Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

24 sty 2008, 14:36

hihi witaj basienko ....patrze patrze a tu nikogusio wiec juz pije dzisiaj 3... :ico_olaboga: sama :ico_placzek: ....chyba mi serducho wysiadzie ....no ale to moje kawy to raczej jak napoj....z cukrem i mleczkeim:)
justynko ale juz mi tu zdrowiec a nie na tt wszystkich zarazac:) zdrowka zycze

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 sty 2008, 14:51

Witajcie Baboski :ico_oczko:
U nas nocka minela hm.. Mala spala ze mna juz od 23 30 i wyspalysmy sie :ico_oczko: U nas pogoda dzisiaj piekna,sloneczko swieci i naprawde wiosennie jest takze jak moje dziecie kochane sie obudzi to zmykamy na spacerek :ico_oczko:
Ja dzisiaj jestem od rana pracowita(czwartek :ico_oczko: ) i cale mieszkanko i korytarz mam czysciutko a teraz zaraz uciekam malutkiej zrobic obiadek :ico_oczko: i pojdziemy sobie na pacerek :ico_brawa_01:
Pozatym nic sie nie dzieje u mnie.. czuje sie dobrze,maly juz mniej kopie tylko sie rozpycha i rozciaga ale za to w nocy jest bardziej aktywny :ico_oczko:
Milego dnia wam zycze paa

Maggie my tez bysmy chcieli na taka romantyczna podroz pojechac .. ale narazie niema jak dzieci,rodzina wiec poczekamy i tez sie wybierzemy :ico_oczko: Ale super pomysl z taka wycieczka romantyczna :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 sty 2008, 16:21

cześć dziewczynki
Ja dzisiaj od rana na dworku z Tośkiem, no i w przedszkolu. Potem jeszcze kawka z Madzią (tą moją kumpelą) i teraz w domciu próbuję dojść do ładu, znaczy się sprzątam, borano sobie odpuściłam.

Ja tez juz po jednej kawce :ico_oczko:
Justynko zdrówka!!
Kristi , nam to i tak wszystko jednio, bo przecież pojedziemy z Antolem :ico_haha_01:
Maggie, Ciesze sie, ze u Ciebie juz lepiej. I bardzo dobry pomysl z ta pordorza, napewno sie Wam nalezy. Trzymam kciuki, zeby odbyla sie ona jak najszybciej!

Dzięki Basieńko.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 sty 2008, 17:19

Ja na chwilke wpadlam :ico_oczko:
My wlasnie wrocilismy ze spacerku bylo fajnie,swierze powietrze i oh po prostu super i mala jak siedziala grzecznie we wozku i nawet niechciala sama isc tylko sie rozgladala :ico_brawa_01: Teraz szybko musze obiadek zrobic ale mam wszystko przygotowane i maz za niedlugo wroci z pracki :ico_oczko:
A Nicolinka siedzi mi na kolanach i tez chce cos napisac.. :ico_oczko: to ja lepiej uciekam :-D paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 sty 2008, 17:27

Kristi no to fajowy spacerek był, mój Antolek też dzisiaj taki grzeczny, jak nie ON :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 sty 2008, 19:19

Maggie, jak miło Cię widzieć .... :ico_haha_02: ... i gorące buziaki dla Antosia ... za 1 roczek i 8 miesięcy :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 sty 2008, 19:25

Maggie, jak miło Cię widzieć .... :ico_haha_02: ... i gorące buziaki dla Antosia ... za 1 roczek i 8 miesięcy :ico_brawa_01:

Ciebie też Aginko :-) :one:
Dziękuję w imieniu Tośka za życzenia...

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 sty 2008, 21:09

czesc dziewczynki! Asia mi wlasnie zasnela, dzisiaj spala w ciagu dnia niecala 1h.
U nas tez dzisiaj bylo bardzo ladnie na polku, wiec bylysmy na polku przed okolo 2,5h

Maggie, :ico_buziaczki_big: dla Antosia za 1rok i 8 m-cy !!

Kristi pisze:mala jak siedziala grzecznie we wozku i nawet niechciala sama isc tylko sie rozgladala :ico_brawa_01:


no to :ico_brawa_01: dla Nicolki, bo moja Asia nie chce siedziec w wozku tylko chodzic

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 sty 2008, 22:46

Hej wam :ico_oczko:
Ja mialam dzisiaj pracowity dzien ale ciesze sie bo mam czysciutko i pieknie w domku :ico_oczko: chociaz wiem ze przy takim kochanym dzieciatku jak Nicole ten moj porzadek sie dlugo nie utrzyma ale do czwartku nastepnego musi wystarczyc :ico_oczko: wiadomo odkurzam codziennie bo po sniadanku sa same kruszki :-D no ale takie uroki i dobrze bo bez dzieci bylo by za nudno czegos by mi brakowalo a tak mam zajecie i kochana istotke az niewiem jak to wyrazic slowami :ico_oczko:
Moja Nicolinka zasnela.. wzielysmy razem prysznic i mala zasnela,chociaz jakos bylo jej bardzo wesolo przed zasnieciem.. ale zauwazylam tez ze jak tak wieczorkiem bierzemy prysznic to mala pozniej lepiej spi.. ale codziennie sie przeciez nie bedziemy kapac.. no niewiem pomysle nad tym :ico_oczko: :-D narazie bierzemy prysznic do drugi dzien :ico_oczko:
Pozatym to dzisiaj odwiedzila nas tesciowa.. i kupila taki malutki slodziutki kombinezonik dla Marcuska bo jej mowilam kiedys wczesniej ze my chcemy kupic taki kombinezonik bo teraz jest zimno a jak wyjde ze szpitala z malutkim to musi miec cieplo maly i ona sie pospieszyla i kupila chociaz wcale jej nie mowilam zeby cos kupowala .. no i do tego kombinezonika kupila tez takie ladne niebieskie ubranko takze juz mam spakowane w torbie i juz malutki ma piekne rzeczy jak bedziemy wchodzic ze szpitala :ico_oczko: Mile to bylo bardzo ze kupila.. widze ze ona sie stara i ten kombinezon jest taki fajny ze tylko wloze malemu raczki i nozki i zapne i juz ma cieplutko :ico_brawa_01: nie musze nic wiecej robic bardzo wygodne i praktyczne :ico_oczko:
No a z tesciem dalej nie gadam.. to znaczy nie odzywamy sie nadal... niewiem co mam myslec o tym ale tak jest jak jest??
Moj maz juz by chetnie w niedziele do nich na kawe poszedl.. ale ja nigdzie nie pojde dopki miedzy mna a tesciem sie nie wydeklaruje.. ja mu nic nie zrobilam takiego az zeby niby sie tak na mnie obrazal..a ze mi dziecko obudzi drugi raz to fakt zdarza sie ale mialam prawo byc zla i powiedziec to czy tamto :ico_oczko:
Ok juz was nie zanudzam bo szybciej zasniecie .. :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-D
Milej nocki wam zycze i buziaczki wielkie do jutra paa dobranoc :ico_spanko:

Maggie to :ico_brawa_01: dla Antosia za to ze taki byl grzeczna na spacerku mysle ze ta pogoda tak na niego wplynela ze nie poznalas swojego bobaska :ico_oczko: Moja Nicole tez byla wyjatkowo grzeczna.. i sie usmiechala i az przyjemnie sie szlo (spacerowalo) :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Basia moja Nicole zauwazylam ze bardzo lubi sie wozic w swoim wozku.. i czasami mysle jak to bedzie jak juz malutki Marcusek bedzie z nami.. pojde z Nicole i malutki na spacer i mala nie bedzie chciala isc tylko siedziec ale do tego czasu bede miala dopinana do wozka taka chocby stopke ze mala tam bedzie stac i moze sie jej spodoba i bedzie ok :ico_oczko:

A juz jutro moje dziecko ma 1,5 roku o rety jak to szybko mineloo :ico_szoking: no ale czas leci nieublagalnie szybko a za niedlugo bedzie syneczek z nami :ico_brawa_01:
Ok a teraz uciekam papatki

Maggie najlepszego dla Antosia z okazjii 1 roczku i 8 miesiecy to ci Antos tez szybko rosnie jak w mgnieniu oka :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 sty 2008, 00:36

dobry wieczorkowo dziewczynki.
Mężu urzęduje w łazience, wiec piszę.... :ico_haha_01:
Antolek śpi , dzisiaj szybciutko zasnęła dziecinka, dużo wrażeń miał :ico_oczko:
A tak słodko dzisiaj z cioteczką swoją rozmawia przez telefonł, przytakiwał, opowiadał coś po swojemu , słodziak mój kochany :-D :-D

Kristi , fajowo że teściowa tak się postarała i kupiła ten kombinezon i coś nie coś dla maleńkiego, miło z jej strony :ico_oczko:

Dobrej nocki życzę :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość