edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

14 wrz 2008, 08:11

Witam Kamilko nie nie boję się ponieważ mała nie ma możliwości wyjścia z sypialni
a dziś o 4:30 się obudziła i przyszła sobie do mnie i tak razem kimałyśmy w łóżku pierwszy raz w jej życiu , całkiem przyjemne takie nie wychodzenie do niej . Ale jestem wredna nie :ico_oczko: hi hi jak coś chce to ona do mnie wstaje a nie ja do niej
Ale tak na poważnie to ja też tak w ciągu dnia nie daję ją do łóżeczka , poprostu tak zdecydowałam bo pare razy po połódniu nie słyszałam jak się obudziła i za nim doszłam to już jeden ryk wielki i zaklinowana była między szczebelkami , a teraz sama sobie wyjdzie jak drzwi są zamknięte to w nie wali .
No co do nocnych spacerów w czasie usypiania to masz rację cierpliwośc nie ziemska , nawet na noc odwracalam łóżeczko żeby sobie nie wyszła ale cwaniak mały już się przyzwyczaił do swobody i ryk , próbowała wpychac te nóżki wszędzie bele by tylko wyśc .Więc ma otworek i niech sobie nim wychodzi tak wiem że jej się niec nie stanie a mama jak pokazała to teraz musi przecierpiec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 wrz 2008, 09:55

NIe no pewnie jak juz jej pokazałaś, ze tak można to nie ma odwrotu hehe. cwaniara nie pozwoli na to :ico_nienie: .
edyta29 pisze:4:30 się obudziła i przyszła sobie do mnie i tak razem kimałyśmy w łóżku pierwszy raz w jej życiu , całkiem przyjemne takie nie wychodzenie do niej

Słodko :-D
Ja tez czekam na ten moment, ale jeszcze nie teraz.
A wredna nie jesteś wcale. Dlaczego nie ułatwiać sobie życia? Skoro w sypialni jest bezpieczka to ok. U nas jest sprzęt rtv i mnóstwo kabli i różnych pierdół to bym sie bała.

Zobaczcie na to. Lepiej zablokować profil na NK bo debili nie brakuje:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... iecka.html

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 wrz 2008, 10:19

czesc
co dotyczy Wanesski cyrków, tez uwazam, ze ignorowanie jest rozwiązaniem i tak robię.. tyle, ze raz, jak ją ściągnęłam z huśtawki do spania, zrobiła pokaz na 20 minut .. wsadziłam do łózeczka i wyszłam.. myślałam, ze to juz nigdy się nie skończy brr

Edytko podziwiam za decyzję o wyciągnięciu szczebelków, ja nawet nie myślałam o tym. Ale to, ze Wiki przyszła rano jest wspaniałe. Właśnie marzy mi się, kiedy Wanesska jako kilkuletnia szkrabulinka będzie rano przybiegać do nas do łózka :)

Kamilko to szok co się dzieje na NK... Hm.. na rosyjskiej stronie analogowej regulamin zabrania wstawiania zdjęć dzieci bez osoby dorosłej.. kto mimo zakazu wklei zdjęcie samego malucha sam sobie będzie winny... Moze to jakieś rozwiązanie...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 wrz 2008, 12:49

Jestem i ja :):

Zaczne od Alinki kochana twoj post normalnie rozmiekczył mnie na maksa łzy same cisły sie do oczu.
Rozmawiałam z toba wiec kochana trzymaj sie dzielnie masz dla kogo.

A co do Wanki no to faktycznie 2 tyg rozwolnienia ..hm za dlugo idz do lekarza :):

Co do zasypiania maluszkow moj zasypia i spi do rana dzisiaj np raz wstaalam do niego bo sie wiercił :): a tak to super
Marcinek tylko spi w nocy i w na drzemke w lozeczku a tak w ogole go nie wkladam
maly bawi sie wszystkim oprocz zabawek ;/ czy wasze dzieci tez tak maja ............. u nas w ruch wchodza wszystkie asortymenty kuchni ..........łazienki ............ pokoju ale swoje zabawki omija z daleka :(

Kamilka faktycznie co do NK no bardzo nie mila historia brrrrrrrrrr:(

Po za tym u mnie ok przezyłam tydzien z "Dorota" z pracy jutro mam popołudniowke :):
Dzisiaj bylismy na zakupach bylo trzeba zrobic zakupy mieso........kosmetyczne produkty itd

U nas tak zimno sie zrobilo ze dzisiaj poszlimy Marcinkowi kupic czapeczke bo z wszystkich wyrósł no i oczywiscie kupilam rajstopki i pizamke bawelniana noce chlodne wrrrrrrrrrrrr

No i dziewczyny jest tak jak myslalam ze nie bedzie........ech szkoda pisac chodzi oczywiscie o tesciow .......powiem tylko ze nie potrzebnie sama probowalam naprawic wszystko niby bylo ok ech ..............bede miala wene to napisze wszystko :):

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 wrz 2008, 14:38

Teściowie... dajmy sobie z nimi spokój bo to niereformowalne typy.

magda26 pisze:maly bawi sie wszystkim oprocz zabawek ;/ czy wasze dzieci tez tak maja .............


U mnie tak nie jest. Fakt, Tomekuwielbia wyjmowac garnki z szfek i sie nimi bawic, ale zabawki tez lubi.
Jesli mogę Ci cos Madziu powiedzieć. bez urazy, ale jak widziałam na zdjeciach to Marcinek ma mega dużo zabawek i moze to jest problem. Mój Tomek nie ma dużo a do tego część jest schowanych i jak wyjmuje za jakiś czas to znów jest zafascynowany. Spróbuj tak. A ponadto Tomi ma chyba z 7 swoich ulubionych autek, motorków, koparek (ogólnie kołowce) i bawi sie nimi od rana do wieczora o dziwo. nawet na spacer zawsze jednego zabiera.

[ Dodano: 2008-09-14, 14:46 ]
KUrde Tomek mi dzis sra na raty. chyba na złość mi robi. W ciągu ok 2 godzin zesrał sie już chyba z 5 razy. No a że oczywiście nie wchodzi w gre wytarcie chusteczkami, bo mi ucieka, to co chwile wanna i przysznic. Juz mam dość. Niech zacznie wołać na nocniiiiiiikkkkk!!!!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 wrz 2008, 15:04

-indigo- pisze:Jesli mogę Ci cos Madziu powiedzieć. bez urazy, ale jak widziałam na zdjeciach to Marcinek ma mega dużo zabawek i moze to jest problem. Mój Tomek nie ma dużo a do tego część jest schowanych i jak wyjmuje za jakiś czas to znów jest zafascynowany
spoko Kamilka doszlam do wniosku ze wlasnie tak jest i z P stwierdzilam schowac wiekszosc zabawek i zobaczymy czy poskutkuje :)

Kamilko ja tez marze zeby Marcinek robil na nocik hehehe jak narazie to krucho widze :):

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 wrz 2008, 23:12

czesc pisze juz z Uk hihi
wreszcie u siebie.... stesknilam sie hihi tym bardziej ze nowy rok szkolny z co sie z tym wiaze nowe zajecia... itd

pogoda w Pl od piatku byla czysto jesienna i wialo chlodem wiec tymbardziej nie zalowalismy powrotu hihi i szok termiczny nas nie zaskoczyl hihi

ale mielismy wczoraj niezla imprezke u chlopaka mojej siostry... hihi do teraz odczuwam skutki hihi
obolal kark i mega siniak na kolanie hehe
ale poskalalismy na maxa. po stolach lozkach i kolegach hihihihi

a dzis rano mama w pospiechu pakowala leonka bo ja dzialalam na zwolnionych obrotach
powiem wam ze super poszalelismy w Pl ale pora wrocic do rzeczywistosci
niech lelek doczuje ze ma rodzicow
a my ze mamy dziecko
troche spokoju i wyciszenia jest wskazane
i za tym tez tesknie..
dosc juz mam tych popijaw i fajek

teraz przystopuje..
ale super tak naladowac akumulatorki na nastepne kilka miesiecy.. kiedy to nadejda swieta i urlop w Pl nie? hihi

kamila my tez reagujemy podobnie na zlosci lelka. co prawda on wydaje sie nas sluchac o dziwo. adam nauczyl go na nowo przebierac pieluszke na lezaco :ico_szoking:
i lelek zazwyczaj spokojnie lezy i czeka :ico_szoking:

jesli proboje siegnac czy zrobic cos zakazanego to po prosu zwracamy spokojnie uwage
i zwykle skutkuje
a jesli protestuje placzem to zaraz mija hihi

szczerze przyznam ze nas zaskakuje swoim rozumowaniem hehe

dzis w samolocie.. byl greczny
spal tylko polgodziny
a pozostala czesc lotu biegal po pokladzie, i zaczepial pasazerow hehe

takze bylo ok ufff

alinko u nas od dawna zabawki sa beee
moze lelus tez ma ich niemalo
ale prawie wszystkie dostal
z Pl nawet nie zwoze tutaj bo to bezsens jak dla mnie

a on i tak preferuje butelki i inne badziewia

wreszcie lelek pije z bidonu hihi
juz jakis czas temu kupilam ale nie lapal
a ja glupia nie wpadlam szybciej na pomysl zeby zaczac nauke od zwykle slomki. nalalam wody do szklanki i przez rurke od razu pociagnal
i bidonik nam sluzy wreszcie

tylko mleko wieczorem i rano wciaz z butelki co mnie martwi hmm

edyta my tez pare razy wyciagnelismy tak na chwile szczebelki z lozeczka.. ale sie lelus cieszyl
on przez sen tez wychodzi z lozka i zawsze nonono ladnie schodzi hihi

ale z lozeczkiem jeszcze poczekamy

kamila
ja nie jarze.. mieszkasz z bbacia> czy ona jest twoja sasiadka?

magda przykro mi ze tesciowie znow zawiedli... trudno bylo uwierzyc w ich metamorfoze ale jednak wierzylam ze takie cuda sie zdarzaja ech...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 wrz 2008, 23:24

Smutno mi.. Duzy napisal,ze wlasnie konczywakacje w Rio i wyrusza statkiem do Dakaru.. 5 dni bez zsiegu. Bez wiadomosci. Bez kontaktu.
Tesknie. Serce sie scisnelo.. noi bedeczekac. A potem z Dakaru do Hamburga i kolejne 5 dni powtorki.
Boje sie ze zwariuje.. :ico_placzek:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 wrz 2008, 08:47

Witam z :ico_kawa: ale pogoda za oknem jesień pełną gębą
a my dziś do kątroli dupci Wikuni jeszcze zakupki , no i mam ambitny plan wykładzinę wyprac ale nie wiem czy to ma sęs w taką pogodę
Madziorka no ale zabalowałas hi hi znając ciebie to po tygodniu znudzą ci się te wolne obroty :ico_oczko:
Co do zabawek to Wiki ma mnóstwo po siostrze i bawi się nimy ale rzeczy typu butelka czy garnek też nie pogardzi
Moja to chyba jakąs akrobatką będzie na wszystko musi wejśc i się wspiąc , masakra wczoraj przechodziła sobie z fotela na wersalkę , albo wchodzi na szafkę nocna i z niej na łóżko skacze, nie wiem jak ją tego oduczyc.Boję się że pewnego pięknego razu nie zdąże i stanie się wypadek ,Wiki nie zdaje sobie konsekwencji z tego że sobie może coś zrobic .Klaudia nauczyła ją robic przewrót w przód i teraz robi go dosłownie gdzie popadnie , naszczęście sama się nie zwyrtnie

[ Dodano: 2008-09-15, 08:48 ]
Juli dasz radę pomyśl o domku w którym za niedługo będziecie razem :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 wrz 2008, 09:51

madziorka hihi pisze:ale poskalalismy na maxa. po stolach lozkach i kolegach hihihihi


Boże jaki hardcore :-D MOje imprezki to przy waszych pikuś jednak hehe.

madziorka hihi pisze:adam nauczyl go na nowo przebierac pieluszke na lezaco
i lelek zazwyczaj spokojnie lezy i czeka

Ale super!!! A ja tego dokonał?? U mnie zmiana pieluchy to jak u Ciebie imprezka wczorajsza :-D

madziorka hihi pisze:tylko mleko wieczorem i rano wciaz z butelki co mnie martwi hmm

A dlaczego Cię to martwi??
NIe przesadzasz trochę?? Przeciez to małe dzieci. Ja widzę, ze ty byś chciała wszystko tak książkowo. Wyluzuj. Nic się nie stanie jak jeszcze trochę popije z butli. Ja tym sie nie stresuję wcale. Nie zmuszam go do niekapka ani niczego innego. Zresztą widze, ze u nas to wszystko samo sie układa. Smoka używa do zasypiania a jak wstaje to sam mi oddaje do ręki, nie musze nawet prosić. Z czasem całkowicie z niego zrezygnuje bo uzależniony nie jest.
No a butelka jeszcze trochę nam potowarzyszy.

madziorka hihi pisze:kamila ja nie jarze.. mieszkasz z bbacia> czy ona jest twoja sasiadka?

MIeszkam z babcią Jarka. Nie pisałam nigdy o tym??

Juli pisze:Boje sie ze zwariuje..

Nie zwariujesz. Pomyśl, ze ludzie maja jeszcze gorzej. To w końcu tylko parę dni. Zajmij się Miśkiem i czas szybko upłynie.
No i pisz tu do nas jak najwięcej.

edyta29 pisze:nie wiem jak ją tego oduczyc

Ciężka sprawa. Trzeba koło dzieci skakac i ściągać z niebezpiecznych mebli.
O! Mój wlaśnie chodzi tyłem jak rak hehe. Świrek.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość