Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 paź 2007, 21:32

a i tak mialam zielone wody,bo maly kupe zrobil ,urodzil sie okupkany po kolana :ico_haha_01: ale co tam,bedzie mial chlopak szczescie w zyciu :ico_oczko:

no i szczęście już mu przeznaczone :ico_oczko: :ico_brawa_01:
martuchafrost pisze:Zubelek tu nie robią Ktg :ico_puknij: ja dopiero miałam jak byłam po terminie i juz mi wody odeszły, a rozwarcie mi sprawdzili pierwszy raz :ico_szoking: jak byłam tuż przed cesarką :ico_puknij:

o rany :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-15, 21:34 ]
a moze global to firma? :ico_noniewiem: i ile taka plytka kosztuje i gdzie ja moge dostac :ico_wstydzioch: bo dzis po wozku mojej kumpeli chodzil wielgachny pajak....bylysmy na poczcie ,mowie Wam ,darla sie na caly glos :ico_haha_01:

Ja już mam dosyć pająków :553: :553: :553: też tą płytkę muszę kupić ale jakoś zapominam poszukać bo też muszę w necie bo tu u mnie takie zadupie.. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-15, 21:35 ]
dobra uciekam spać,wy jak zwykle dopiero się zbierzecie i naklachacie a jutro zaległości będę godzinę czytać :ico_haha_01: ale padam na dziób więc idę odespać.Dobranoc.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 paź 2007, 21:46

hej dziewczyny wpadlam na chwile...

beatko zycze jaknajszybszego porodziku../ nie martrw sie maluszek wie kiedy wyskoczyc... a jesli nie bedzie chcial sam to mu pomoga.
nie stresuj sie bedzie dobrze

zubelku no wlasnie nie strasz zielonymi wodami :ico_nienie:
ja mialam porod wywolywany, tutaj czekaja do 12 dnia po terminie
i wody byly ok
no i to prawda ze tylko macaja po brzuchu i sluchaja serduszka maluszka
ja ktg mialam dopiero na wywolywaniu
ach ta nasz beztroska angielska sluzba zdrowia

emilko dla nathanka

dziewxzyny uciekam bo leon juz prawie spal i znow marudzi
nie wiem co mu dzis jest
nie wyglada na brzuszek ale w razie czego dalismy mu juz herbatke rumiankowa i nic...
nie moze zasnac.. przebudza sie zaraz i placze
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

wszystko jest ok dopoki nie robi sie zmeczony,. i wtedy sie zaczyna problem i placz...
cos mu sie dzis odmienilo???

martucha kupuj zolty plaszczyk i wklejaj fote hehe

bylam dzis na szybkim shopping, musialam isc do h&n bo jak ostatnio kupilam tam leosiowi bluze to okazalo sie ze zapomnieli tej plastikowej blokady sciagnac hihi dobrze ze nie wyrzucilam rachunku .. bo pomysleliby pewnie ze ukradlam hihi
a przy okazji dzis znalazlam dla leosia spodnie zielone na wiosne z przeceny z 8f na 1.80 hihi
i okazalo sie ze zapomnialam portfela. adas musial mi dowiezc.. hihi

dobra ide.. znow sie zaczelo.. :ico_olaboga:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

15 paź 2007, 22:35

hey kochane mamuski!!!
ja troszke padnieta,ale musialam wpasc i poczytac co tam u Was!!!
Zubelek nasza Marta to dobra wrozka :-D super,ze juz agencja znaleziona,na pewno szybko praca sie znajdzie!!!ciesze sie,ze z dziewczynkami lepiej i ze Zuzia sie lepiej czuje,na pewno tesknila za przedszkolem,dobrze,ze ja wyslalas... :-)
Madziorka zdjecia bombowe,a te jak Leos lezy w lisciach i zaglada zza drzewa superranckie,takei fajne kolorki!!!!A te blizniaki chyba agenci nie z tej ziemi tak mi sie cos wydaje,pewnie ich rodzice maja z nimi wesolo w domku!!!co do Birmingham to mi sie tez podoba tylko ze wzgeldu na zakupy,bo jako miasto nie bardzo,centrum jeszcze jako takie,ale obrzeza brzydkie i szare i wedlug mnie bardzo brudno,na ulicach leza smieci...u nas w Stafford 100 razy czysciej..ale wiadomo czy wieksze miasto tym wiecej pewnie smieca i ciezko z tym...ogolnie fajnie jest sie tam wybrac na zakupy,ale mieszkac bym tam nie chciala za bardzo..choc pewnie sa tez fajne jakies czesci ..bo ja nie widzialam za duzo.. :-D
Gosia wiem wiem pokrecilam w tym poscie moim..hihih tak przeprowadzamy sie na bank...nie wiem jak ja sie spakuje....chyba bede 2 tygodnie to robic,ale pozbede sie troche niepotrzebnych rzeczy jak to przy przeprowadzce bywa...hihih
Jak tam gotowa do Tomusia urozinek???
Lucy ten rejestrator oddechu to takie urzadzenie co wyczuwa czy dziecko oddycha z tego co sie orientuje..a z pomoca niani tylko slyszysz czy dziecko placze w lozeczku,ale oddechu juz nie wyczuje..tak przynajmniej mi sie wydaje.. :ico_noniewiem:
Lucy ale dobra z Ciebie zoneczka!!!!sniadanko..mniam mniam..
Co do pieluszek to ja uzywam tylko pampers active fit w fioletowym opakowaniu,jak dla mnie sa najlepsze,w Pl ich nie ma w sprzedazy,tylko raz znalazlam przez przypadek chyba rzucili do supermarketow...
sprobowalam huggisow tych z Kubusiem puchatkiem,ale dla mnie sa bardzo sztywne jakies i mi nie pasuja..
Emilka 1000 buziaczkow dla Nathusia!!!!Duzo zdroweczka i szybkiego zabkowania!!!!!
Beatka ja urodzilam 10 dni po terminie i mialam czysciutenkie wody!!!!Nie martw sie na zapas,na pewnie wszystko bedzie dobrze!!!
Gdzie nasza Kasiula Skarpeta???teraz to juz mi podpadla na calej lini i zaraz ja pomecze smsem,ze nas zaniedbuje na maxa!!!!! :ico_zly: :ico_nienie: :-D
Dziewczyny my wrocilismy z Birmingham po 20,Vinee nawet byla grzeczna,choc wyrywala sie i fotek nie chciala sobie zrobic moj diabelek..bylismy w hinduskiej temple(kurcze nie wiem jak to przetlumaczyc...swiatynia brzmi smiesznie a kosciol tez,wiec zostane przy oryginale) :-D pogoda byla wyjatkowo ladna i cieplo w porownaniu z ostatnimi dniami :ico_brawa_01: :-D
Wklejam pare fotek...i szybko ide szamac jedzonko,bo Bablu wlasnie przywiozl z restauracji..mielismy isc zjesc wlasciwie tam,ale jestesmy padnieci i zdecydowalismy sie przywiezc do domu i wybyczyc sie przed telewizorem :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 paź 2007, 22:45

madziorka hihi pisze:zubelku no wlasnie nie strasz zielonymi wodami :ico_nienie:

ale mi się oberwało no :ico_placzek: :ico_sorki:
u nas tez czekają do 14 dni.
ilonakk9, no M wogóle tych agencji znalazł tyle,że hoho,powysyłał znowu kilkadziesiąt @,mam nadzieję,że szybko odpowie ktoś :ico_sorki:
Pożegnałam się ale paliłam w piecu :ico_oczko: teraz już na prawdę idę spać :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 paź 2007, 22:53

madziorka hihi pisze:wszystko jest ok dopoki nie robi sie zmeczony,. i wtedy sie zaczyna problem i placz...
cos mu sie dzis odmienilo???

Madziu to jest to samo o czym pisało co mi sie z Franiem dzieje :ico_olaboga: otóż nasze maluchy są juz na tyle cwane ze chcą byc noszone, spróbuj go wziąźc na ręce, zobaczysz :ico_oczko: od razu przestanie :ico_oczko: mój tak marudzi przed spaniem ze nie mam juz sił i musze go lelac bo jak nie to jest jazda na całego potrafi mi sie wydzierac godzine, ale jak go wezme i zaśpiewam to przestaje i usypia wiec go odkładam do łóżeczka :ico_oczko: Madziu to sie nazywa " jestem juz mądrzejszy niz byłem" hihihihiihihi te nasze małe cwane chłopaczki :ico_brawa_01:
Ilonka nie bede Ci juz pisac ze Vinee boska bo powiesz ze jestem nudna, ale powiem Tak: napewno jak Vinee dorośnie to bedzie miała tabuny adoratorów, ona jest bosko piękna :ico_brawa_01: a Ty jaka lasencja fiu fiu :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 paź 2007, 22:56

Ilonka Vinee przeslicznie wyglada w tej jasno rozowej bluzeczce,slicznie jej w tym kolorku :ico_brawa_01: w ogole lasencja Ci rosnie,ze ho ho

no wlasnie,ja wiedzialam tylko o tej niani,a to mi niepotrzebne w jednym pokoju :ico_haha_01:
ale ten rejestrator to zabrzmialo jak wybawienie he he szkoda,ze wczesniej o tym nie slyszalam :ico_noniewiem: ale nastepnym razem sie zaopatrze :ico_oczko: ale zanim to nastapi,to pewnie jakies nowe cudenka wejda :ico_haha_01:

Madziorka super foteczki,a Ty zakrecona jak zwykle he he :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 paź 2007, 23:36

lucy ten rejestrator oddechu chyba nawet w tk maxie kiedys widzialam
no szkoda ze wczesniej na to nie wpadlam. bo dla ciebie rzeczywiscie bylby wybawieniem.. tyle nocek sie biedna meczylas :ico_olaboga:

ilonka wlasnie mialaam ci zadac pytania odnoscie birmingham i okolic..
bo myslismy o przeprowadzce gdzies gdzie mieszkania nie sa tak cholernie drogie .. wynajem czy zakup.. i gdzie gdzie adas mialby prace zapewniona od razu. bo na razie nie moemy ryzykowac z tym.. jesli sam pracuje (nie liczac mego skromnego macierzynskiego ktory jeszzce na konto nie wplywa hehe)
tutaj tak nam dobrze.. jest super i przytulnie.. spoko miasteczko i duuzo przyjaciol
a w birmingha,m minusem sa jak dla mnie odleglosci, brzydkie miasto i daleko do przyjacviol tutaj no i do londynu,, ach.. mamy dylemat na maxa

slyszelsmy ze sa tam tez ladne dzielnice jak solihull. ale to juz dalej od centrum
cholera.. nie wiemy co robic...
ja pracy swej nie zaluje
gdybysmy tam mieszkali to zycie kosztowaloby nas duzo mniej , i mielibysmy szanse na wlasne mieszkanie... i to jedyny powod
poza tym adama szef mieszka niedaleko i ma tam sporo robotki wiec sa juz dwa plusy najwazniejsze
ale zal mi zostawiac przyjaciol...
i jak pomysle ze tam cchac jechac na shopping bede musiala pokonywac takie odleglosci, wciskac sie do autobusu. i td i aby zdarzyc na czas wstawac skoro swit..
odechciewaa mi sie ...
ale tu jest tak drogo ze nigdy nie oszczedzimy na wlasnie wyremintowane mieszkanie
wklad mamy ale co z reszta
no i te raty kosmiczne?????

musimy cos postanowic jak najszybciej...

dobrze ze mamy tam tych naszych przyjaciol...
moze poszukam jakiegos forum z zbirmingham i zapoznam sie z ludzmi i od razu dostane wiecej pozytywow
dla mnie ludzie, niezaleznosc.. duzo znaczy. bo dzieki temu jestem jaka jestem... i codzienne dni nie sa tak szare i nudne,,,
kiedy sami z leoskiem spedzamy czas hihi

[ Dodano: 2007-10-15, 23:42 ]
ilonka zapomnialam napisac ze foty fajne.. pasiaki z was hihi

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

16 paź 2007, 00:00

lucy ta plytka sie nazywa Globol

http://www.globol.pl/content/blogcategory/29/69/

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy ale ja sie nawet nie przestraszylam bo oscara tez ur po terminie 14 dni i wody mialam czyste tylko jestem juz zmeczona i brzuch coraz wiekszy a tu oscarkiem trzeba sie zajac a brzusio przeszkadza przy najdrobniejszej czynnosci ale mysle ze w tym tyg sie wszystko rozwiaze.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

16 paź 2007, 00:11

WITAM DZIEWCZYNY
znow dokladnie nie poczytalam jest mi trudno nadrobic zaleglosci :ico_wstydzioch:
przepraszam was napisze szybko co u mnie
wiec tak jednak sie nie przeprowadzamy byl nasz landrord i powiedzial ze dom jeszcze rok napewno nie bedzie sprzedany przemyslelismy wszystko i strasznie drogo wyniosla by nas ta przeprowadzka bo trzeba kaucje czynsz meble podlaczyc tel itd jakies 3000f jak nic :ico_olaboga: a to co juz calkiem przewazylo to to ze nie pozwolono nam anteny zalozyc z polska tv :ico_puknij: no i zrezygnowalismy chyba nawt sie ciesze bo tu mam nowy domek nik twczesniej tu nie mieszkal super landlorda L obiecal kupic mi nowe sofy :-D a pozatym mam juz taki sentyment do tego domu :ico_oczko: teraz robie wielkie porzadki :ico_olaboga: sprzatam wszystkie szafy chyba bede musiala kontener zamowic :ico_puknij:
coreczka mojej przyjacolki lepiej dzieki bogu dzis miala byc odlaczona od respiratora jeszcze nie wiem co i jak ale chyba bedzie dobrze musi byc :ico_placzek: ma lekki wstrzas mozgu ale nic pozatym ufff musi jednak zostac przynajmniej miesiac na obserwacji
teraz napisze wam ze moje sloneczko zaczelo mowic mamusia jest taka dumna mimo tego ze pierwsze slowa to tata i data :-D
ilonka sliczne foteczki wygladasz super :ico_brawa_01: o Vine nie wspomne :ico_brawa_01:
zubelek jak maz dodzwoniel sie do tego Martina ? pisal mi wczoraj i wiesz ze my znamy tego pracodawce jego moj L pracowal dla nich 3 dni :ico_szoking: mam nadzieje ze zanajdzie prace odpowiednia do jego kfalifikacji a sa nie male :ico_brawa_01:
wiem ze wyslal cv tu do lisburn fajnie gdybyscie tu zamieszkali jak co to wiesz ja mam kontakt w agencji mieszkaniwej ktora tu mieszkania wynajmuje wiec damy rade :ico_oczko: a ty sie pakuj pomalu :ico_brawa_01:
dziewczynki ja musze zmykac musze dokonczyc to co zaczelam a jutro ciag dalszy :ico_olaboga: nie wiem czy w tydzien sie wyrobie wrrr ale pozniej bede lezala do gory brzuchem hi hi i klikala z wami tesknie za wami i denerwuje mnie ze nie jestem na biezaco :ico_zly: ale mysle ze juz nie dlugo buziaczki dla was i dzieciaczkow i brzuszkow oczywiscie :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 paź 2007, 00:16

Beatkadziekuje :ico_sorki: no i trzymamy kciuki za bejbika ....ja jestem strasznie ciekawa i dziewczyny pewnie tez :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-16, 00:19 ]
Sandrusia ciesze sie ,ze z dzidzia lepiej uffffffffffff.....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość