pomoc. Na razie jeszcze nie obraca sie w ncy, ale pewnie i u nas sie zacznie.

W sumie to chyba nic nie mozna na to poradzic, bo przeciez nie opatulisz poduszkami, bo wtedy sie nie ruszy w nocy :ico_olaboga: masakra, nie wiem co Ci poradzic!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

18 sie 2008, 08:46

AniaZaba, niunia moja bardzo łądnie spi:))),ale jeszcze na brzusiu nieumie sie przekrecac :ico_noniewiem: ,ale sama juz siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 sie 2008, 09:21

karina22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuni

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

18 sie 2008, 09:22

karina22 pisze:sama juz siedzi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Anuszka, Zuzia się doskonale obraca z brzucha na plecy i z pleców na brzuch, po łóżeczku bryka w każdą stronę.. niestety nie raz już się przekonała co to znaczy mieć nogę uwięzioną między szczebelkami albo że nie są one miękkie :ico_olaboga:
wiem, nic nie można poradzić na ciekawość świata naszych bąbli, ale wierzcie mi że nie dała mi tak popalić do tej pory, przynajmniej jeśli chodzi o noce.. dzisiaj było o niebo lepiej, już o 2 obudziła się (na brzuchu oczywiście) ale po kilkakrotnej próbie powrócenia jej do poprzedniej pozycji zrezygnowałam i wzięłam ją do cyca.. doiła chyba z 15 minut ale zasnęła :-D poza tym popłakała się przez sen z 4 razy tak przeraźliwie i z 3 razy tak "pojedynczo"

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

22 sie 2008, 08:33

AniaZaba pisze:nie wiem jak to zrobić żeby ona się na ten brzuch nie obracała tylko żeby spała.. nawet przez sen się obraca i taka "zadżumiona" się podnosi i stęka i tak było dzisiaj w nocy chyba 100 razy do niej wstawałam


o, a ja myslałam,ze to tylko u nas tak jest

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 sie 2008, 08:45

a moj dzis juz nie pierwszy raz w nocy zaczal tak plakac, jakby go cos bolalo albo cos mu sie snilo. Ani maz nie mogl uspokoic, a ni ja, plakal tak przerazliwie, az wreszcie zaczelam mocno "ciii" i kolysac i pozwolil sie dostawic do cyca. Wy tez tak macie???

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 sie 2008, 17:40

dawno tu nikt nie zagladal :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość