Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 paź 2007, 23:30

Ilonka Moj slubny ma na ime Karol a jego toto Andrzej a Nati ma drugie imie po dziadku :ico_haha_02: czyli Andrzej :-D

[ Dodano: 2007-10-14, 23:32 ]
Kurde mialo byc Tato A ni "toto" hehe chyba juz musze isc spac bo nie potrafie juz pisac :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

14 paź 2007, 23:33

Emilka no teraz juz jestem w domu,wlasnie bo pamietalam,ze Nathanek ma na drugie Andrzej :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 paź 2007, 00:33

Ilonka brawa :ico_brawa_01: dla Bablu za nową prace i gratulację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ilonakk9 pisze:Ja za to wczoraj wybralam sie na zakupy dla siebie,

tak trzymać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ilonakk9 pisze:bo Bablu pichci w kuchni

łał :ico_szoking: a dobrze gotuje????? szykuje sie romantic story ???? czy jakaś upojna nocka Ilonka ???????????????? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

15 paź 2007, 00:46

Dzieki Martus. :-)
Co do pichcenia to jest w tym mistrzem,lata praktyki w akademiku,zreszta co tu duzo mowic to on mnie naczyl gotowac :ico_brawa_01: :-D z 7 lat temu to nie wiedzialam jak sie za cokolwiek zabrac...ihihi....
My juz po jedzonku,zaraz zmykamy do lozka,ale wczesniej pod prysznica :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-10-15, 00:47 ]
Dobranoc dziewczyny,a Nasza Madziorka przepadla nam a myslalam,ze jej posta jeszcze znajde na TT...hihih..
Do jutra mamuski!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 paź 2007, 01:08

hej mamusi
wrocilam :-D

sandrusia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

normalnie kilka razy czytalam twojego posta , bo nie moglam uwierzyc i pojac jak to sie moglo przydarzyc temu malenstwu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
boze trzymam kciuki i modle sie zeby malutkiej nic nie bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bardzo sie wystraszylam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak tylko bedziesz wiedziala co z mala to pisz nam predko!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

zubelku jasnie pani ma racje... w uk maz napewno sobie poradzi.. pierwsza praca zwykle nie bywa na zawsze
moj maz zaczynal od pracy na budowie u polaka. i rowniez koleas nie placil regularnie, adam wytrzymal tam niedlugo. sciemnil z musi wraca do kraju i koles wyplacil mu na szczescie kase.
u takich gnojkow nie ma sensu siedziec, i ryzykowac... niech probuje odzyskac kase i spada stamtad..

adam potem szybko znalazl kolejna robotke.. i juz bylo ok
wiec nie martw sie.. w uk jest pelno robotki.. dla tych ktorzy chca pracowac cos sie znajdzie
powodzenia
a mieszkanka z panelami sa.. mam nadzieje ze na takie trafisz
ja tez nie znosze tych zakurzonych swtretnych wykladzin
na szczescie mamy tylko w sypialni uff

jasnie pani ladnie ci z zgrzywka i co tu sciemniasz i piszesz o sobie takie glupoty hihi
moja uwage przykuly twe ogromniaste baloniki hihi
no masz czym oddychac kochanaa hihi
luska swietna hihi
ale zimno macie brrrr
leos nawet bluze rzadko zaklada... szkoda bo ciuszki sie marnuja. a mamusia kupuje hihi

lucy norwegia choc brzmi ciekawie.. to jednak ten klimat mnie zniecheca hihi
ale do odwaznych swiat nalezy
zanim wyjedziesz pamietaj by mnie odwiedzic hihi
a z tymi herbatkami to niezle eksperymentujesz hihi ja taki smakosz nie jestem
wypijam jedna czasem dwie dziennie
zielona uwielbiam, rozne smaki hihi
ale zakupie moze sobie te z rumiankiem w razie jakis dolegliwosci zoladkowych leosia
jak szybko po wypiciu przenikaa ona do pokarmu????

beatka no bardzo dobrze ze dzialace i wywolujecie hihi mam nadzieje ze cos wymodzicie. u nas nic nie skutkowalo

mroweczka 6 dzieci? jestem pelna podziwu. to kiedy rodzenstwo dla malego dorabiacie?? hihi
u nas na razie plan na trojke. ale nie obiecuje ze po drugim nie zmienie zdania.hihi
ja zawsze chcialam 2 a adas 3. i jakos mnie przekonal, sama mam dwie siostry i super jest. zawsze jak jedna mnie wkurzy to mam jeszcze druga hihi
a ze maja odmienne charaktery to czesto tak bywa hihi
ale wszystko na lajcie
sa wspaniale :ico_brawa_01:



martusia dzieki ze tesknilas za mna :ico_brawa_01:
mamusia z franusiem wyglada cudnie!!!

emilko tak mi przykro i zal nathusia.... :ico_olaboga:

ilonka no masz racje z ta robotka. jak nie ma to porblem a potem sypie sie jedna za druga. ja mialam zwykle podobna sytuacje hihi
a zakupki.. wiadomo.. super !!!!
fajnie ze masz tak blisko do birmingham.. samo miasto mnie nie kreci ale shopping center tam macie full wypas no i ceny mieszkan rewelka..

[ Dodano: 2007-10-15, 01:21 ]
ilonka jeszcze widzialam cie na tt.. ale ucieklas zanim skonczylam posta hihi

wrocilismy po 21-ej.
wczoraj posiedzielismy do pozna hihi leos dlugo zasypial.. dopiero po 23 calkiem usnal.pewnie czul ze jest w nowym miejscu..
w nocy obudzil sie o 4, i 8. potem juz niewiele spal..
takze wyjatkowo niewyspani wstalismy...
w gosicach zawsze spi sie krocej .. tak bywa
tym bardziej ze blizniaki robia pobudke juz przed 8... hihi

po obiedzie pojechalismy na sztuczny stok hihi
adas pozjezdzal na nartach, ja bylam w stroju niestosownym do tego typu szalenstw (czyt spodnica) hihi
poza tym jakos tak dzis bylejak sie czulam. jak zreszta reszta ekipy. poza blizniakami hihi
nawet leos niewyrazny niedospany lezal markotny ze smokiem niestety w wozku hihi

dzieciaki pozjezdzaly na sankach i udalismy sie kolejno do parku
gdzie podziwialismy i uwiecznialismy jesienne barwy... cudo.. moje kolorki hihi
leonek grzeczny, nakarmiony na lawce..

po powrocie zrobilismy mu dzien dziecka i pierwszy raz nie zostal wykapany. ale tak slodko spal.. i grzechem byloby go budzic i chlapac woda o 22 :ico_puknij:

ja mialam tylko zalaczyc fotki na stronke i do was na chwile zajrzec.. ale wiadomo.. wciagnelam sie na maxa i juz ta godzina sie zrobila?????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

zalacze jakies wybrane fotosy i uciekaam hihih

[ Dodano: 2007-10-15, 01:43 ]
fotki z weekendu u naszych przyjaciol hihi
Obrazek

leos z blizniakami
Obrazek

Obrazek

adas daje czadu hihi
Obrazek

Obrazek

musialam zrobic ze smokiem bo nie oddal hihi taki biedny spiacy niewyspany leonek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 paź 2007, 08:03

Ilonka mi tez sie marzy Australia lub Nowa Zelandia i tez namawiam T :ico_haha_01: na innym forum pisze sobie z taka dziewczyna i ona mieszkala 11 lat w Londynie i uwielbiala uk ,ale ma meza w australii i poleciala kilkamiesiecy temu,jest zachwycona.podobno swietne miejsce na wychowywanie dzieci :ico_haha_01: a pytalam ja o pajaki ,to tylko jednego w garazu widziala poki co,ale jak cos wiekszego spotka to da mi znac :ico_haha_01: ja tez tak sobie marze ,ale powiem Ci kochana,ze z Bablu to macie wielkie szanse,bo duzo punktow jest za jego zawod,a poza tym jestescie mlodzi i macie Vinee ,a na to tez ponoc przychylniej patrza :-D T tez mi mowi,ze to daleko bardzo ,ale kto tam nie bym,to mowi,ze raj....najpierw planuje na wakacje sie wybrac i obkukam tam sytuacje :ico_oczko: a jeszcze spotkalam ostatnio przesympatyczna ciezarowke z Nowej Zelandii (u dentysty :ico_haha_01: ) i tez mowi,ze super ,ze chce wracac :-D ale w Uk tez mam wszystko ,czego mi trzeba,poza pogoda :ico_oczko:

Zubeleknie przejmuj sie ,Twoj maz napewno znajdzie prace
Mroweczka dzieki za komplement,ale to samo tyczy sie Erysiolka ,bo ja tez porownywalam z nim Oliverka :-D

[ Dodano: 2007-10-15, 08:11 ]
Ilonka gratulacje dla Bablu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka pasuje Wam ta gromadka dzieci,wiec Adas dobrze kombinuje :-D ja sie na razie nigdzie nie wybieram, a w Norwegii bardziej od samego kraju ,jezyk mnie przeraza he he ja to musze miec angielski ,najbardziej mi sie podoba....wszedzie sie dogadasz ....fotki super ....

a mnie Oliver obudzil,chcial sie bawic,ale jak go wzielamdo lozka to chcial cyca ....i zasnal ...wlozylam go do lozeczka i spi he he T tez spi ,tylko sie przebudzil zdziwiony o co chodzi.....a ta herbata tetley to nawet szybciej zadzialala niz zwykly rumianek,ale ja jej chyba 5 dziennie pilam ,bo tak mi smakowala :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 paź 2007, 08:25

[center]Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

Czesc laseczki, z rana kawke stawiam :-D

Lucy ale mnie zaskoczylas!!! :ico_szoking: :ico_szoking: ja tu sie Marty spodziewalam, a ty to myslalam, ze taki Madziorkowy typ, co pospac lubi :-D

Madziorka zdjecia eksterka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na pierwszym twoj maz ma mine jak Nathanek Julie jak aparat widzi :-D :-D Leos zza drzewa mi sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zubelek jak sie wyspalas to juz lepiej, nie? Marta ci zalatwi robote i ty bedziesz meza utrzymywac a on dzieci bawil :-D

Madziorka i Marta spodziewalam, ze sie balonów uczepicie i dlatego nie chcialam wklejac :-D :-D :-D :-D

Ja mykam na spacerek dzisiaj, bo pogoda sie lepiej zapowiada, chociaz nie wydaje mi sie , zeby specjalnie cieplo bylo, ale "mys sie zimy nie boimy i na plecy jej wchodzimy" :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 paź 2007, 09:45

no hej dziewczyny !!!!!!
no jestem Jasnie Pani :ico_oczko: tylko najpierw zawsze przed TT obiad musze zaszykowaći sie wykapać :ico_oczko: a co do balonów to owszem czepiamy sie bo są big i moze nam troche pożyczysz???? nie dodawaj nic gratis :ico_nienie: :ico_oczko:
Madziorka fotki boskie, a Leos taki juz " dorosły " sie staje, zmienia sie z dnia na dzień :ico_brawa_01:
no i zapomniałam co miałam pisać :ico_zly:
Madziorka dzis lece do miasta bo widziałam boski płaszczyk w kolorze brudnego żółtego :ico_oczko: zaraziłas mnie tym kolorem bo mi sie podoba jak nic i chyba se kupie, nie jest drogi więc spoko :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-15, 09:46 ]
ciekawe jak tam Fela ????
a gdzie Gosia, Julie, Skarpeta :ico_szoking: ????
Beatko jak tam dzidzius??? juz rodzisz??? odezwij sie

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 paź 2007, 10:53

ja dzis wstalam o 6 ,ale za to juz mi sie spac chce :ico_haha_01: a na 13 sie z kolezanka umowilam :ico_haha_01: T oglada film przed praca,ale sie zdziwil jak wstal,a tu naczynia pomyte ,sniadanie zrobione (ja mu prawie nigdy nie robie :ico_haha_01: )

[ Dodano: 2007-10-15, 10:54 ]
no ,wlasnie ,gdzie dziewczyny??? jakos tu pustawo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 paź 2007, 10:55

lucy23 pisze:,sniadanie zrobione

to sie mężuś ucieszył :ico_oczko: co? :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość