Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 lip 2008, 11:58

caro, obawiam się, że już tylko my we dwie tu zaglądamy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-13, 11:59 ]
wreszcie rozpoczęłam nową stronę, bo myślałam, że na 65 polegniemy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lip 2008, 12:19

czesc
ja czasem zagladam ale nie wiem co pisac...kiedys jak sie weszlo i pisalo duzooo osob to i temat byl teraz jakos tak ... smętnie tu...

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

13 lip 2008, 12:33

Jestem i ja.
Niestety Krystian od wczoraj gorączkuje, teraz właśnie śpi od 10, noc mieliśmy nieprzespaną :ico_placzek: . Nie wiem co mu jest :ico_zly: pierwsze podejrzewałam zębka, ale teraz obawiam się że może mieć anginę, bo ciężko mu przełkać, jak tylko się obudzi jedziemy do lekarza, zobaczymy co powie.
Pozdrowionka :)
PS. U nas też ciepło jak cholera, straszna duchota.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

13 lip 2008, 14:18

hej dziewczyny no i okazuje sie że kazda z nas tu zaglada czyta i żadna nic nie pisze :( ja czytam was codziennie rano do kawki w pracy i szukam jeszcze wrażeń po necie tak mi mija picie kawki i biore sie za reobote.
mordeczka to może poddawajmy sie jakims dyskusjom bo naprawde nam zamkna watek , a smutne by to było, albo co gorsza caro i mrówka przeniosa sie na inny brzuchalkowy.

ostatnio sie zastanawiałam co u Rybki i w jej nowym domku w Koszalinie.

dziewczyny biezmy sie za pisanie , a ja obiecuje , że bede pisac chociaż jedno spowo co rano przy kawce.

dziewczyny wiecie jak smutno mi bez mojego meza kur.. chyba nie dam rady do nowego roku wytrzymac

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 lip 2008, 15:08

kamelek dasz rade ja daję juz drugi rok idzie ale tez mam doliny np. w niedziele często mi sie zdarza jak jest pusto i nie mam nic zaplanowane tak jak dziś :ico_placzek: ide bo sie wam udzieli

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 lip 2008, 21:45

kamelek1 pisze:dziewczyny wiecie jak smutno mi bez mojego meza kur.. chyba nie dam rady do nowego roku wytrzymac


dasz rade kobieto, jesteśmy z Wami, szzybko minie zobaczysz :-) :-)

Mordko ty się nie wymiguj tylko coś pisz :-)

Kari no i jak tam po lekarzu?

Kamelek szczerze mówiac to ja tez piszę na wątku grudniowym i już sporo stron tam mamy, a dziewczyny w większości są po raz drugi w ciąży i zawsze mają czas wejść choć raz dziennie! :-)

No kochane piszcie co tam u Was...bo u mnie to coraz większy brzuch :-D :-D i myślę,że teraz więcej przytyję :ico_wstydzioch:

Hektorka usprawiedliwiona bo na wczasach, Mróweckza szykuję się do wyjazdu i przeprowadzki, ale reszta lenie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-07-13, 21:46 ]
Syla a kiedy teraz się zobaczycie?

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 lip 2008, 22:05

hello lasunie my po wczasach jutro wam wszystko opisze jak było troszke zdjęc wkleje bo dzisiaj już jestem wykonczona, dzisiaj tylko wpadłam sie przywitać i was poczytać, ale mam tylko dwie stronki do nadrobienia oj oj cosik się nie popisałyscie.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

13 lip 2008, 23:43

caro jestem :-D nic jeszcze niespakowalam...spała bym cały dzień tzn do połdnia bo pozniej jakos chodze...mam jeszcze tyle do pakowania i do przeprowadzki i do wyjazdu...co do ruchow to wydaje mi sie ze niewiem...moze mi sie wydaje bo juz prawie nieczuje tzn czasem tak ale to pewnie cos innego...tyje ale jakos nie tak strasznie...i tez mysle ze wiecej mnie bedzie niz w tamtej bo jem jak smok...zjem cos i zaraz glodna...wychodze z domu po jedzeniu to mam wrazenie ze gdzies z głodu padne po drodze...w tamtej biazy było prawie 30 mimo ze duzo niejadlam (przynajmniej nie tyle co teraz) i sie ruszalam a teraz len jestem...mam nadzieje ze niebedzie tak zle...


lecimy z mlodym w srode...ciesze sie i sie boje troszke...wiem jak Eryk sie zachowuje...szaleniec w miejscu 1 min nieusiedzi no a w samolocie na start i ladowanie trzeba posiedziec...tego sie nieboje zabardzo bo dawalam sobie z Nim rade wczesniej dam i dam teraz ale ciekawe czy moje mdłosci (ktore mam od 4 dni) niedadza o sobie znac :ico_olaboga:

mdłosci mam wiec inaczej niz z Erykiem czyli bedzie albo lalcia albo spokojny brunet...bo na szalonego blondyna mdłosci sie niema...sprawdzone :ico_oczko:

Eryk na wyjazd nosek sobie rozwalił...zarył w wykładzine i cały nos zdarty :ico_olaboga: szalony...wywalil sie i kwiknoł sekunde co u Niego sie niezdarza wiec sie zdziwilam i patrze a nos rozwalony...
na ślub juz garderoba skompletowana w sumie...no i co jeszcze hmmm

kamelek ja niezwieje stad napewno i Karolinka tez nie wiec niematw sie :-D
a kiedy mezulka zobaczysz?? dasz rade...po takich przymusowaych mini rozłakach jest jeszcze wieksza milosc...

haktorka czekamy na relacje :-D moze po takim urlopie bedzie nowa :ico_ciezarowka:

Syla co u Was?? jak zabki mojej pieknej synowej?? całuski dla Martynki od Eryczka :-D

kari napisz co lekarz powiedzial...fluidki dla Krystianka>>>>>>>>>>>>>> zdrówka...

Mordeczka pisacccccccccccc prosimy co u Was :-)

Delicja jak kazda cos napisze to i do 100 str kiedyssssssssssss dojdziemy :ico_oczko:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

14 lip 2008, 01:50

Ja sie tylko melduje,ze zyje,a watek zaniedbalam bo mialam cale mieszkanie gosci,a wiec na internet skoczyc graniczylo z cudem.Teraz zostal u mnie iostrzeniec,6 latek z ktorym dzis musialam isc grac w pilke nozna.Dla mnie byl to tototalny debiut i nie chcialybyscie mnie wiidziec jaka sportowa oferma ze mnie,ale musze cwiczyc bo z Antoskiem tez bede musiala ja grac w pile,bo tata ciagle taki zapracowany...A ogolnie to jakigos dola mam i ciagle bym :ico_placzek: Moj maz mnie wpienia,ale ten gatunek juz tak ma.No nic ide spac,jutro mam nadzieje wiecej poklikac,wszystkie brzuchaczki niech poglaszcza ode mnie te ukryte pociechy a calej reszcie sle buziaczki.Do jutra.

Kari-co tam u Ktrystianka?

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

14 lip 2008, 07:41

Mroweczka wiec u nas z ta rozłaka to jest tak , że widzimy sie co tydzień albo na jeden dzień , albo dwa dni , ale jak sie było przez 10 lat ze soba dzień w dzień potem noc w noc to mi jest bardzo ciężko , a jak słyszę od męża przez telefon , że tęskni , żeLenka go za pomi a ona nosi nasze zdjęcie ślubne i woła tata i głaszcze i robi moj to siedze i ryczę :ico_placzek: :ico_placzek:
Syla nic nie mów ja ciebie tak podziwiam kochana , za to ,że dajesz radę i widujecie sie co kilka miesiecy , ale tak jak mówisz niedziele są najgorsze normalnie mnie nosi , niewiem co mam robić , dobrze jeszcze że jestem u mamy to mam z kim zagadać bo tak to masakra.

Caro , Mróweczka ja słyszałam i potobno to się sprawdza , że w drugiej ciązy ma sie większe brzuszki , a wy jedzcie sobie nie żałujce laseczki teraz taki fajny czas warzywno- owocowy super moja kolezanka chodziła w ciązy w tym czasie letnim i przytyła tylko 5 kg :ico_szoking: , a dziewczynkę dorodna urodziła.
Mróweczka jest szansa na laseczke brunetke szalona po tych mdłościach:)

Dziewczyny czy wasze dzieciaki tez maja napady histeri i powiedzonek typu ,,nie'' prawde mówiąc mi sie to przydarzyło ze 2 razy , ale wczoraj po kapaniu Lenka nie dała mi sie ubrać więc ja zostawiłam golasa i przeczekałam jak jej przejdzie to sie zaczeła cieszyć śmiac skakac wariować i mnie całować :ico_szoking: kurde nie bardzo wiem o co chodzi w takich zachowaniach i co robić , staram sie byc konsekwentna no ale kurde felek oby nie musiął zajechać do nas super niania....

katrin myslę , że jako grająca ciocia spisałas sie ekstra :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość