Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

17 lis 2008, 14:13

witam i ja popołudniem :-)
wczoraj i dziś lepiej sie czuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
kończę robic obiad smażę ziemniaczki krążki do sosiku grzybowego i sałateczki
pogoda na dworze brzydka brrrr zimno szaro i ponuro :ico_olaboga:
mój T w pracy i nie wiem o której wróci,Magda juz po szkole ogląda bajkę :ico_oczko:


ejustysia, fajna ta stronka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 lis 2008, 14:34

ojej monika, ale ty masz fajnie, nie mogę się doczekać jak moje dziecko będzie wracać ze szkoly :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 lis 2008, 15:36

no ja wzgledam tego kalendarza nie moge sobi nic wyliczyc....... ostatnie cykle miałam bardzo nieregularne..... :ico_placzek:
własnie mezulek gotuje mi zupke pieczarkowa .....pychotka!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 lis 2008, 16:29

nie mart się - jak będziesz miala już rodzic to i bez alendarzyka będziesz wiedziala :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 lis 2008, 17:40

dziewczyny w przyszły wtorek wizyta!!! nie moge sie doczekac jak zobacze Nataszke no i oczywiscie jej nowego zdiecia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

własnie wkurzył mnie moj brat......wczoraj był u mnie z synkiem ......usnoł :ico_zly: a ja musiałam sie nim zajmowac dobrze ze to rezolutny pieciolatek i zrozumiał ze ciocia musi lezec wiec siedział kolo mnie i recytował wierszyki a pozniej gralismy w karty no ale jak dzisiaj braciszek przyjechał z pytaniem czy nie zajełbym sie nim w sobote to juz nie wytrzymałam i powiedziałam mu kilka słow..........czasem jest niepowazny.....zawsze z checia sie nim zajmowałam no ale teraz to ja musze myslec o mojej dzidzi!!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 lis 2008, 17:50

zoolamasz racje - teraz najważniejsza jest Twoja dzidzia i jej zdrowie, ale weź pod uwagę, że Twój brat jest tylko facetem a myślenie czasem nie jest ich najmocniejszą stroną :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 lis 2008, 17:57

Twój brat jest tylko facetem a myślenie czasem nie jest ich najmocniejszą stroną :)
oj masz racje.......

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 lis 2008, 19:20

:) i pomyśl jaki mój los jak ja samych facetów w domu będe miala - mąż, syn i jeszcze dwa psy :)


a tak odbiegając od tematu jakaś wysypka mi wyszla na brzuszku i po bokach ,:(

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

17 lis 2008, 19:50

czesc

ejustysiu fajny kalendarz! :-D
Co do facetow ja bym chcialam chyba synka, takiegio malego Grega rozrabiaka.

zoola kurczy mam nadzieje ze anemie nie wplynie zle na moje dziecko- co? :ico_noniewiem:

Monika ale masz duza pannice w domu! Pewnie chcialaby siostre? Taka mala i sliczna, do przytulania.

My dzis juz rano o 6;45 startowalismy z Wenecji i w Monachium mielismy przesiadke, w Gdansku bylismy juz o 12;25. Greg zmarzl i narzekal na wiatr, mowi ze jak dla niego to zdecydowanie za zimno :-) . Jutro z rana idziemy na spacer po Gdansku a po poludniu pojedziemy do Sopotu na Molo, wieczor spedzimy w domu. Pewnie cala moja rodzinka wieczorem wpadnie nas odwiedzic, bo teraz to dlugo nie zobacze Gdanska :ico_brawa_01: Zatrzymalismy sie u mojej cioci, nie jest zle. W czwartek wracamy do domu.
Dzidzia chyba rosnie zdrowo bo podbrzusze strasznie boli, tak rwie az do krzyza. Faktycznie z nudnosciami troszke lepiej jak na poczatku ciazy, wykonczyly mnie doslownie fizycznie. Jutro moja ciocia zrobi nam pierozki z miesem, Greg bedzie je jadl pierwszy raz, bigos polski mu bardzo smakuje i sledzie w occie tez :ico_brawa_01: Mowie mu ze jest na dobrej drodze zeby zostac polakiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 21:55 przez IVI90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 lis 2008, 09:47

mam nadzieje ze anemie nie wplynie zle na moje dziecko- co?
juz kiedys pisałam ze wszystkie dzieci majóweczek sa zdrowiutkie głeboko w to wierze!!!
zdiecie Portofino piekne.......
jakaś wysypka mi wyszla na brzuszku i po bokach ,:(
moze cos zjadłas i cie uczuliło??? Swedzi Cie ta wysypka???

dzisiaj znowu sama!!!! mezus pojechał do pracy.......zimno niesamowicie.....
pod prysznicem zauwazyłam ze moj brzusio jest coraz wiekszy to znak ze z dzidzia wszystko ok :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość