Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 sty 2008, 18:32

witamy :-D ja i mordeczka :-D delicja, my pamiętamy ale nie miałyśmy czasu
Wszystkiego najlepszego zdrówka szczęścia radości z Oleńki i pociechy z męża :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Julka i Kacpi zakochani w sobie od pierwszego wejrzenia...siedzą teraz razem w kojcu i sie bawia :ico_brawa_01: a mamusie plotkują :-D grzecznie odezwiemy sie może później ...narazie zmykamy :-D

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

26 sty 2008, 19:03

Dla Delicji zyczenia zdrowka, radosci, pomyslnodsci, spelnienia marzen i pociechy z Olusi!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Caro, zdjecie Oskarka....mniam, taki slodziaszny, ze chetnie schrupalabym go :-D

Kolka i Mordeczka, udanego wieczoru!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 sty 2008, 19:47

a ja wczoraj bylam na spacerze - to wam pokaze foteczki - a szczegolnie kasi.k - bo ona zawsze w ciazy prosial o fotki z nad morza :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-26, 19:00 ]
na tym drugim zdjeciu - z tylu jest molo sopockie :)))

[ Dodano: 2008-01-26, 19:10 ]
i jeszcze dwa :)))

Obrazek

I jeszcze jedno jak sie moje dziecie zmeczylo :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

26 sty 2008, 20:21

po pierwoj:

Delicja szczescia co niemiara no i wszystkiego szczesliwego :ico_prezent:

caro Oski debesciak-fryz 1-klasa :-D

iw rybka sliczne foteczki :ico_brawa_01: bezczapki a pewnie wialo-ladnie ladnie :ico_nienie: :ico_oczko:

dzieki dziewczyny za odpowiedz odnosnie materialow-ja tez kupuje bawelniane :-D no i dobrze wiedziec ze to co przy skorze musi byc tylko bawelna a reszta obojetnie :-D

Kolka i Mordeczka bawcie sie dobrze :-) tzn Julka i Kacpi bawcie sie jeszcze lepiej :ico_oczko:

kari pomylilo sie chyba Ci to kamelek jedzie w gory nie Delicja :-)


a ja dzis happy-zakupy sobie walnelam 1-klasa :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 sty 2008, 21:19

Delicja kochana nasza dużo zdrówka milości i wszystkiego naj naj naj

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:


to może coś chlapniem :ico_oczko:

:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:

mam nadzieję,że mąż jedank nie zapomniał bo jak nie to my do niego przyjedziemy i :ico_nerwusek: :503: :504:

Rybciu zdjęcia super i widać że Jędrulce śłuży morskie powietrze1 A ja oczywiście znowu zapomnialam o spacerach nad morzem :ico_wstydzioch: , ale teraz przy tym tej wichurze co u nas jest to na razie nie wyjdzie nic z tego! :ico_placzek:

Mróweczka a co sobie kupiłąś pokazuj nam :ico_oczko:

Kolka i Mordeczka pewnie się teraz świetnie bawią, a my tu samiutkie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Kurcze dziewczyny musimy zawrzeć jakiś pakt,że kiedyś się wszystkie razem spotkamy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A ja się musze pochwalić,że mam 6 kilosów mniej :-D :-D :-D i dziś z tej radości zjadłam ciastko tortowe :-D :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-01-26, 20:22 ]
A i dziękujemy za pochwałki :ico_wstydzioch: :-D

[ Dodano: 2008-01-26, 20:35 ]
Ej nikogo nie ma :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

26 sty 2008, 21:36

caro a tam takie pierdołki kupilam!!!

[ Dodano: 2008-01-26, 20:37 ]
ja jestem ale zmykam Oszołomka spac polozyc :-) buzka :-)

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

26 sty 2008, 21:37

kochane dziekuje za pamięc o Laurze , pomimo ze jestem tu nie czesto pamietacie o niuni:))))

pisalyscie niektore ze chcecie wrocic do pracy , a ja Wam zazdrosze ze mozecie sobie caly dzionek siedziec z bobaskami , ja niestey juz po feriach i znowu zapierpapier...nie mam czasu na kolezanki na znajomych bo jak mam juz wolny czas to pragne go efetktywnie spedzic z rodzina , takze nie spieszcie sie jak nie musicie...

ząbkow nadal niemamy:) tzn ja jeszcze mam ale lala wciaz nie:)

stwiamy ciacho za wczoraj i dziekujemy:) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

czekam na fotki ziecia ze spaceru

[ Dodano: 2008-01-26, 20:39 ]
rybka widzialam fotki ale ja wam zazdroszcze tych spcerow...na ślasku to jest masakra jakas....malo miejsc zeby sie wybrac ot tak ...ale latem zawitam nad baltyk

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 sty 2008, 22:54

jogobella pisze:takze nie spieszcie sie jak nie musicie...


popieram :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja to w sumie zadowolona jestem,że siedzę z dziubalą, nie omija mnie na razie nic z jego osiągnięć, do mnie zrobił pierwsze kroczki, ja znalazłam pierwszego ząbka... :-) :-) , a gdybym pracowała to pewnie babcia byłaby pierwsza, ale wszystko zależy od kaski, jak trzeba to trzeba, ja byłam w żłobku i jakoś żyję, a jak dzieciaczki są pod opieką zaufanej osobie z rodziny to wogóle nie ma co się martwić!

jogobella pisze:ale latem zawitam nad baltyk


Może w okolice Kołobrzegu :ico_oczko: :ico_haha_01:

Kochana po to jesteśmy żeby pamiętać :-) :-) :-)

Mróweczka pierdołki to mogą dać dużo radości kobiecie :-D , ja toostatnio się cieszyłam jak głupia,że sobie nowa odżywkę do włosów kupiłam :ico_puknij: :-D

A nasze dziewczyny żeby się mocno nie spiły czasami :-D :-D , bo Kacperek z Julką i tak nam wszystko powiedzą :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 sty 2008, 01:09

Witam :-D

Ja tylko na momencik zameldować że zyjemy :ico_oczko: :-D ale niestety w najblizszym czasie nie bede miała czasu na TT :ico_placzek:

Przedwczoraj dostaliśmy list z agencji że 28 lutego konczy nam się umowa na wynajem chałupki i w związku z tym wlaściciel stawia nam warunek zostajemy i płacimy duuuuzo większy czynsz :ico_zly: lub w przeciągu 2 miesięcy się wyprowadzamy... Przemyslelismy więc sprawę z mężem, spisaliśmy plusy i minusy i postanowilismy... KUPIĆ WŁASNY DOM :-D :-D :-D Szczególnie, że okazja po temu super bo ceny domów w UK lecą na łeb na szyję, hihi... Od wczoraj oglądamy po kilka domów dziennie, jeździmy od agencji do agencji, od domu do domu, od banku do banku itd. a przed nami jeszcze wiele takich wyjazdów... ale jakże przyjemnych, bo w poszukiwaniu własnego M4 :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
Proszę więc trzymajcie za nas kciuki by nam się udało kupić ładny i tani dom :-D

:ico_buziaczki_big: dla was :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-01-27, 00:14 ]
Spóźnione lecz bardzo szczere WSZYSTKIEGO NAJ :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: dla naszej kochanej Delicji.

I samych slodyczy dla Kamilka, Szymonka i Laury :ico_tort:

Iw_rybka zdjecia sliczne :ico_brawa_01: tak, to prawda ja zawsze się upraszam o zdjecia z nad morza i slicznie dziękuję za pamięc :-D

Marzenko kochana, jak już wrócisz i będziesz miala czas to ślicznie proszę w scrapku co ma Katrin w podpisie zmień imię mojej małej na Victoria :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 sty 2008, 11:35

dziękuję bardzo za życzenia, mąż przypomniał sobie na szczęście, bo jakby nie to miałby focha porządnego :-D

kasi.k zazdroszczę Ci tego własnego M, i trzymam kciuki, aby szybko udało wam się kupić coś pięknego i taniego.
My na razie myślimy o tanim samochodzie, ale wszystko wyjaśni się gdzieś za miesiąc, być może będziemy musieli dobrać niewielki kredyt, no ale będzie to nasze auto,a o nowym mieszkanku pomyślimy dokładnie za rok. Najważniejsze bym znalazła pracę, a z tym to też się obawiam, bo nie ma kto zająć się Olą :ico_placzek: gdybym mieszkała bliżej domku podrzucałabym ją do mamy było by pewnie i za darmo a tak muszę opiekunkę wynająć. Na teściów nie liczę, bo na pewno odmówią. Żłobka nie chcę, bo tam same choroby

Rybciu ja też zazdroszczę wam tego morza, kocham morze

caro ja ostatnio jak sobie kupiłam puder, to mi szkoda było używać :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość