Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 kwie 2011, 12:22

Hej witam się i ja :-) i stawiam :ico_tort: za 36 tydzień!!!
Ania dawaj znać na bieżąco :)

Ależ dziś gorąco aż ma się ochotę na spacerek :-) idę zjeść płatki z mlekiem bo K mi dziś zafundował czekoladowe :-D czuje się jak dziecko :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 kwie 2011, 12:24

Hejo ja tez wpadam z ciekawosci a tu Ania nadal 2 w 1 :-D
A to ty masz jechac dzisiaj jeszcze do szpitala czy dopiero jak zacznie sie cos dziac???

Oby szybciutko ci poszło, no i sie ruszyło :-)

My tez do koscioła ze swieconka idziemy na 15 a potem nie mam konkretnych planow.



Kochane babeczki zycze wam i Waszym rodzinom wszystkiego co najlepsze na Świeta, a wy same juz wiecie co jest dla was odpowiednie :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 kwie 2011, 12:40

A to ty masz jechac dzisiaj jeszcze do szpitala czy dopiero jak zacznie sie cos dziac???
dopiero jak się coś zacznie dziać :-)

ciasto się upiekło,odkurzone już jest,zaraz pranie rozwieszę i pójdę na spacerek :-D

na pewno jak pojadę rodzić to do którejś skrobnę smska jak mnie jutro nie wyłączą :ico_noniewiem: bo od jutra mam nowe naliczanie i mogę być odcięta,ale na pewno jakoś dam znać :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 kwie 2011, 12:43

oj nie.......my z mezem gazowanych napoji nie pijemy wcale tylko niegazowana wode mineralną....
To tak jak my. Niestety ręce i nogi puchną-taki już urok końcówki ciąży.
Co do terminu-teoretycznie mam na 16-17, ale cc ma być 9-10 więc może się pokryje.
Mariola :ico_brawa_01: za 36 tc.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 kwie 2011, 12:44

Mariola_Larose :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 36 tc nawet nie zauważyłam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-04-23, 12:46 ]
Niestety ręce i nogi puchną-taki już urok końcówki ciąży.
to ja jakiś wyjątek jestem bo w żadnej ciąży nie puchłam :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 kwie 2011, 13:13

Hejka,

Wróciliśmy z bazarku :ico_sorki: Zmęczona jestem że hej :ico_sorki: Troche się nadźwigałam mimo że torba na kółkach. Filip wszystkich zaczepiał i dostał od jesdnego pana maskotkę skrzata i od pani samochud :ico_szoking: Byłam w szoku, od tego pana kupiłam mu samochodzik taki na baterie co jak w ściane wjedzie to się obraca do okoła i jedzie dalej ale od tej pani nawet nic nie kupiłam ale Filipek jej się spodobał :ico_oczko: Kupiłąm sobie trzy pary majteczek bawełnianych bo w moje ledwo się mieszczę :ico_haha_01: Warzywa, owoce i mięsko na wolne dni. Dziś zrobię karkówkę na dwa dni a w poniedziałek mamy iść do teściowej na obiad :-D

Ja też zaczynam puchnąć, szczególnie jak długo na nogach jestem :ico_sorki:

Murchinson, Tobie też życzę wszystkiego dobrego i dziękuję za pamięć :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 kwie 2011, 13:32

to ja jakiś wyjątek jestem bo w żadnej ciąży nie puchłam :-D
Zazdroszczę, bo ja nawet obrączki nie założę, która normalnie jest luźna. Jak to mówi mój D - wyjątek potwierdzający regułę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 kwie 2011, 13:39

Moja siostra mi właśnie napisała że wczoraj wszedł do nich złodziej i ukradł laptopa, komórkę i aparat :ico_placzek: :ico_olaboga: Jej mąż się wracał kilka razy do domu bo czegoś zapomniał i jego mama nawet się nie przejęła jak znowu ktoś wszedł bo myslała że to on a to złodziej wszedł sobie do pokoju mojej siostry i jej męża :ico_olaboga: Najbardziej szkoda zdjęć i pamiątek jakie tam mieli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 kwie 2011, 13:53

hej

Mnie też nogi puchną i jak więcej porobię, pochodzę, nawet w domu, to bolą :ico_olaboga:, pomaga trochę specjalny żel.
A ręce/palce myślę, ze po prostu trochę przytyły, pierścionki noszę, ale obrączka wróciła na swoje miejsce :-) (od roku jak schudlam, nosiłam na środkowym palcu, co czasami nawet zdziwienie wzbudzało :-))

Byliśmy z mężem w mieście, kupiłam sobie bluzeczkę, fajną, na pewno wykorzystam też po ciąży też :ico_sorki: .

Dziewczyny :ico_brawa_01: za skończone tygodnie

Życzę Wam spokojnych, radosnych spędzonych w gronie najbliższych Świąt

[ Dodano: 2011-04-23, 13:56 ]
Moja siostra mi właśnie napisała że wczoraj wszedł do nich złodziej i ukradł laptopa, komórkę i aparat :ico_placzek: :ico_olaboga: Jej mąż się wracał kilka razy do domu bo czegoś zapomniał i jego mama nawet się nie przejęła jak znowu ktoś wszedł bo myslała że to on a to złodziej wszedł sobie do pokoju mojej siostry i jej męża :ico_olaboga: Najbardziej szkoda zdjęć i pamiątek jakie tam mieli :ico_sorki:
Ale numer, tak po prostu wszedł do domu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

23 kwie 2011, 14:55

Witam się świątecznie

i życzę wam Wszystkiego dobrego,
smacznego święconego,
dyngusa mokrego,
życia spokojnego,
uścisków moc i
szczęścia szczerego
na tę Wielką Noc.

Ania wlkp mam nadzieję ,ze już poród tuż tuż ....ale jak mi się wydawało miałaś mieć synusia ..a tu czytam córcia .. :ico_ciezarowka:
Ja mojemu lekarzowi kazałam udowadniać płeć rany u nas tylko dziewczynka wchodzi w grę ,,Chłopcy tylko o siostrze marzą ..
Wczoraj byłam na wizycie moja kluska waży jakieś 2200 ,pozostały nam ostatnie badanka do zrobienia i ostatnia wizyta w maju 19 ...i zaraz po świętach dopakuje torbę i zaczynam powoli przygotowywać wszystko w domciu ..

No martwi mnie jedna rzecz mała uparcie siedzi na pupie i nie chce się odwrócić ..
Moja siostra mi właśnie napisała że wczoraj wszedł do nich złodziej i ukradł laptopa, komórkę i aparat :ico_placzek: :ico_olaboga: Jej mąż się wracał kilka razy do domu bo czegoś zapomniał i jego mama nawet się nie przejęła jak znowu ktoś wszedł bo myslała że to on a to złodziej wszedł sobie do pokoju mojej siostry i jej męża :ico_olaboga: Najbardziej szkoda zdjęć i pamiątek jakie tam mieli :ico_sorki:
Ale jestem w szoku :ico_szoking: złodzieje to mają tupet ..
Też nam 3 lata temu ukradli kompa gdzie miałam wiele pamiątkowych zdjęc ,,oj strata straszna ...
Złodzieje czekali aż wyjdę z dziecmi z domu ...do tej pory mnie ciarki przechodzą ...skradzionych rzeczy było więcej no cóż tak bywa ...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość