Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

22 lip 2008, 22:50

Moze to nie arcydzieło ale był palce lizac mniam
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-22, 22:51 ]
Nawet Grzes sie zajadal
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-22, 22:54 ]
A to zdjecie z kolekcji śmiesznych
czyli OKO W OKO
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-22, 22:58 ]
na tych zdjeciach ma jeszcze długie wlosy bo obecnie zostal wyciety na kilka milimetrow
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2008, 23:03

moniw torcik wyglada pysznie!!!

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

23 lip 2008, 09:25

Witam :-D

Zapraszamy na torta i kawke bo dziś Veronika skończyła 1 rok :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:


I częstujcie sie naszym torcikiem

Obrazek

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

23 lip 2008, 10:01

Witajcie, przed pracką wpadam żeby poczytać i zaraz zmykam....... Wieczorkami nie mam za bardzo czasu bo Natala po moim powrocie chce sie tylko ze mna bawić :-D

Dla wszystkich zaległych solenizantów :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A dla dzisiejszej królewny :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

no to lece
jak dam rade wpadne do was wieczorkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 lip 2008, 10:02

Witajcie
dla Weronisi
Obrazek
sto latek!!!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

23 lip 2008, 13:17

No to swietujemy !!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
a do tego kawunia i herbatka :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 lip 2008, 18:45

witajcie
na razie jest mi troche ciężko, tym bardziej, że moja córcia nie daje mi sie w dzień wyspać i ciągle mnie budzi, dziś udało mi się w pracy w nocy zdrzemnąć na godzinę, a w domku to dopiero o 11 na 2 godzinki i potem z 1,5 oj będzie dziś ciężko
madziorka bardzo cię przepraszam z tego zmęczenia zamiast małolatka napisałam madziorka
powiem wam, że wprowadzam powolutku dużo zmian, bo muszę przywrócić dyscyplinę, którą mój tata trochę odpuścił, zacznę powolutku, coby za dużego szoku nie przeżyli, ale konsekwentnie wprowadzę swoje zmiany pomimo oporów taty, no cóż wydaje mi się, że w niektórych sprawach trochę odpuścił i to zupełnie niesłusznie, ale ja spróbuję to naprawić
madziorka bardzo ładne zdjęcia
moniw smakowicie wyglądał ten torcik, a co najważniejsze najukochańsza osoba zrobiła go dla Grzesia :ico_brawa_01:
justynko dla Veroniczki ogromne buziaczki i wszystkiego naj... piękny torcik :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
anulaf fajnie, że jesteś, co u ciebie, czy już masz dla nas dobre wieści?

[ Dodano: 2008-07-23, 18:50 ]
nie wiem jak wasze dzieciaki, ale mój Tadzik to dziś wariował, był taki niespokojny i bez przerwy kwękał, nie dawał się uśpić, a jak się już udawało, to spał króciutko
może przez tą pogodę... mam nadzieję
a my byliśmy dziś z Wiki drugi raz u dentysty i ponieważ lekarstwo w zeszłym tygodniu jej wypadło, więc lekarka zdecydowała się spróbować borować i normalnie w szoku byłam, bo Wiki dzielnie to zniosła (choć gorzej niż ostatnio) i zamiast lakowania będą jednak plombki, więc będzie spokój, a nie latanie bez przerwy na to lakowanie
pomijam aspekt, że padałam na nos jak wracałyśmy od tego dentysty, bo to było rano, a ja nie spałam
no zmykam, bo muszę jeszcze przygotować trochę rzeczy na nockę, a chciałabym się jeszcze z godzinkę zdrzemnąć przed wyjściem (chodzę na 22 a wychodzę o 6, potem oczywiście bieżące sprawy w firmie)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 lip 2008, 19:03

Hej hej
naturalnie 100 latek dla Weronisi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i duze buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu zi od Juli :-D

Madziorka naturalnie chodzilo mi tez o Malolate sorry :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A Wasze samolociki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super z Was rodzinka

Movin a ja poprosze tego torcika tak po kabelku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Basiu dla Wiki za odwage u dentysty :ico_tort:

[ Dodano: 2008-07-23, 19:05 ]
A ciekawe jak u naszej Uli? Ciekawe jaka maja pogode.Nie mowiac juz o Kindze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

23 lip 2008, 21:19

słabiutko coś dziś naklikałyście....
Basiu zmiany dobra rzecz, a jeśli mają usprawnić pracę to w ogóle są potrzebne! trzymaj sie na tych nocnych zmianachObrazek i uważaj na siebie.
Madziorka wy to widzę wycieczkowicze jesteście.......... Zdjęcia suprasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rzadko zaglądam do was bo u nas nic nowego się nie dzieje....... Natala biega jak opętana po domu i na dworze. Ciężko ją zatrzymać i dogonić........ teraz siedzi z nią tata bo jako nauczyciel ma wole wakacje :-D ale za półtora tygodnia jedziemy na drugą część wakacji :ico_brawa_01: mam nadzieję że pogoda nam dopisze i na tej naszej zabitej dechami wsi będzie można dużo spacerować po lesie i zwiedzać okolice :ico_brawa_01:
Spadam do mężusia który dzielnie pilnuje naszego szynszyla :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lip 2008, 21:58

Justyna3 dla weroniki 100 latek :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość