Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 paź 2007, 12:16

Emilka_M, no my używamy na codzień Emolium a na szczególne przypadki Elocom.
A co do pokoju to nie ma sensu bo i tak już musi mieszkania szukać żebyśmy za miesiac mogły przyjechać.Ten miesiąc jakoś z nimi wytrzyma :ico_noniewiem:
lucy23 pisze:za to T wstal rano,posprzatal i robi jedzonko :ico_brawa_01:

Brawo dla Twojego T :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 paź 2007, 12:22

Dzien dobry kochane!!
My dzis wstalismy o 9.30 :-D Vinee wypila juz mleczko i zjadla kaszke,teraz Bablu nam pichci sniadanie :ico_haha_01: :ico_haha_02:
Dziekujemy ciotkom za komplementy :-D :-)
Emilka mam nadzieje,ze masc pomoze i bedzie lepiej!!!!!Co za wstretna egzema sie znow odezwala,wrrr :ico_zly:
Mroweczka Bablu jest lekarzem. :ico_haha_02:
Marta jakies fotki w terenie popstrykaj jak bedziecie na spacerze!!!
Lucy niech Ci szybko naprawia ta wode,bez cieplej kanal.....Oliverek chcial sie poprzytulac do mamusi w nocy :-D :ico_haha_02: a dla Twojego T. pochwaly sie naleza!!!
Ide sobie nesquika zrobic :-D
Nasza Gosia jeszcze sie nie pojawila :ico_noniewiem: :-D

[ Dodano: 2007-10-16, 12:30 ]
Sandrusia ciesze sie niezmiernie,ze z malutka juz duzo lepiej oby tak dalej!!!Wielkie buziaczki dla niej .

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 paź 2007, 12:44

ilonakk9 pisze:Bablu jest lekarzem. :ico_haha_02:

a jakim?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 paź 2007, 12:49

Zubelek na razie ogolnym(pracuje dopiero od 2,5 roku),dopiero jest przed wyborem specjalizacji..teraz pracuje na reumatologii.Tu system jest troche inny,zreszta nie bede Was zanudzac..hihih

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 paź 2007, 13:00

ilonakk9, mnie to nie zanudza,a wręcz ciekawi no ale nie będę namolna :ico_haha_01: :ico_oczko: Ale napisz chociaż czy ma jakiś konkretny kierunek w zamiarach?
O rany muszę się szykować po Zuzię do p-kola,to już ta godzina :ico_szoking:
a Gabi jeszcze śpi :ico_noniewiem:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 paź 2007, 13:08

Zubelek kiedys myslal o kardiologii a teraz sklania sie do Gp,ale okaze sie na koncu,mysle..Tu od 2 lat wprowadzili program tzw.F1,a pozniej F2 dla mlodych lekarzy,ktory wedlug mnie pomaga na zorientowanie sie co kogo bardziej interesuje i jaka specjalizacje chce pozniej robic w przyszlosci..rok dzieli sie na 3 rozne rotacje,kazda po 4 miesiace,np.Bablu robil w F1 kardiologie,intensywna terapie i chirurgie a w F2 robil znowu kardiologie,A&E czyli accident and emergency,i public health..tak to wyglada po krotce.. :ico_oczko:
Teraz od grudnia bedzie robil A&E...nie bardzo mi sie to usmiecha,bo tam mnostwo pracy jest i nigdy nie jest w domu na czas,ma dziwaczne dniowki i caly rytm dnia u nas do gory nogami...fakt,ze jest interesujaco dla niego,ale dla mnie czasami nie bardzo jak go nie ma w domu w wiekszosci... :ico_noniewiem: i przychodzi padniety co dzien..
Zubelek mam nadzieje,ze Zuzia zdazyla do przedszkola.. :ico_oczko: :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 paź 2007, 14:13

u nas pogoda do bani,ale powiem Wam,ze ja czasem lubie jak pada i jest ciemno :ico_puknij: oczywiscie nie co dzien,tylko czasami he he no i wlasnie dzis mi sie podoba,ze tak jest,bo tak fajnie sie w domku siedzi bez wyrzutow he he a pozniej jest fajne powietrze ,to mozna na chwile wyjsc z malym a tak to sobie poczytam i filmiki poogladam :-D a Oliverek ma super humorek,wiec nic tylko sie cieszyc :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-16, 14:17 ]
Ilonka do nas wlasnie przyjezdza T kuzyn w piatek i on tez jest lekarzem,ale dalej sie doksztalca,ale z tego co wiem ,to on bedzie w laboratoriium chyba pracowal....a mnie to tez ciekawi,bo to fajny zawod,tylko minus dla zonki ,bo trzeba duzo pracowac....no i bardzo duzo nauki,to chyba najtrudniejsze studia,ale ile potem satysfakcji .... :ico_brawa_01: w sumie lekarz,to do konca zycia musi sie uczyc ,ale dobrze,ze Bablu jest na miejscu i nie musi bez Was wyjezdzac,to tez duzy plus :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-16, 14:45 ]
dziewczyny ja na sekundke ,bo jestem taka podekscytowana,ze szok...przez przypadek zobaczylam,ze Oliverkowi przebil sie pierwszy zabek na dole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak niepostrzezenie ,nie mial czerwonych dziaselek ,tylko go swedzialy i wkladal raczki i wszystko i slinil sie straszliwie....ale nie wiedzialam,ze to juz,bo marudzil tyle co zwykle :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 paź 2007, 15:01

lucy23 pisze:ze Oliverkowi przebil sie pierwszy zabek na dole

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tak szybko???????????????????????????

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 paź 2007, 15:08

lucy szok!!!! ale oli sie pospieszyl.. :ico_szoking: hihi i tak cichaczem taki numerek wywinal mamusi hihi
super!!! szybko i bezbolesnie hihi
dzielny maluszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

potem sie odezwe\
godzine temu wrocilismy z jogi
zjadlam sniadanki
nakarmilam leosia
w miedzy czasie wpadl kumpel na kawke
a teraz mykam do miasta.. adas mi pozostawial mase rachunkow checkow jakis ..
takze czekaja mnie kolejki na poczcie i w bankach
buziole
papa

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 paź 2007, 15:18

ilonakk9 pisze:Nasza Gosia jeszcze sie nie pojawila

Bo Gosia troche roboty ma w pracy, a ze na ogol sie obija to kiedys tez popracowa musi :-D
Lucy brawa dla Olivierka :ico_brawa_01: za pierwszy ząbek. Zycze wszystkich takich bezbolesnych. Ale sie pospieszyl chlopak.

Ja urodzilam dzien przed terminem i to sama bez wywolywania i mialam zielone wody, wiec to nie zalezy od tego.

Sandrusia dalej trzymam kciuki za dziecko kolezanki aby wszystko w porządku było. Dobrze ze juz najgorszy etap minął.

Ilonka Vinee jak zwykle pieknie wyglada :ico_brawa_01:

Beatka to ty stara przetrzymywaczka jestes :-D A podobno z drugim szybciej.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość