Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 paź 2007, 00:25

sandrusia jak dobrze ze malenka ok... cale szczescie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

to ja juz sie zmywam bo jutro pobudka ok 10... i ostatnie zajecia z jogi hihi

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 paź 2007, 02:37

Sandrusia ciesze sie ze z Malutka juz ok

madziorka zdjecia przecudne- to Leosia za drzewkiem miodzio!!! A ja musze juz jakos sie spieszyc z nastepnym-najlepiej blizniaki mi sie by przydaly, ale to raczej nierealne :ico_oczko:

ilonka śliczna córunia no i jej Mamunia tez :-D :ico_brawa_01:
Jaki ma zawod Twoj mąż,ze taki rozchwytywany?? jak mozna zapytac oczywiscie :-D

Beatka wiem jak sie juz niemozesz doczekac tego swojego małego Skarba (jak bedzie mial na imie?)- chociaz ja urodzilam 10 dni przed terminem, ale ja to soie chyba tak wywrozyłam :-D

zubelek Beatka juz 2 dziecko nie 1 wiec pewnie ja tym niewystraszylas- niemartwiaj sie :-D

niewiem jak Wy pamietacie co kto pisal i co odpisac- na kartkch sobie piszecie?? :ico_noniewiem: Bo ja jakas nie tete jestem chyba i dziura z głowie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 paź 2007, 09:09

Dobry..... :ico_oczko: :ico_oczko:
WSTAWAC!!! POBUDKA!!!!
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Madziorka a nie planujecie kredytu na mieszkanie (dom?). W uk latwiej go dostac niz w Kaczolandzie.... My tak chyba zrobimy jak pojedziemy, nie chcemy tam 25 lat siedziec, ale dom mozesz sprzedac, przed koncem kredytu i splacic reszte... nie chce sie znowu uzerac z landlordami i placic kosmiczne kwoty za nic :ico_noniewiem:

Lucy jakbys o tym rejestratorze wiedziala wczesniej to bys zdrowsza teraz byla :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Sandrusia strasznie sie ciesze, ze z malutka ok. ucaluj ja przy najblizszej okazji od nieznanych tiktakowych ciotek. i fajnie, ze cie przeprowadzka ominela.... a w Londynie to bardzo rzadko trafisz dom, na ktorym mozesz antene umiescic :ico_noniewiem: jak samowolke zrobisz to z council'u przychodza sciagnac i kare dac :ico_noniewiem:

Beatka, wlasnie!!! jak bedzie mial na imie nasz nowy bobas???

Mróweczka pisze:niewiem jak Wy pamietacie co kto pisal i co odpisac- na kartkch sobie piszecie??

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ja tak czasem robie :-D :-D :-D

idziemy dzis na spacer jesienny - piekna, zlota jesien.... jak mnie nie dopadnie skleroza aparatowa, to wieczor zdjecia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 paź 2007, 09:29

witam
Beatka78, dzięki za linka na global -mi też się przydał :ico_oczko:
SANDRUSIA)), dziękuję,no to fakt,że M ma niezłe referencje :ico_wstydzioch:
Mówisz,że twój tam pracował?No długo faktycznie :ico_noniewiem: Maciek się tam nie dodzwonił,pisał smsy dzwonił ale nikt nie odbierał :ico_zly: Miał to polecone przez urząd pracy więc tam dziś idzie na skargę :ico_haha_01: może uda mu się chociaż wyszarpać zaległe pieniądze :ico_sorki:
Wczoraj wysyłał cv do lisburn,i innych miast,jak mi pokazał stronę z agencjami to mi :ico_szoking: wyszły,siedział od rana do wieczora przed kompem i wtym czasie miał już 2 odpowiedzi ale nic konkretnie nie wiem :583: Pewnie dziś już mi coś powie.Od samego rana miał iść w teren,to może zadzwoni później.
A i cieszę się ,ze już lepiej z tym dzieciątkiem :ico_sorki:
Mróweczka, no wiem,że drugie i napewno też wszystko będzie ok.
Jasnie Pani :) pisze:idziemy dzis na spacer jesienny - piekna, zlota jesien.... jak mnie nie dopadnie skleroza aparatowa, to wieczor zdjecia

oj ja muszę baterie naładować bo ostatnio tak fajnie się liśćmi bawiliśmy a mi padły baterie i zero fotek :ico_puknij: zawsze zapomnę o zapasowych bateriach :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

16 paź 2007, 09:49

kurde dziewczyny ja nadal nie mam imienia pewnie samo przyjdzie jak sie maly juz urodzi, jedyne imie z jakim sie zgadzamy z moim M to Szymon i Marcel ale Marcel cos mojemu sie ostatnoi odwidzilo.
No i my dalej :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 paź 2007, 10:06

Beatko Marcel mi sie podoba :ico_brawa_01:
Sandrusia ciesze sie ze z dzidzią juz lepiej :ico_brawa_01:
Mróweczko zaglądaj do nas czesciej to Ci sie nie bedzie myliło co i jak :ico_oczko:
a ja juz na nogach :ico_brawa_01: moze dzis pójdziemy na miasto chociaż zimno brrrr 10 stopni, ale Franczesko wskoczy w kombinezon i bedzie gitara :ico_brawa_01: a pozatym mam śpiworek :ico_oczko: nic mi sie nie chce chyba ta pogoda tak mnie nastraja :ico_olaboga: dzis w nocy moj misio pierwszy raz przespał całe :ico_szoking: 5 godzin :ico_brawa_01: yupi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

16 paź 2007, 11:35

Witam dziewczyny :-)
U nas juz troszke lepsza nocka chociaz do 1 bylo nieciekawie :ico_olaboga: mial tak wysypana buzke olecy brzuch ze :ico_szoking: i bardzo go to swedzioalo bo az sie drapal :ico_placzek: dopiero w akcie desperacji ja posmarowalam go mascia sterydowa :ico_placzek: (ta masc przepisal mu lekarz na takie przypadki) no i dzis widze ze nieco mniej a biedactwo tak sie meczylo i plakalo ze teraz tylko piszczy tak zachrypl :ico_placzek: a w nocy uspokoila go muzyczka z tel (Jean Michael Jarre) i moje smyranie po pleckach i brzuszku :ico_oczko: i tal nam sie zasnelo z ta muzyczka :ico_oczko:
martuchafrost, widzisz wczoraj pogoda sie poprawila wiec moglas zajrzec :ico_haha_01:
Beatka78, trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie :ico_haha_02:
zubelek, pewnie maz da rade :-) moj tesc bez jezyka a znalazl prace i pracuje :-) przez agencje SOLO a szwagierka przez agencje OPUS oboje sa tu ponad miesiac :ico_haha_02:
madziorka hihi, zdjecia przecudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a wy sie nie boicie ze ztych lisci jakis robal na niego wejdzie i go pogryzie?? Nie chce straszyc ale....

[ Dodano: 2007-10-16, 11:57 ]
Dziewczyny chcialam wrzucic kilka fotek ale kiedy probuje je pomniejszyc przez fotosika czy imageshack to podczas wrzucania zdjec przegladarki mi sie wywalaja :ico_olaboga: (exploer, opera, maxthon) nie wiem co sie dzieje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 paź 2007, 11:57

Emilka_M, pewnie,że da radę,już mi napisał ze penetruje miasto :ico_oczko:
martuchafrost, u nas tylko 6 stopni :ico_zly: ale w kombinezonach jeszcze nie chodzą :ico_noniewiem:
Beatka78, oba imionka bardzo ładne :ico_brawa_01:
Emilka_M, takie maści choć się stosuje jak już trzeba to jednak są bardzo dobre,ja też ich używam jak Zuza ma AZS lub np jak pająk łaził po Gabi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

16 paź 2007, 12:07

zubelek, ja smaruje Natiego jak cos sie dzieje Diprobase a w gorszych przypadkach Fucidin H (tak jak ten wczorajszy) a na codzien stosujemy Oilatum do kapieli i krem Oilatum a do pupy Nivea

[ Dodano: 2007-10-16, 12:09 ]
zubelek, a jesli ta sytuacja jest tak nieciekawa z mieszkankiem (tymczasowym) to moze pokoj wynajmie?? a na neta moze chodzic do biblioteki za free :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 paź 2007, 12:10

a ja czekam na jakiegos elektryka,bo cos nie tak i od pt nie mam cieplej wody :ico_zly: bo przyszedl pan naprawiac obok ,a zepsul nam :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-16, 12:11 ]
dopiero wstaalam niedawno :ico_wstydzioch: maly chcial do lozka ...nigdy mi takich numerow nie robil,a dzis cala noc chcial i sie nie wyspalam,bo balam sie ,ze go przygniote :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-16, 12:12 ]
za to T wstal rano,posprzatal i robi jedzonko :ico_brawa_01: ma popoludnoiwke :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość