Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 sty 2008, 19:22

cześć my dopiero teraz, mąż ma dziś wolne, a ola właśnie mi myszkę zabiera.
wszytskiego najlepszego dla Kamilka, :ico_tort:
Mróweczko świetna ta czapa :ico_brawa_01:
oj nie mogę pisać.

Ola też jeszcze bez ziębów.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 sty 2008, 20:50

ja znowu tez na sekunde!!!\

po 1 przeoczylam :ico_sorki: -dlaLaury rozwniez duzoooooooooo szczescia!!!

i mam do Was pytanko-jakie sa materialy najlepsze dla dzieci-no oczywiscie oprocz naszej bawełenki :-D
dziekuje za odp z gory-potrzebne mi bo sie nieznam-staralam sie z bawelny przwaznie ale dzis lukalam ubranka i niewszystkie sa 100%bawelna dlatego pytam :-) A dokogo najlepiej sie zwrocic-do tiktakoweczek-super kobiteczek :-D

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

25 sty 2008, 20:50

Kolka, wszystkiego co najlepsze, zdrowka, pociechy z Juleczki, grzecznego meza,spelnienia marzen i domu bez "szaranczy"!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Dla Oskarka i Kamilka z okazji ukonczenia 10 miesiaczka oraz Laurki i Szymusia z okazji ukonczenia 9 miesiaczka codziennie usmiechnietej buzki !!!


Jogobella, Majusiak tez bezzebny, nie przejmuj sie :-)

Ale naklikalyscie :ico_oczko: :ico_brawa_01: . U nas nic ciekawego. Maya znowu przeziebiona. Z opieki nad ta dziewczynka rezygnuje. W sumie wazniejsze jest dla mnie moje dziecko, a przez to, ze mala byla u nas 4 dni w tygodniu do godz. 16-17, to caly dzien mialam, brzydko mowiac, rozwalony. Nie moglam pojechac do sklepu, na spacer tez nie moglam wyjsc :ico_olaboga: . W dodatku w zeszlym tygodniu ta dziewczynka zostala do nas przyprowadzona z katarkiem...i mysle, ze dlatego Maya znowu jest zakatarzona.

Kolka i Mordeczka, super ze spotkacie sie!!!!!


Trzymajcie sie cieplutko :-)

[ Dodano: 2008-01-25, 19:53 ]
IM, daj znac jak poszlo na rozmowie

Mróweczka, wedlug mnie bawelniane, zwlaszcza te, ktore bezposrednio stykaja sie ze skora dziecka. Zawsze takich szukam.

[ Dodano: 2008-01-25, 19:58 ]
A, zapomnialabym , Erys cudnie wyglada w tym spiworku i czapie i jak ladnie butle sobie trzyma :ico_brawa_01:

Oskarek juz chodzi :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a Martynka slicznie tanczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dla Juleczki tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , za nowe osiagniecia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-25, 20:00 ]
Kasi.k i Katrin, ale Wam sie dzieci udaly, sliczna para :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 26 sty 2008, 09:54 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 sty 2008, 23:17

agi, jak fajnie,ze zajrzalas,wiesz ciesze sie,ze zrezygnowalas z opieki nad ta inna dziewczynka,bo masz racje,ze na pewno Majutek zarazil sie na nowo od niej tym katarkiem,no i bylabys uziemniona do popoludnia w domu no bo jak wyjsc z dwoma wozkami na spacer :ico_noniewiem: Chyba tylko z takim na blizniaki,no a jak zaczna latac obie i kazda w inna strone-na moje nerwy by to nie bylo.No i zakupy z jednym dzieckiem nie sa calkiem proste a z dwoma dzidziusiami to chyba niewykonalne.Zycze Majeczce zdrowia,nasz Antos tez byl troszke chory,al juz zaczelam z nim spacerki,w koncu powietrze dla dzieciakow to bardzo dobra sprawa.
Im-zycze poodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej.Pracowalam 8 lat w banku,praca ciekawa to znaczy ja lubilam ta prace tylko godziny troche do bani ,nie wiem jak Ty bys miala.
Mróweczka, ja tez patrze przede wszystkim,zeby to co bezposrednio do ciala przylega bylo bawelniane,a reszta nie musi byc w 100%.

[ Dodano: 2008-01-25, 22:19 ]
[size=150]Oczywiscie dla Szymcia tez same serdecznosci z okazji 9 miesiecy[/size] :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 sty 2008, 23:55

Agi, ja Cię podziwiałam za sam fakt, że zgodziłaś sie na taką opiekę.... Mi swego czasu tez próbowano podsunąć takie malutkie dzieciaczki, ale :ico_nienie: Jakos nie mam zbyt wiele cierpliwości do obcych dzieci, jeśli muszę z nimi zostać sama na kilka godzin :ico_wstydzioch: Kiedyś się opiekowałam 4- letnią dziewczynką. Od tamtej pory takim pracom mówię nie. Mam traumatyczne przeżycia. Tam powinna wkroczyć superniania. Albo dwie. A dwa dzidziusie na raz.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: Podpisuję się pod Katrin To szok!!

A ja zmykam. Musze jutro być wypoczęta,, bo też będą u mnie dwa dzidziusie, ale to co innego, bo jeden to mój zięć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobranoc. :-)

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

26 sty 2008, 00:50

Dziewczyny, dzieki za zrozumienie!!!! Jestescie kochane!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

26 sty 2008, 01:49

a ja przyszlam powiedziec Dobranoc...spakowana i przygotowana czekam do jutra :ico_brawa_01: ale sie ciesze ze z Kolką sie spotkamy i z synowa moja kochana :ico_brawa_01: :-D
wskocze jutro razem z Kolka pewnie :-D
Papa :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 sty 2008, 13:37

Kurcze ja chyba przeoczyłam że się spotkacie :ico_wstydzioch: , super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no i czekamy oczywiście na fotki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kolka ja teraz codziennie chciałabym się gdzieś schować tylko że mały wszędzie mnie już znajduje :ico_oczko:

Mróweczka podpisuje się pod tym co dziewczyny pisały, bawełna jeśli chodzi o to co blisko przyleg, a tak po za tym to raczej obojętne, chociaż miał mały taki jeden sweterek który go strasznie drażnił tyko zapomniałam z jakiego materiału :ico_wstydzioch:

Katrin to dobrze,że już chodzicie na spacerki, bo w domu non stop to zgłupieć idzie :-D , my od wczoraj mamy przymusowe siedzenie w chałupie, bo piżdzi strasznie :ico_zly:

IM to trzymam kciuki za pracę :-) :-)

Agi dobrze że zrezygnowałaś z tej opieki, tak córcia ma Cię tylko dla siebie no i fakt że nawet na spacer ciężko było się wybrać tez jest ważny

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 sty 2008, 18:10

a mnie dziś smutno, bo nikt nie pamiętał o moich urodzinach :ico_placzek: nawet własny mąż zapomniał, echhhh :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-26, 17:11 ]
kari ja na arzie nigdzie się nie wybieram :-) wyjeżdżam do rodziców 16 lutego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 sty 2008, 18:22

[shadow=red][size=150]KOCHANA DELICJO- Z OKAZJI TWOICH URODZIN DUZO ZDROWKA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINKI,USMIECHU NA TWARZY I SAMYCH SUKCESOW W ZYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYM [/size][/shadow] :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość