Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lip 2007, 18:45

hej dziewczeta

haniu wspolczuje tych falszywych skurczy.. .. :ico_olaboga: ale pewnie maluszek jeszcze niegotowy... :ico_noniewiem: spokojnie juz niedlugo . :-D ... u mnie wywoluja 12 dni po terminie. :ico_oczko: .. a jak w niemczech :ico_noniewiem: , tak samo? :ico_noniewiem:

madzia brawo dla zdrowego marcinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kamilka dojrzalam nowe fotki .... jakies slodziutkie malenkie stopki!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko schrupac :ico_brawa_01:

acia ja kupilam krem nivea baby, ale nie wiem czy tylko do cialka czy do buzki rowniez sie nadaje??? 50 faktorow (innego nie bylo) :ico_noniewiem:

frydza wspolczuje wscipskiej tesciowej :ico_olaboga: :ico_olaboga: nie daj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

madzia co ja czytam??? :ico_szoking: tesciowa sie pojawila???? :ico_szoking: i jak stosunki miedzy wami??? :ico_szoking: poprawily sie???? :ico_szoking:

a ja wlasnie wrocilam... :ico_oczko: bylam w szpitalu na konsultacji w sprawie ewentualnego znieczulenia zewnatrzoponowego.. :ico_oczko: . bo przypomnialam sobie ze mam skolioze kregoslupa :ico_wstydzioch: i balam sie, ze moze beda jakies przeciwskazania. :ico_olaboga: . ale okazalo sie ze wzystko ok.. :-D
no a potem musialam jeszzce troche polazic.. zakupic owoce hihi
i czekam na adasia... a wieczorem przyjezdzaja kumple z polski... juz niedlugo.. i wioza dla mnie ogoreczki malosolne... hihi wiec zaciskam mocno nogi co bym mogla ich pojesc :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

02 lip 2007, 18:50

Lucynko babino jest dobry do pielęgnacji.Ja zastanawiam się nad kremem z filtrem i nie mam bladego pojęcia jaki kupić.Kumpela uzywa nivea na słońce i jest zadowolona tylko cena powalająca jak na tak małą tubkę bo 24 zł.

Avisek z Julią jest to samo, ale auważyłam że zaczęła krócej jeść bo ok 5 min a póżniej to już tylko sobie cmoka.Przez to częściej się budzi.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lip 2007, 18:55

acia moj krem nivea na slonce nie jest w tubce tylko w butelce plastikowej :ico_noniewiem: moze w uk maja inne :ico_noniewiem: ale wiesz wybor tu jest tak mizerny... po prostu zaden... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 lip 2007, 19:23

A ja jeszcze kremu nie kupiłam na słonko, nie wiem.. ja głupieję w dziale kosmetycznym, kompletna bezradność i brak zdecydowania :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:

Beatko widzę twarzyczkę nam ujawniłaś wreszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i po co było się chować :ico_nienie: :ico_nienie:

Kamilko superaśnie stópki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madzia opowiadaj o teściówce!!!! W jaki sposób "weszła" z powrotem???

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

02 lip 2007, 19:27

Ja właśnie kupiłam wczoraj nivea z faktorem 30. Dogi i w tubce, ale zobaczymy czy dobry.

Te stópki to oczywiscie mojego krasnalka, ale się umęczyłam żeby je złapac w locie hihi...

Tomek od początku je krótko, a teraz czasem potrafi właśnie dłużej pocmokać, ale nieznacznie.

Acia te krostki to tez głównie na policzkach i na główce między włoskami dojrzałam. Czasem są bardziej widoczne a czasem bledną. Wcześniej obżerałam się nabiałem i nic nie było. Teraz od kilku dni przystopowałam i wyskoczyły. To może u niego jest odwrotnie hihi i ma alergie na brak nabiału hehe...

Madziorka ale bym zjadła takiego małosolnego mmmm.....

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 lip 2007, 19:56

Witam,wieczorkiem, mój Tomuś też ma takie krostki na policzkach i na główce, myślałam że to reakcja na to co ja coś zjadłam...nie wiem?
Tomunio jest bardzo grzeczny, już byliśmy na pierwszej wizycie u lekarza,jej zdaniem troche mało przybrał na wadze,ale naszym nie, bo to lepiej żeby dziecko rosło powoli a dokładnie...
To są moje skarby...
Obrazek
A powiedzcie mi, czy Wasze dzieciaczki też zasypiają przy karmieniu? bo nam to się czesto zdarza! i co ile karmicie?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 lip 2007, 19:59

Agniecha fajowe zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lip 2007, 20:08

Agniecha fajowe zdjecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja niunia je co 2 lub 2,5 godziny i zawsze prawie zasypia przy cycu :ico_oczko: ale mowia pogode beznadziejna :ico_olaboga: :ico_olaboga: to spacerki odpadaja :ico_zly: a z drugiej strony moze tesciowa nie przyjdzie hi hi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 lip 2007, 20:43

nie bylo mnie caly dzien, bo mi slubny laptopa podprowadzil :ico_zly:
ja mam ten kremik nivea w tubce, ale strasznie sie zle smaruje, bo strrrasznie gesty jest. smarujemy sie 10 min a mala dalej biala :ico_szoking:
z tymi krostkami to chyba ni od mleczka, bo ja przeciez mleczkiem modyfikowanym karmie i tez ma krosteczki. i jeszcze strasznie sie drapie po buzce, niedrapki jej spadaja, a polozna jeszcze nie pozwolila obcinac pazurkow.
wspolczuje wam tych wrednych tesciowych, ale drugiej strony moim tesciom tez cos odbija i ostatnio pjechali do zakopca na weekend i powiedzieli, ze mala basie jada robic :ico_olaboga: tesciowa ma 45 lat, a tesc 52 i juz 4 dzieci maja. ja rozumiem palac uczuciem i nikomu seksu nie zabraniam, ale 70 letnie tatus na wywiadowce to troche obciach. moj maz ma 26 lat i ma miec jescze malenkie rodzenstwo? a nasza Luske to tylko 2 razy odwiedzili :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 lip 2007, 21:05

hehe to niezłych teściów masz :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość