Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

09 lip 2008, 11:22

http://pl.wikipedia.org/wiki/Odruch_Moro

[ Dodano: 2008-07-09, 11:29 ]
odruch moro jest prawidlowym odruchem u niemowląt ale powinien zaniknac 3-4 miesiacu pisza ze przewaznie w 3...
ale jedna prawda na papierze a w praktyce bywa inaczej...
jestem straszna panikara... pewnie to nic ale jak sie czasem czegos naczyta to az ciarki przechodza!!!
grunt ze moj synek choć troszke starszy od waszych niejest z tym sam :-)

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

09 lip 2008, 13:28

Skoro nie ma co czytać to ja Wam napiszę :-)
Byłam wczoraj u gina na kontroli po tym moim ponownym nacinaniu i wszystko już jest ok. Rozmawiałam z nim tez o antykoncepcji i przepisał mi cerazette. Jakoś się boję brać te pigułki, obawiam się o jakieś niepożądane objawy :ico_noniewiem:
A w ogóle miałam wczoraj bardzo nieprzyjemną rozmowę z moim mężem bo on mi powiedział, że właściwie to nie muszę brać tych pigułek bo i tak się zbyt dużo nie kochamy to właściwie możemy i wcale, bo on już się do tego przyzwyczaił, że ja ciągle coś tam wymyślam, albo zmęczenie, albo ból krocza albo cokolwiek innego. Na koniec odwrócił się plecami i zasnął sobie, a mnie zostawił z wewnętrznym dołem :-( Nie jest tak, że się wcale nie kochamy ale faktycznie rzadko-czy u Was też jest podobnie? Bo ja naprawdę jakoś straciłam ochotę na seks. Źle mi z tym ale nie potrafię inaczej. Boję się kolejnej ciąży, do tego dochodzi zmęczenie całodzienną opieką nad brzdącami i jeszcze te nocne pobudki (tak na marginesie-dziś budziłam sie do dzieci aż 8 razy !!!). Wiem, że Adam ma swoje potrzeby co do seksu i że one się nie zmieniły, a że długa mieliśmy przerwę związaną z problemami zdrowotnymi to tez prawda - najpierw połóg, potem bolące krocze, oczekiwanie na zabieg, potem też ból po zabiegu. Teraz już by można było, to ja mam jakieś dziwne opory. No ale jak się zdarzy opory przełamac to jest naprawdę przyjemnie :-)

[ Dodano: 2008-07-09, 13:30 ]
mika85, moim zdaniem nie masz sie czym przejmować. Kinga też tak robi-po prostu jak się przestraszy to tak ma.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

09 lip 2008, 16:06

AgaSza pisze:Nie jest tak, że się wcale nie kochamy ale faktycznie rzadko-czy u Was też jest podobnie?
oj jest!!!! Agata u nas zawsze aż kipiało w łóżku a teraz syberia!!!

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

09 lip 2008, 17:24

Udało mi się Was doczytać.
Cudne zdjęcia Waszych maluszków. Najbardziej wzruszyły mnie fotki mamamonia.
A więc widziałam temat antykoncepcji :) My zdajemy się na siebie. Żadnych farmakologii. Wcześniej tez nic nie brałam i nie zaciążyłam. Więc teraz tez nic nie bedę brać a gumek nie lubimy oboje bo mi brzydko pachną :ico_puknij:
Edit co do USG bioderek to ja tez jeszcze nie robiłam :( Idziemy dopiero 17 lipca bo wtedy był najbliższy termin. :( A o skierowanie musiałam się prosić. Tzn przypomnieć pediatrze :ico_noniewiem:
małgoska Tosia za gruba
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
To mój spaślaczek przy niej :-D :-D
Co do diety to ja podaję małemu soczek :jabłko,winogron,koperek włoski i rumianek w jednym. Zamiast leku dostaje właśnie to na kupki. I jest rewelacja :ico_brawa_01:
Eve super że remoncik dobiega końca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asika pozdrów Magde
AgaSza co do macierzyńskiego to ja się nie wypowiadam bo ja przed zajściem w ciąże nie pracowalam. A co do pracy to ja zajmuję się allegro. Jak wszystko pójdzie po naszej myśli to zaczynam handel nowymi ubrankami już niedługo.

mamamonia Patryk tez robi takie kupki jak Twoja córeczka.

A teraz co do seksu to ja bym mogła co chwile :ico_haha_01: :ico_haha_01:

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

No i teraz się wyzale. A więc mam na głowie dwa domy bo moje rodzeństwo ma w nonono rodziców. Oboje są schorowani. Na weselu wogóle się nie pobawiłam bo do 21 zajmowałam się mamą i synkiem na zmiane. Dobrze że mąz mi pomagał. :ico_sorki:

W pewnym momencie nie wytrzymałam i zwróciłam uwage siostrze że ja mam 3 miesięczne dziecko więc mogłaby chociaz zająć się mamą. Więc obrażona zajęła się mamą. Udalo mi się 10 minut pobawic :ico_olaboga: Strasznie duzo co nie. :ico_placzek:
O 22 pojechalismy do domu bo stwierdziłam że w domu tez mogę siedzieć. We wtorek miala przyjechac siostra doi rodziców żeby im pomóc bo ja już nie dawałam rady. Jej dziecko ma 11 miesięcy moje raptem 3. Miała przyjechac na dwa tygodnie. No wiec przyjechala w czwartek i pojechala w niedziele. Ehhhh szkoda gadac. I dalej mam dom rodziców na głowie i swój oraz ogród i działke :(

[ Dodano: 2008-07-09, 17:52 ]
Acha i na szczepieniu mały ważył 6140 i miał 64cm. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

09 lip 2008, 23:20

Hello.

Widzę że trochę do serca sobie wzięłyście tą pustynię na forum :-D :ico_brawa_01:

Ja jestem dziś mega zmęczona. Byłam z małą w Tesco po piżamki dla niej bo wszystko za małe... No i nie było rozmiaru 3-6 w kolorach, tylko zwykłe białe. Wzięłam więc białe...

Na odruchu moro się nie znam niestety więc nie pomogę. Wiem tylko że Jul ma wszystko oki z odruchami itp.

Joanna serdecznie współczuję. To samo jest w rodzinie mojego męża, że wszystko zwala się na jego głowę, a reszta ręce umywa.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

10 lip 2008, 11:12

Witam! U nas wszystko po staremu, Antoś grzeczny, ja zapracowana i ogólnie wszyscy szczęśliwi. Dzisiaj ma do nas przyjechać Magda z chłopcami i mamy iść do lasu całą brygadą, najemy się klusek z jagodami i będzie super :-D
W pon Antosik ma szczepionkę ale ja pracuje więc idzie z tatą, ciekawa jestem jego wrażeń bo pierwszy raz odwiedzi naszą przychodnie.

[ Dodano: 2008-07-10, 11:14 ]
mamamonia śliczny masz suwaczek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-10, 11:15 ]
Joanna współczuje nawału obowiązków, mam nadziej,że Patryczek chociaż grzeczny i bardzo Ci nie dokucza.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

10 lip 2008, 14:04

asika82 pisze:Agata u nas zawsze aż kipiało w łóżku a teraz syberia!!!

no i co? nie przeszkadza Wam to? bo u mnie też było podobnie, a teraz szkoda gadać ... mam nadzieję że to kipienie jeszcze kiedyś powróci.

dziś wzięłam pierwszą tabletkę Cerazette-zobaczymy jak to ze mną będzie

mamamonia, a jakie piżamki masz na myśli. Moja Kinga to czy noc czy dzień to w body "chodzi". Po kąpieli jej zakładam czyściutkie i zazwyczaj zmieniam następnego dnia ok południa albo dopiero po kolejnej wieczornej kapieli-nie ulewa już prawie wcale więc mam mniej prania (ale i tak za dużo-mam wrażenie że wiecznie piorę i prasuję na zmianę :-))

[ Dodano: 2008-07-10, 14:07 ]
asika82 pisze:ciekawa jestem jego wrażeń bo pierwszy raz odwiedzi naszą przychodnie.

a gdzie do przychodni chodzicie? i do jakiego pediatry?

[ Dodano: 2008-07-10, 14:08 ]
asika82, za tydzień w piątek jadę do Siedlec ale może byśmy się spotkały dopiero w następny piątek albo sobotę, co? Bo wtedy będzie też moja siostra i ona bardzo chciałaby zobaczyć Ciebie i Antosia.

[ Dodano: 2008-07-10, 14:11 ]
mamamonia pisze:No i nie było rozmiaru 3-6 w kolorach, tylko zwykłe białe. Wzięłam więc białe...

a ja zazwyczaj kupuję białe albo inne ale jasne kolory, bo wtedy wszystko razem ląduje w pralce i nie muszę jakoś specjalnie segregować ciuchów-więc to duży plus jest

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

10 lip 2008, 15:26

Hej ja wchodze na chwilke bo udało mi się malego położyć samego do łózeczka. Byliśmy dzisiaj na szczepieniu i jest płaczliwy i marudny :ico_placzek: moje skarby kochane. No ale zważyli mi go i zmierzyli i mój byczek ma już 59cm i waży 5700g. Rośnie jak na drożdzach a jeszcze nie dawno taki malutki był. Jak patrze na zdjęcia jak miał pare dni to aż uwieżyć nie mogę jak ten czas leci.

No a u mnie na razie masa roboty, jesteśmy już na swoim od niedzieli ale sprzątanie, pranie i prasowanie na okrągło. No masakra :ico_olaboga: . A w niedzielą mamy chrzciny no i znowu zakupy, gotowanie, sprzątanie, uff. Ok idę teraz wykorzystać, że śpi i obiadek idę podgrzać.

Acha mamamonia piękne masz zdjęcia.

Dziewczny nie martwcie się odnośnie seksu, maluchy są jeszcze takie małe i ciągle się koło nich biega. CZłowiek jest nie tylko fizycznie zmęczony ale psychicznie też, bo ciągle o czymś musi pamiętać, o coś się martwi. Z seksem u każdego tak jest na początku, potem się unormuje. No niestety nasi panowie muszą się uzbroić w cierpliwość.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

10 lip 2008, 15:37

Dzięki dziewczynki.

Ja jestem zła dzisiaj :ico_zly:

Byłam na rozmowie z szefową oznajmić, że nie wracam we wrześniu. Okazało się że jak wrócę to na takich warunkach na jakich byłam. A miałam mieć inne stanowisko i więcej kasy. Dopiero 3 miechy po powrocie dostanę i to nie taką jak chciałam. Szukam nowej roboty w takim razie :ico_zly:

Agasza chodzi mi o takie pajacyki lekkie bawełniane. Ubierałam ją na noc w body ale ona się rozkopuje strasznie i śpi odkryta, a nogi zimne... zaraz prychanko. U nas w sypialnie jest raczej chłodno i nie odczuwa się w nocy upałów. Ja też ładuję razem do prania wszystko, bo te rzeczy nie farbują i są właśnie w miarę stonowane jeśli chodzi o kolory.

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

10 lip 2008, 17:51

mammonia foteczki, które wstawiłas są przecudne. A Ty jestes piekna kobietką :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-10, 17:53 ]
Kwietniówki napatrzeć się nie mogę na Wasze Skarbeczki :-) :-) :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość