Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 sty 2008, 12:56

[size=150]ghfebcvb nm jgdhsuifgb vcnxb jkhfvbcxn - to zyczenia od zięcia dla Kolki :-D [/size]
a teraz ja
[size=150]Koleczko kochana wszystkiego co najlepsze ,zdrowka,szczescia,powodzenia,radosci z córy i w najblizszym czasie syna[/size] :-D :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: reszte zyczen zloze osobiscie :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:


Oskarku z okazji 10 miesiecy duzo usmiechu i samych fajnych zabaw :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 sty 2008, 14:51

cześć dziewczyny :-) wpadam na sekundkę, żeby złożyć życzenia świętującym
kolka w tym szczególnym dniu życzę Ci dużo zdrowia, radości na co dzień, i spełnienia marzeń najskrytszych.

Dla Oskarka, pełnego brzusia, suchej pieluszki iuśmiechu na buźce

a ja z moją siostrą świętujemy w sobotę :ico_haha_02:

a i musżę się pochwalic. Sprzedałam fotelik :ico_brawa_01: wczoraj wystawiłam na allegro i wczoraj ktoś kupił :ico_brawa_01:
i tu pyatnie do kolki, jak się sprawuje wasz fotelik?????

Syla rośnie Ci tancerka :ico_brawa_01:

zmykam bo Ola marudzi

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 sty 2008, 15:12

Dziewczyny... :ico_sorki: :ico_sorki:Dziękuję Wam pięknie :ico_sorki:
Co do szarańczy... to niestety ok 17 pojawi się znowu :ico_zly: :ico_zly:

Delicja tak szczerze mówiąc to Julka jechała w nim jak narazie tylko raz, bo potem się pochorowała. Ale jak na moje oko jest OK. Czas pokaże :ico_noniewiem:

A ja jestem zła!! Bo szybciej dojechać do IRL niż z Płocka do Siedlec (200km) i nie wiadomo czy dojdzie do pierwszej randki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wrrr

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 sty 2008, 15:36

Kolka pisze: ja jestem zła!! Bo szybciej dojechać do IRL niż z Płocka do Siedlec (200km) i nie wiadomo czy dojdzie do pierwszej randki Wrrr

czy to znaczy ,ze Mordeczka wyjezdza na ferie do Irlandi,bo nic nie rozumiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 sty 2008, 17:03

katrin pisze:czy to znaczy ,ze Mordeczka wyjezdza na ferie do Irlandi,
:-D Nic mi o tym nie wiadomo :-D Chodzi o to, że jest problem z połączeniem komunikacyjnym z obu miast :ico_zly: Czas podróży wyniósłby najkrócej 5 godzin a z małym dzieckiem to masakra, zwłaszcza dla obolałej Marzenki :-) A do IRL czy gdzieś indziej o wiele szybciej, ale nie znam się na tym :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 sty 2008, 17:17

Przyszłam się zameldować, bo jestem pdnięta, właśnie ten mój mały biegacz daje mi w kość, oj teraz jest o wiele ciężej jak zaczął chodzić, ale cóż teraz to raczej już tak będzie!

Dziekujemy za życzonka :-) :-) :-) :-) :-)

Dla Koleczki naszej kochanej zdrówka, szczęścia w małżeństwie, aby córcia zdrowo i szczęśliwie się chowała no i zeby rodzinka dała Ci w końcu święty spokój :-D

P pa kochane koleżanki..................

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 sty 2008, 17:35

Kolka, no,wiem cos na ten temat,np.do Rytra oddalonego o 200 km od Katowic jezdzilam PKS-em 5-6 godzin,koszmar,zima z dzieckiem to tylko samochodem bo inaczej to ogromna wyprawa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

24 sty 2008, 19:22

[bKolka[/b] szczescia, szczescia ijeszcze wiecej szczescia :ico_tort:

Oskarito jej juz 10 miesiecy-sto lat :ico_brawa_01:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

24 sty 2008, 20:05

Hejka :ico_haha_01:
Super, że tyle klikacie :ico_brawa_01:, zaległosci mi się spore zrobiły :ico_haha_01:
Kochana KOLECZKO :ico_prezent:
W dniu urodzin życzę Ci
by się spełniły wszystkie sny.
Abyś zawsze żyła jak w niebie
i mnóstwo przyjaciół miała w koło siebie.
Oby miłości nie zabrakło Ci
i żebyś wiedział co to znaczy ŻYĆ!

Dziewczyny wszystkie dzieciaki cudowne :ico_brawa_01: i rosną jak na drożdżach, napatrzeć się nie mogę.
Kurcze myślałam, że uda mi się coś więcej napisać, ale niestety mały marudzi idę go kąpać i spać położyć. Później muszę zrobić kolacyjkę jakąś bo mamy o 20.00 gości, tzn przychodzi moja siostra z chłopakiem :ico_haha_01: A zapomniałam napisać, że w sobotę na slub idziemy do przyjaciela, ja znów dylematy ubraniowe miałam :ico_zly: tak wogóle to wesela nie będzie tylko obiad i do domu :ico_noniewiem: więc nie ma co szaleć z kreacjami, obejde w tym co mam.
Zmykam kochaniutkie zaglądnę jutro na kawkę papa

[ Dodano: 2008-01-24, 19:21 ]
A dla Oskarka duża buźka z okazji 10-miesięcy :ico_brawa_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 sty 2008, 22:57

Cześć Kochane moje dziecie dopiero zasnął, ile on ma w sobie energii, ja padam.

DLA Oskarita na te pełną rocznice bo to już 10 miechów jesteś z nami
W tym dniu pięknym i wspaniałym
życzę ci serduszkiem całym
aby wszystko się spełniło
czego pragniesz, o czym marzysz.
Aby słońce ci świeciło
w oczach, sercu i na twarzy.


Koleczko życzę Tobie powodzenia, apetytu do jedzenia, forsy dużo, dzieci kupę, fajną pracę i chałupę.

Dostałam propozycje pracy, i nie wiem co robić?????????Czy ją brać?????? Czy z małym jeszcze posiedziec w domku???????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość