NICOLA_1985

28 lip 2012, 23:04

może właśnie na jesień, to z chęcią Was odwiedzimy :-D
ooo i super :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

29 lip 2012, 09:35

Hej wszystkim dzieciaczki Wasze są przecudowne. U nas wciąż ze spaniem są problemy wszyscy tylko rozkładają ręce , nie mam zbytnio czasu tu pisać za co przepraszam bo bardzo bym chciała. Doczytuję troszkę Was ale już dużo rzeczy pozapominałam...My na szczeście i nareszcie znaleźliśmy swój własny katek do zamieszkania jak ten czas szybko leci dzieci są już takie duże niektórzy z Was mają już kolejne dziecko fajnie że wszystko u Was ok. Powiedzcie mi jak u Was jest ze spaniem? po ilą godzin śpią ? o której chodzą spać?Julia potrafi się calą noc wiercić co jest nie do wytrzymania i różne inne rzeczy sie dzieją :( Pozdrawiam muszę już uciekać ściskam wszystkich :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lip 2012, 10:35

nasz Tobik idzie spać jakoś o 21, czasem trochę po. śpi różnie, bo potrafi obudzić się po 8, ale i potrafi wstać o 6:45, jak dziś. raz mi wstał o 4:45 i miał dosyć spania. :ico_noniewiem: a ja o 2 dopiero się kładłam, bo do 1:15 byłam w pracy :ico_olaboga: chodziłam jak zombie. :ico_haha_01:

z okazji moich dzisiejszych imienin!
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 lip 2012, 11:22

NICOLA_1985, Koty to wspaniałe stworzenia :)
Mam dwa ale dzieci w sumie je ignoruja ale moze temu ze urodziły sie i były juz w domu :)
wiec dla nich zadna atrakcja hihi
Agat kocha Julcie ciagle z nią siedzi - leży jej na biureczku jak cos sobie maluje itp
taki cichy przyjaciel :ico_haha_02:
Anja224, Witaj kochana no czas leci :ico_haha_02:
Super że macie swój wymarzony kątek :-D :-D :-D
cieszymy sie razem z wami
co do spania Bartoszek jeszcze śpi po południu i oby jak najdłużej bo wtedy dziecko ma czs na regeneracje :)
śpi między 14 a 17
zasypia na Noc ok 21.30-22
a wstaje w okolicach 6 :)

tak wiec sporo dnia mamy wtedy staram sie sprzątać itp
ok 10 wychodzimy na spacerek i wracamy ok 13.30 jemy i idzie spać
Julcia ma czas dla siebie i oczywiście Ja wtedy cos tam szykuje na obiad lub zwyczajnie pije sobie kawke i czytam forum :-D
o 17 wraca nasz tatuś jemy obiad i ok 18 staramy wyskoczyc na spacerek do 20 :)
i tak leca nam dni

[ Dodano: 29-07-2012, 11:27 ]
tibby, ach Tibby wybacz Wszystkiego naj z okazji IMIENINEK :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 lip 2012, 14:50

Anja witaj.
Własny kąt, to jest to!! :ico_brawa_01:

U nas ze spaniem różnie. Milena ostatnio się budzi i popłakuje, Damian właśnie skończył taki etap. Więc wstawania miałam ostatnio sporo.
Są dzieci które słabo śpią. Ale jak się głównie wierci, to chyba nie jest źle?
Mało które dziecko śpi w jednym miejscu.

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

29 lip 2012, 15:08

Martalka, właśnie nie wiem czy to można nazwać wierceniem chodzi po całym łóżku a po za tym bardzo cieżko usypia woła po jakiś 2-3 godzinach"MAMUSIU NIE UMIEM" długo się męczy nic nie pomaga nawet gdy koło niej leżę albo we wózku uśpię tez to bardzo długo trwa. Chodzi spać koło 12 a to już późno różnie się zdarza. Nie wiem kiedy to się skończy od urodzenia miała takie kłopoty ze spaniem do tej pory był okres tygodnia co było troszkę lepiej ale to zaledwie tydzień.
Lubią Wasze maluszki patrzeć na bajki?Oglądać książeczeczki?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 lip 2012, 15:33

Ania, wiesz co... juz po takim czasie chyba to trzeba taki tryb spania zaakceptować... A czy w dzien widać by była zmęczona z tego powodu?

Moja Milena lubi bajki i to bardzo. gdyby nie to, że ma starszych braci, właściwie by nie oglądała, ale oni się domagają. A ostatnio Milena też woła o baję.
Staram się jej jednak ograniczać. Jednak NIGDY nie będzie to zalecane tylko 20 minut :ico_haha_01: Nie da się. Ale staram się jak najmniej TV serwowac. Bo to zbyt duża stymulacja dla mózgu.
Książeczki- uwielbiają moje wszystkie.
Wierszyki przede wszystkim.
Ale też słuchowiska z płyt. Ostatnio na dobranoc nawet Milena słucha.

W ogóle przeniosła się z łożeczka (ma kojec jeszcze) do Damiana w nogi :ico_haha_01:

I jak w swoim buntowała się i wyła, tak u Damiana, w normalnym łóżku, zasypia leżąc w miarę spokojnie (czyt: nie ucieka, ale siadać, siada, kręci się itd). Ale mam przynajmniej usypianie średniaków w jednym pokoju.
Nie mogę przekonać M do przemeblowania by Młoda spała w osobnym łóżku (piętrowe sie rozkłada na dwie jedynki).
I tak Bart wróci za miesiąc, to Milena ... nie wiem... wypadałoby naprawdę się przeprowadzić, tylko nie ma gdzie... nie ma mieszkań przez to ze są wakacje i olimpiada... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lip 2012, 18:38

Martalka, kochanie, a ty nie masz dziś imienin? :ico_tort:


naszego Tobika też kładziemy spać w południe - koło 13/14 i śpi max do 16, bo potem już nie zaśnie za szybko wieczorem. :ico_nienie: mój M. jak jest w domu woli go położyć o 13 i budzi go o 15, bo nasz śpioch to jak już zaśnie, to mógłby do wieczora. więc tak jak u Ani jest problem ze spaniem, to nasz czasem ma problem by się obudzić :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale jak on nie usiądzie nawet na chwilę... to czego się dziwić :ico_noniewiem: Tylko na Ciekawskiego George'a siada spokojnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 lip 2012, 23:50

Nic mi o tym nie wiadomo :ico_haha_01:
A tak serio, to w lutym mam imieniny. :ico_oczko:

Milka w dzień nie śpi...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 lip 2012, 09:03

mój M. jak jest w domu woli go położyć o 13 i budzi go o 15, bo nasz śpioch to jak już zaśnie, to mógłby do wieczora
Ja też wolałabym zeby Bartoszek zasypiał koło 13 ale u Nas to jest wrecz nie realne :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wychodzimy na spacerek o 10 i w takim wypadku ok 12 musiałabym ich zbierać do domu oj juz widze te dąsy żale ........ :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dwie godziny zabawy na polu to dla nich jest nic nawet czasem ciężko mi ich zabrać po 3 godz i nie raz juz przyszliśmy prawie przed 14 szybka zupka i spac bo ja jestem zwolenniczka spania przez dzieci jak najdłużej po południu
hihi oki zmykam bo ja tu gadu gadu a czas leci :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości