IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

25 sty 2008, 13:08

Wszystkiego najlepszego dla Kolki Oskarka i Kamilka

Bylismy na wizycie kontrolnej z malym juz lepiej jeszcze dzisiaj ma brac antybiotyki,
Z Julka mam isc do alergologa na testy z powodu tego kaszlu

Maly ma alergie bo ma krosteczki i do okola czerwone plamy wzesniej tez to mial na buzi ale nie zwracałam na to uwagi bo bylo i samo znikalo. Wydawalo mi sie ze udzerzyl sie o szczebelki i takie cos mu sie robiło

Przedwczoraj dalam mu troche groszku konserwowanego gotowanego a wczoraj zrobilam lane kluseczki z jajkiem i chyba to jajko

W poniedzialek ide na rozmowe do banku i troche sie boje i nie wiem czy dobrze robie
Wczoraj maz kupil mi specjalnie bluzke zebym ladnie wygladala

Mordeczko maja kolezanka potrzebuje kogos do wspolpracy co zna corel draw,photoshop,tworzy strony internetowe. wyslij do niej odrobinka1@poczta.onet.pl

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 sty 2008, 13:41

Stawiamy OGROMNEGO TORCICHA :ico_tort: bo dziś Kochane Kamilek kończy 10 miesięcy.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 sty 2008, 14:07

dla Kamilka wszystkiego naj naj i olbrzymie ilosci szczescia :-)

AP ja mam pytanko!!! znasz fotografow co robia takie portfolia jak Ty gdzies w okolicach Warszawy-Radomia??

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 sty 2008, 14:13

A jednak wpadłam wcześniej bo mój morus śpi :-) !

Duże buziaczki również dla Laury która też ma dziś urodzunki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

IM a po co idziesz do banku?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 sty 2008, 14:16

:ico_tort: dla Kamilka i :ico_tort: :ico_tort: dla mojej synowej :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 sty 2008, 15:13

Czesc :-D wlasnie wrocilam z zakupow i od razu na TT z kawka przybieglam :-D IM, ale co mam wyslac do niej? mowilas jej cos o mnie?? a co ona konkretnie by chciala?:-D kari24, zrobimy duzooooo zdjec napewno :ico_brawa_01:
Kamilkowi i Laurze wszystkiego co najlepsze :ico_tort: :ico_tort:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

25 sty 2008, 15:48

Caro wlasnie tak chaotycznie napisalam na rozmowe kwalifikacyjna do pracy

Mordeczko Marta potrzebuje kogos do wspolpracy kto tworzy strony internetowe chce zeby przysłac portfolio
A kiedy przyjedziesz do Zagłebia

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 sty 2008, 15:50

O mateczko... moje dziecko mnie dziś wykończy... tylko ręce, ręce i ręce :ico_olaboga: Wstyd przyznać, ale mam chęć, po raz pierwszy w życiu gdzieś się schować :ico_wstydzioch:
Co do fotek to ja już naładowałam wszystkie bateryjki do aparatu :-D :-D
Dla Kamilka i Laury wszystkiego najlepszego i mnóstwo buziaczków :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


Ooo już awantura jest. Idę :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 sty 2008, 17:19

Kolka pisze: Wstyd przyznać, ale mam chęć, po raz pierwszy w życiu gdzieś się schować
jeszcze nie raz tak bedziesz miala...ja tam mam przynajmiej 3 razy dziennie :-D :-D IM, niestety nie posiadam swojego portfolio ,nie uwazam sie za dobrego grafika i mysle ze troche za wczesnie na profesjonalne robienie stron...owszem kilka zrobilam ale to byly proste stronki :ico_noniewiem: dla znajomych czy dla siebie... a tak na wieksza skale..chyba jeszcze nie jestem gotowa... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-25, 16:25 ]
ide poscrapkowac ... mam kilka fotek na zamowienie od Was przeciez :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 sty 2008, 17:50

Witajce,ja tylko na momencik,zlozyc zyczenia naszym malym jubilatom
Kochany Kamilku i Laurenko samych radosci,zdrowia,usmiechu i wszystkiego co dla Was najlepsze z okazji wazych miesiecznic :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość