Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 gru 2008, 14:02

iwona83 pisze:ja wczoraj mialam taki dzien i sobie zmienialam podpis

trzeba było podsumować jakoś ten rok ;)

[ Dodano: 2008-12-10, 13:05 ]
a i miałam się pochwalić że wczoraj obcinałam włoski Arturowi, wygląda całkiem inaczej, później wam zdjęcie wrzucę bo narazie Marcin wziął ze sobą aparat na wyprawę :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 14:36

Majka tez pije z niekapka ale tylko herbatke mleczko dalej z butelki i w nocy jak jej daje herbatke pic to tez z butelki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 gru 2008, 15:33

obiecane porównanie :-)
Obrazek
i z wyprawy, taki mamy las za domem :-D jestem dumna że mój Marcin takie ładne zdjęcia zrobił
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 15:50

Renia fryzurka pierwsza klasa

moja niunia jeszcze spi po 14 sie obudzila ale zanim zdarzylam do niej isc to ona znowu usnela musi chyba nocke odespac

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 gru 2008, 17:05

Renia,

Zdolna fryzjerka z Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No faktycznie calkiem odmieniony Arturek!! Teraz wygląda tak bardziej zadziornie.... :ico_oczko:

Zdjecia sliczne!! Moj maz tez tak umie ladnie zdjecie zrobic, ja to nie za bardzo!!

pinko pisze:Asikk, brawa dla Kamilka za picie z niekapka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ulek coś nie bardzo chce... ale może to moja wina, bo rzadko jej daję pić w niekapku.... ale zacznę :ico_oczko:


Brawa!! Moj Pawelek tez nie chce pic z niekapka, ale ostatnio kupilam mu takie kubek termiczny z rurka i ciagnie jak diabli, nigdy w zyciu tyle soku i herbaty nie pil, tak mu sie podoba... widocznie kazde dziecko lubi inaczej. Moze kiedys sprobuje jeszcze z niekapkiem, ale na razie dalam spokoj jak z tego kubka pije tak ladnie...

Aga, to dobrze ze to zwykly katar a nie cos gorszego, zeby tylko szybko przeszedl!! :ico_sorki:

mary pisze:Dostałam dziś telefon - mamy żłobek państwowy na który czeikaliśmy pół roku! Cieszę się a z drugiej strony martwię co jak Ania tak choruje ostatnio. Już byłam skłonna opiekunkę wziąć do domu a tu dzis ten telefon ze złobka, a nie chce z Niego rezygnować bo potem termin to już pewnie na wrześniej jak nie później.


Gratuluje, u nas miejsce w zlobku graniczy z cudem i zrezygnowalismy z tego wariantu, moja mama nam pomoze :-D Na tesciowa niestety nie mam co liczyc, jeszcze sie to na niej zemsci.... :ico_zly:

My mamy Bebilon jak Assik, chyba nastepnym razem tez juz kupie nr 3 junior, bo wydaje mi sie ze to mleko juz za "cienkie" jest dla mojego glodomorka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 17:33

Mialam isc z nienia do sklepu ale ma podwyzszona temperature niby u dzieci 37,4 to jeszcze nie goraczka ale wole nie ryzykowac przy jej kaszlu i katarze

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 gru 2008, 18:48

mz74 pisze:hyba nastepnym razem tez juz kupie nr 3 junior, bo wydaje mi sie ze to mleko juz za "cienkie" jest dla mojego glodomorka

a czytałaś (porównywałaś) kiedyś skład mlek z następnym numerem? Bo ja kiedyś tak i następne mleko ma mniej tych wszystkich składników, witamin i takich tam, mnie się wydaje że to przez to że nasze Szkraby biorą te witaminy w innych produktach i w mleku nie musi być ich tyle.

A tak powracając do tego że się boicie czy za dużo nie jezą Bąble, mój już jada ze mną każdą zupkę, nie gotuję mu osobno, schabowego też wcina, ranoo żółty serek i wogóle mój roczniaczek wszystko ładnie je, wiadomo nie może tłustego i ostrego :ico_nienie: ale tak to już wszyściutko je, dzisiaj nawet flaczki bez flaków jadł (sam ten rosołek z mięskiem drobiowym i wieprzowym)

Teraz się bawią z tatusiem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-10, 17:49 ]
iwona83, no faktycznie to nie gorączka ale jak katarek i kaszel to też bym nie ryzykowała

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 19:30

Renia0601 pisze:iwona83, no faktycznie to nie gorączka ale jak katarek i kaszel to też bym nie ryzykowała


podobno lekarze zalecaja wychodzenie na dwor jak dziecko ma katar bo wtedy mu sie lepiej oddycha tak mojej sasiadce lekarka powiedziala

moja Majka je tez wszystko co my jemy ale zawsze tez jej podaje obiadek z sloiczka choc wczesniej jej nie smakowaly to teraz wcina

mam pytanko czy wy dajecie dzieciom wieczorem jakas kolacje czy tylko mleko bo ja ok 18 daje majce deserek i pozniej tylko mleko z kaszka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 gru 2008, 20:13

witam iwona83, no jakos idzi a potem stanie ha ha :ico_haha_01: zdiecia extra normalnie szokni i Arturek jaki ładny chłopiec wnowej fryzurce,
Kamil tezwczesniej nie chciał niekapka prubowaliśmy chyba z 3 razy no i wczoraj był 4 raz i tak ciągnie ze szok wiec nie zamierzam juz dawac mu pic w butli nawet juz tak ładnie sam trzyma i jak trzeba to przechyla do góry aby leciało :ico_brawa_01: bardzo dziekujemy za :ico_brawa_01:
no to poszalałysmy zsuwaczkami widze, Kamcio spał teraz1,5h wiec pewnie szybko nie pujdzie spać :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 20:40

ciekawe jak tam Amelka pisalam do Marioli ale mi nie odpisuje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość