Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

02 wrz 2009, 21:09

zborra dziwny ten lekarz tez bym sie wkurzyła :ico_zly: i dziwne,że robił Ci dopochwowe usg :ico_noniewiem:
Mój synek idzie od poniedziałku do przedszkola.On będzie chodził 3 razy w tygodniu po 5h bo ma za darmo.Wszystkie dzieci które kończą 3 latka muszą chodzić na nauki przedszkolne,bo za rok od września idzie już do ,,zerówki,, Czyli dzieci 4 letnie rozpoczynają nauke,ale tu wszystko jest na zasadzie zabawy,nie ma takiego typowego siedzenia w szkolnych ławkach jak w Polsce.
Początek idę z nim na zajęcia w przedszkolu na 1,5h pózniej on sam na 2h,pozniej sam na 3h i tu taka zasada jest,że gdy dziecko nie jest przygotowane by oderwać się od mamy to musi byc stały kontakt z rodzicem.Czyli jaśniej mówiąc gdy dziecko płacze a one sobie nie radzą to dzwonią i musisz przyjsc nawet jak jesteś w pracy.
Będzie chodził w poniedziałki,środy i piatki w godzinach popołudniowych (12.45-17.45) sama sobie wybrałam takie godziny bo w tym czasie byłam w pracy i tak mi pasowało a teraz ... a w czwartki do innego przedszkola przy moim Collegu (uczę się anglika) i tam będzie 6h
Także trochę zabiegana będe,ale cóż na stare lata trzeba sie uczyć.

No to się rozpisałam :-)
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2009, 21:11 przez sylwia.uk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 wrz 2009, 21:10

zborra, ja obie ciąże z wysokim ciśnieniem od początku będzie dobrze nie martw się na zaś, tyle, że ja w domu mam 120/60 :-D
no i faktycznie dziwny lekarz, :-D a;e pocieszę cię też raz robiłam morfologię i też mi nie podał wymiarów dziecka, dobrze, że wpuścił męża, bo mój to chyba nie pozwala, nigdy nie pytałam bo ja chodzę nim Krzyś z pracy wraca.
No ale mąż widział, dzidzia rośnie więc wszystko jest ok, następnym razem sama każ mu pokazać, dać fotkę i podać wymiary, w końcu płacisz 120 zł :ico_noniewiem: (ja płace 60, ale chodzę co 2 tygodnie)
no a z Hanią współczuję, ja od 3 tygodni śpię z Jaśkiem, bo mam bliżej do wc, a i tak się budzi w nocy i woła więc żeby nie łazić od razu się kładę, wiem, że źle robię ale cóż :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-09-02, 21:13 ]
aaaaaaaa jeszcze zapomniałam powiedzieć, że tez miałam jeszcze usg dowcipne
sylwia.uk, fajnie mają dzieciaki to rozwiązane, może nawet lepiej, że tak szybko i że w formie zabawy, no i to przystosowanie całkiem dobre :-D

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

02 wrz 2009, 21:13

riterka tez juz myslałam by przenieść się spac do salonu na dole,bo kibelek mamy na dole a sypialnie u góry i wyobrazcie sobie budze sie w nocy schodze siku zanim zasne znow mi sie chce i znow schodze :ico_placzek: i tak u mnie wygląda noc :ico_olaboga:

co do usg to ja byłam w 12tc i tyle,że z pełnym pęcherzem i przez brzuch.
Zobaczcie jaka różnica tu nie robia cytologii w czasie ciązy bo wychodzi wynik nie wiarygodny. Możemy tylko porównywać,nie zmienimy zasad leczenia naszych doktorków.

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

02 wrz 2009, 21:54

Zborra widzę ,że chyba obie mamy takie szczęście do ginów ........
Ty płacisz za taka wizytę 120 zł :ico_szoking: ja nic nie płacę tylko za usg 60 zł.
Cytologię miałam robiona ...............4 tyg temu była ok :)
Zwróciłaś mu chociaż uwagę ,że tak się nie traktuje pacjentek!!! :ico_puknij: prostak z tego doktorka .Miejmy nadzieje ,że sie poprawi .

Kto jeszcze przyłącza się do grona nadciśnienia ??? :ico_oczko:
A co do siusiu ja mam mieszkanie ...więc mam blisko a ,że śpię z brzegu to bynajmniej mojego nie budzę :P :ico_nienie:
Ale jak się idze tak po ciemku i o kafelki zachaczy to później palec boli :ico_oczko:
Riterka, sylwia.uk, wiecie o co mi chodzi :ico_haha_01:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 wrz 2009, 22:12

Zborra... rozumiem jaka jesteś zła, ja też zazwyczaj tak wyzywam jak mi emocje po wizycie opadną. Teraz pierwszy raz mąż był ze mną na USG (pierwsze przez brzuch bo wcześniej były wewn). Wcześniej babka nie pozwalała na wspólne wizyty mówiąc ze "nie wszystko na pokaz" ale teraz też nie omieszkała żeby powiedzieć że może wejść ale dopiero później bo mężowie ją wkurzają :ico_zly: Co to w ogóle za tekst???

Ech...
Spokojnej nocy

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 wrz 2009, 22:42

karola napewno następnym razem ci wszystko pokazę
a nie zmierzył ci tego fałdu karkowego???
nic na ten temat nie powiedzial

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

02 wrz 2009, 23:18

Blask wiem ,wiem kochany paluszku :)

Dziwni są ci lekarze,nie dosć ze biora kupe kasy to jeszcze tak traktuja pacjetki :ico_zly:

A ja zjadłam 2 krokiety i mnie mdli teraz :ico_olaboga: chyba colke otworze ;)

Dobranoc kochane do jutra

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

03 wrz 2009, 07:15

Dzień dobry :ico_ciezarowka:

Jak się cieszę że jeszcze tylko jutro i weekend bo to wczesne wstawanie mnie zabije :ico_zly:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

03 wrz 2009, 10:00

hej hej wstawać śpioch!!!!!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

03 wrz 2009, 10:12

Wstaje,juz wstaje :)
Dzień dobry wszystkim.

Witam się juz w II trymestrze :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość