joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 lip 2008, 21:25

Hej hej
Ojojoj Anula sloneczko zaswieci i Wam.To dla Was :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Mysl pozytywnie a bedzie dobrze i nie matw sie po to tu jestesmy zeby wysluchac i byc z Toba :-D I jesli cos jest to lepiej sie wygadac niz tlamsic to w sobie :ico_oczko:

Basiu ale masz kocurka :ico_oczko:

Violu super ze Wam sie wszystko udalo i wypoczeliscie.Super wakacyjne zdiecia.A Milenka plazowiczka :ico_oczko: Chlopaki zadowolone no i Wam tez usmiech swieci na twarzy :ico_oczko: Super.Czekamy na opis tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A dzis moja to chyba tasiemca miala bo non stop mniam mniam wolala.Cos mi sie zdaje ze chyba bedzie ja lepiej ubierac niz zywic bo wyjdzie taniej :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: A co sie dzieje z innymi?Wakacje wszyscy zaliczyli?

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 lip 2008, 21:31

hihi, fajne z tym tasiemcem
no niestety niektórzy wracają, a inni dopiero wyjeżdżają, takie to będą pustki w tym lecie

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

20 lip 2008, 00:02

Juz prawie niedziela wiec zapraszm na :ico_tort: ktory bedzie robil tatus Grzesiowi.
postaram sie to uwietrznić .Imprezka przyspieszona bo Grzes konczy roczek we wtorek ale ze wzgledu na wakacyjne wyjazdy rodznki beda dzis. :ico_spanko: :ico_papa:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lip 2008, 02:14

hej
wpadlam wreszcie ... czekamy na kumpla. leci do nas z PL
a wlasciwie teraz to z amsterdamu. cholera jakis pasazer zaslabl i mieli miedzyladowanie, zabrali go na ostry dyzur. no ale kumpel juz bedzie lada chwila ufff
i whiskacz sie chlodzi.. hihi mniam mniam...

ale dzis mialam busy... dopiero od godziny siedze spokojnie na tylku
wiec to spoznienie lotu nawet mi na reke bo sobie do was zagladne i inne zaglosci nadrobie
bo pewnie od wczoraj troche sie uzbieralo

fotki na fotosik zaraz wgram to moze zdarze wam pokazac
wczoraj zabralam lelka do playhouse. hala wypelniona zabawami dla dzieci
miekkie materace, kulki i wariacje
jaki on byl szczesliwy
zapomnial o drzemce, mamie.. biegal za dziecmi i kulkami hihi bosko

pozniej adas zabral mnie na zakupy

dopiero przed 23 wrocilismy hihi
lelek padl w aucie i juz tak spal do 9 rano. tylko o 7 dostal mleko na spiaco bo kwekal z zamknietymi oczami hehe ale to jego pora wiec mial prawo

dzis biedny tez spokojnego dnia nie mial... :ico_oczko:
zaczelo sie od basenu
prosto stamtad pojechalismy do zoo z przewaga malpek
ale byly i zyrafy slonie lamury pingwinki itd hihi

lelek cieszyl sie ale byl juz lekko zmulony biedaczek
bo ilekroc sobie przysnal w aucie to po 10min musial wysiadac i zaraz sie wybudzal
ale byl bardzo dzielny bo nie marudzil biegal i smial sie w najlepsze hehe choc z mala dozą zamulenia hihi.. kochany
do tego zupke wypluwal wiec caly dzien tylko na wodzie i owocach
ehhh nie chce w niego wpychac na sile
ostatnio mial niezly apetyt wiec jeden dzien bez mu nie zaszkodzi. tym bardziej ze ogole z tego powodu nie marudzil hihi

wracajac do domu musialam jeszcze wstapic na ostatnie chwile do Nexta
tutaj jest szal wyprzedazy, ktora next rozpoczyna w wyznaczony dzien o 5 rano :ico_szoking:
ja weszlam tam doslownie na ostatnie pol godziny
ale mialam powera, biegalam po wieszakach jak glupia
co prawda wiele rozmiarow przepadlo
ale udalo mi sie upolowac kilka ciuszkow dla dzieci bo ta sekcja mnie tam kreci najbardziej

wyszlam jako ostatnia klientka. nawet zartowali zebym zostala pomoc ihi

ufff i od 20tej wreszie w domu
ale co z tego jak musielismy doprowadzic chatke do porzadku po calym tygodniu
obecnie juz lsni.. ale dopiero niedawno usiadlismy spokojnie ufff

lelek pewnie wymeczony, bo 2 godziny usypial
nie plakal tylko biegal jak oszalaly po lozku az wreszcie padl i zasnal
nasza kruszynka
i tak jest dzielny , w takim tempie niejeden by padl hihi

Basiu oj bedzie ciezko doba bez spania.. dobrze ze tylko 2-3 tyg... moze uda ci sie dzieci komus podrzucic i odepsac troszke...

anula wspolczuje !!!! ale wierze ze szybko znajdziecie rozwiazanie-czyt nowa lepsza wiecej platna prace dla meza
powodzenia

joasiu u was tasiemiec a u nas wrecz odwrotnie... bez apetytu dzien minal hihi bywa i tak :ico_noniewiem:
violu witaj. swietnie ze jestescie. zadowoleni i wypoczeci
az milo popatrzec na takich wczasowiczow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-20, 19:51 ]
Obrazek

Obrazek

widzialyscie takie kulki unoszace sie pod wplywem powietrza... fajna sprawa a ile frajdy
Obrazek

Obrazek

lelek ucieka na gore
Obrazek
Obrazek


Obrazek

moja panienka z okienka
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 lip 2008, 20:10

witajcie
madziorka a ty to zawsze zakręcona i wiele wrażeń, ale to fajnie, z Lelka to pewnie też "obieżyświat" będzie
a ja wklejam zaległe fotki z urodzin Tadzia
niestety nadal nie mam większości, tylko kilka, bo moja psiapsiuła z aparatem w którym są zdjęcia nad morzem, pewnie z miesiąc posiedzą, więc nie prędko je zobaczę
jedyne z tortem i to już bez świeczki Obrazek
tutaj jeden z "kącików dziecięcych" Obrazek

cała nasza dzieciarnia i "mamiarnia" Obrazek
i jeszcze jedne z fajniejszych prezencików Obrazek
Obrazek a tu zamiana ról Obrazek

[ Dodano: 2008-07-20, 20:19 ]
moniw mam nadzieję, że imprezka się udała, napisz jak było i wklej koniecznie foteczki
madziorka zdjęcia jak zwykle odjazdowe, a te latające kulki wyglądają fajowo i widać Lelkowi przypadły do gustu :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

20 lip 2008, 21:02

Hej hej
Ja tez juz wolna bo Juli spi :ico_brawa_01: Dzis tez sie u nas dzialo :ico_oczko: Od rana musze siepochwalic moj maz zaja sie Juli a ja pospalam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Potem poszli na plac zabawi tak do obiadu.No apoobiedzieposzlismyze znajomymi na basenik.Dzien minal fajowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka fajna sprawa dla dzieci takie zabawy nie?No i dla nas :ico_oczko: Fajowe zdiecia :ico_brawa_01:

Basiu super zdiecia a ty nam jeszcze nie pokazalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak widac Tadzio jedyny chlopak i do tego rozchwytywany jak widac na zaloczonym obrazku :ico_oczko: Super to z tym tortem taki kawaler :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-20, 21:04 ]
Mowin sto lat dla Grzesia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
No i oczywiscie czekamy na fotki i relacje z impreski :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwielkiebuzi dla Grzesia :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 lip 2008, 21:06

joasiu faktycznie masz rację, że był jedynym facetem, ale tak się składa, że akurat u nas same dziewczyny (no może poza dziećmi sąsiadki - 2 chłopców)
ale za to jaki wybór, tyle będzie koleżanek i koleżanek koleżanek...

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 lip 2008, 22:02

Witajcie wieczorkiem....

dla Grzesia sto lat! :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

a teraz skrót naszej nieobecnosci :)
tak więc z Radomia wyjechalismy o godz.3 w nocy...Milenka pół spiaca...niestety rozbudziła się...zasnęła dopiero ok.5
we Władku bylismy o godz.11 jechalismy ok.8 godzin.
kwatery super! mielismy duzy pokój z łazienką, wygodne łózeczka, do morza nie było zbyt daleko.w fajnej knajpce wykupilismy sobie obiadki, obok mieszkanka był lidl i biedronka takze z zakupkami nie było problemów.
my mieszkalismy na górze a na dole gospodarze, którzy mieli 2 córeczki w wieku moich chłopców...takze dzieci miały towarzystwo.
pozwiedzalismy miasteczko, bylismy na alei Gwiazd sportu - akurat była impreza, swoje gwiazdy odsłaniali znani i wybitni sportowcy....m.in Krzysztof Hołowczyc
Obrazek
moi chłopcy byli zachwyceni!
Obrazek
pogoda nie była taka zła, choć jak dla mnie mogłoby byc cieplej, bo ja lubie upały :)
ale codziennie bylismy na plazy, chłopcy najchętniej cały dzień spedziliby w morzu...a Milenka raczkowała po piasku, lubiła taką zabawe - przesypywanie piasku :) albo chodziła prowadzona za raczki
Obrazek
we Władysławowie jest Lunapark - tez bylismy :)
Obrazek
a tu Milusia w chusteczce - hit sezonu nad morzem :) pewnego dnia zapomnielilismy o czapeczce i taka kupilismy przy plaży :)
Obrazek
a tu jeszcze chłopcy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu zdjęcie zrobione z pociągu jak odjeżdzalismy z Władysławowa:)
Obrazek
ogólnie to wszystko było jak najbardziej ok, poza jednym szczegółem
w łazience nie było wanny tylko kabina prysznicowa....
i Milenka bardzo płakała jak ja mylismy , wręcz wrzeszczała jakby niewiadomo co sie działo :ico_olaboga:
ta więc kapalismy ją w mgnieniu oka...ja ją szybkko namydlałam a mąz szybko spłukiwał...żeby tylko jak najmniej płakała...
i jeszcze kilka zdjęć....
Obrazek
a tu mała dziunia śpi sobie na plaży :)
Obrazek
w drodze powrotnej Milenka praktycznie cały czas spała w pociągu, obudziła sie ok. 6 rano....a w Radomiu bylismu po 7.
to zdjęcie z pociągu
Obrazek
a i powiem Wam, że jestem średnio zadowolona z wózka...i juz szukam nowej spacerówki - parasolki
poobserwowałam nad morzem jakie ludzie maja wózeczki na plazy i przeważa chicco, maclaren i baby dreams.
mnie osobiście podoba sie bardzo chicco ten w kwiatki, który wam pokazaywałam
w takim kolorze nie widziałam żadnego wózeczka
ten mi sie podoba http://www.allegro.pl/item397365235_woz ... enowa.html
ale chyba sie zdecyduje na ten http://www.allegro.pl/item400160614_chi ... erka_.html
dopiero dzis zobaczyłam ten wóżek w tej tapicerce i muszę go mieć :) ha ha ha
jak myslicie?

[ Dodano: 2008-07-20, 22:06 ]
Basiu świetne zdjęcia!!! i jakie prezenty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ... fajny ten traktorek z przyczepką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a kolejka drewniana - rewelacja!!!!!
o torciku juz nie wspomnę - Pierwsza klasa!!

Małolatko cieszę się, że Wasze sprawy idą w dobrym kierunku. Trzymam mocno kciuki!

Aniu i za WAs , żeby mąż znalazł dobra pracę!
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 22:20 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 lip 2008, 22:09

violu super relacja
widać wakacje krótkie, ale udane
co do wózeczka to ten drugi zdecydowanie bardziej mi się podoba
a Milusia w chusteczce wygląda jak córeczka araba, hihi :ico_brawa_01:
a ja mam sposób na kąpiel pod prysznicem, otóż najprostszym sposobem jest szaflik (taka miska, mała wanienka co to można do prania ręcznego używać), mogliście pożyczyć od gospodarzy na pewno coś takiego mieli
wrzucamy malucha jak do wanny i jest super zabawa, tyle że nieco ciaśniej

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lip 2008, 22:19

basiu swietna imprezka i jaki tadzio elegancik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja do was wpadlam z kolejna porcyjka

zoo

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
prawie wymiar goryla hehe
Obrazek

moja kochana zyrafka
Obrazek
Obrazek

Obrazek
lelus i slon
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-20, 22:24 ]
goryl sie nie otwiera a buu
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 22:40 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość