Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lut 2008, 20:20

Witam Obrazek ,mi tez czas tak szybko biegnie ze szok!!!!Negocjujemy z facetem za ile auto nam sprzeda Obrazek ,moze bedzie dobrze!!!Ja dalej kontuzjowana masakra wykoncze sie Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lut 2008, 20:24

hej mamusie
witam w niedzielne popoludnie (jeszcze w uk) hihi
wlasnie wrocilismy.. pojechalismy kolo poludnia do centrum polazic po tym mega shoppinge centre hehe musialam z mapa szukac sklepow hehe takze naprawde jest bosko
hehe z tego wszystkiego musze jutro pojechac jeszcze raz bo mialam sobie spodnie kupic i leosiowi kaszkietowke jeansowa ale zabraklo nam czasu i rzucilam wszystko. z mysla ze jjutro tam wroce hehe
bo potem poszlismy do kosciola hehe
leos mial obok kolege hehe cala msze tamten sie do niego cieszyl a leon musial wszystkich wzrokiem ogarnac i zachowywal sie jak prawdziwy indywidualista ladnie mowiac..
bo mial go gdzies hehe
choc na moment porbowal nawiazac znajomosc. hehe

poza tym widzialam tez noworodka. wszyscy sie normalnie zachwycali tą malotą hehe kiedy to bylo co?? hehe

kamila swietny bebniarz z tomcia.. hih szkoda ze mamie nie udala sie prezentacja "mama" i usmieszkow
ale nic dziwnego.. taki byl zaintrygowany waleniem w bebne.. prawdziwy artysta!!!
niezle sobie jarek pobalowal :ico_nienie:

edyta kupuj baterie i wklejaj fotki, a nie masz wejscia na karte, zeby zgrac je bez uzywania aparatu i tym samym bateri?

frydza bidulko.. i jak lepiej??? kamila ma racje masaz meza wskazany :ico_brawa_01:

dobra ide robic lazanie bo zaraz padne. nawet nie bylo czasu nic zjesc na miescie. wszystko w biegu hehe

aha dzis tatus ugotowal jak co niedziele rosolek dla lelka. dalam miesko i makaron. wcinal na maxa!!!

i zaraz mu zrobie jakas warzywna przekaske i owoce.. bo niedawno wstal (zasnal w aucie) i pora kapieli i snu mu sie wydluzy..

dzis kolezanke zasugerowala ze moze te czesto nocne pobudki leosia na cycka to powod to obfitszego jedzenia w dzien
mowi ze jej syn w jego wieku mial to samo
i wtedy wprowadzila dodatkowy posilek
oprocz obiadu ok poludnia dostawal jeszcze dodatkowy warzywny posilek popoludniu
i po kazdym jeszze owoce
sprobuje

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lut 2008, 20:27

MADZIORKA to Leos dzisiaj posmakowal jedzonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U mnie nic lepiej,bo masaz pogarsza sprawe jak mnie dotnie to tragedia :ico_placzek: glowe mam na bok skrecona wyobrazcie sobie!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 lut 2008, 20:55

Hej

wpadłam się przywitać

Frydza bidulko mam nadzieję że cię nie będzie długo męczyło

Madziorka zrobiłaś mi smaka na lasagne

Wszystkie zdjęcia są extra

Ja posprzeczałam sie wczoraj z M. ale że nie potrafie sie już tak długo na nigo gniewać to rano się pogodziliśmy, było minęło. Dzionek spędziliśmy na wsi. Jutro idziemy do chirurga do kontroli po zabiegu. No i kolejny tydzień pracy łącznie z sobotą, kurcze lubie tą pracę ale holera te godziny mnie dobijają 9-18 i caly dzień poza domem

[ Dodano: 2008-02-17, 19:57 ]
Aniu cieszę sie że kusr prawa jazdy ci sie podoba i obyś nie zrobiła takiego błedu jak ja i od samego początku jeździła. Bo ja niestety prawko zrobiłam w ciąży i teraz po tych 2 wypadkach nie jeżdże, mam ciągle okropną schize

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lut 2008, 21:04

frydza to wspolczuje na maxa :ico_olaboga:
ale choc mozesz z nami klikac??
mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok

asiulka nie dziwie sie ze masz uraz do jazdy po tych wypadkach ... my mielismy jeden i do tej pory mam nierzadko wrazenie ze adas nie zadrzy wyhamowac
dlugo nie moglam spac w aucie.. bo mialam wrazenie ze zaraz zatrzymamy sie na jakims aucie :ico_olaboga:

moja lasania juz w piekarniku mniam mniam hehe

wiecie moj leos cwaniak nie chce pic wody przez smoczke z butelki czy z kupka niekapka.. tylko musze go poic normalnie z kubka jak starego hehe
za to soczki czy herbatki pija..
dziwne co?? hehe

aha od wczoraj juz nie daje mu butelki na napoje
tylko kubek niekapek

a z butelki ma tylko kaszke na noc hehe

na sniadanko dostal musli brzoskwiniowe ale mu smakowalo

bede potem

bo wolaja papa

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 lut 2008, 21:07

a Emi ma od wczoraj schice na jedzenie łyżeczką :ico_olaboga: :ico_olaboga: zrobiłam jej gęstą kaszkę na śniadanko i musiałam potem wody dolewać i do butelki przelewać bo nie chciała łyżeczką, a przy zupce i deserku jakie cyrki robi :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Madziorka proszę nie rób już smaka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lut 2008, 21:23

MADZIORKA to ci Leos wybrednis :-D ,klikam siedzac bokiem masakra,ale wy mi zawszy humor poprawiacie i uwielbiam Was czytac i klikac :-D ASIULKA no godziny faktycznie do dup.... caly dzien z glowy,ale jakos dasz rade buziaki

[ Dodano: 2008-02-17, 20:24 ]
No to co sie dzieje ze dzieciaczki nie chca jesc łyzeczka :ico_szoking: wspolczucia!!!Dzis Wiki wszamala Bakusia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-17, 21:01 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

17 lut 2008, 22:50

moja jeszcze nie spi... ratunkuuuu

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 lut 2008, 23:28

A Emi właśnie zasypia sobie w łóżeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-17, 22:30 ]
ŚPI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: JESTEM Z NIEJ DUMNA

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lut 2008, 23:41

asiu brawo dla emi!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja musze pochwalic lelka.. w dzien daje popalic
ale jego wieczorne zasypianie od dluzszego czasu przebiega bez zaklocen hehe
zasypia sam , bez zadnego placzu i marudzenia

dostaje flache kaszki, tatus z nim siedzi dopoki lelek sam jej nie wypije. a potem zabiera pusta butelke i wychodzi
i lelek od razu spi hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a zapomnialam wam powiedziec (napisac) ze lelus dzis rano wstal w lozeczku hehe
sam nie usiadze z pozycji lezacej w lozeczke
ale adam go posadzil a tez od razu po szczebelkach do gory hehe

ale jeszcze stoi nieudolnie i kiwa sie hehe albo puszcza hehe trzeba go asekurowac

a tatus mial nosa bo wczoraj wieczorem dopiero obnizyl lozeczko :ico_brawa_01:

mam kilka fotek
Obrazek

Obrazek

i jeszcze z dzisiejszych zakupow hehe tatus (budowlaniec) nie mogl odpuscic, leos - malu builder hehe
nie przepadam za fotkami ze smoczkami ale ten wyjatkowo pasowal do reszty hehe

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-18, 00:42 ]
dolaczam jeszcze filmik dzisiejszy hehe
http://pl.youtube.com/watch?v=oQDoeB6bHG4

i dla lusi STO LATEK!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-02-18, 01:32 ]
Lucy spoznione dla Oliego zyczonka z okazji 8 miesiecy!!!! :ico_brawa_01:
mamcia a ty nic nie postawisz za syna????? hehehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość