dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 sty 2012, 14:53

eśli chodzi o Poród Domowy...
to czyli ja nawet na taki poród nie miałabym szans :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 sty 2012, 15:00

Ja czuje ze już deneruje sie na sama myśl mierzenia... :ico_noniewiem:
- domyslalam sie :ico_olaboga:

moje cisnienie zaczyna sie od 125 najnizsze do 148 najwyzsze i srednio mam w granicach 130 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

20 sty 2012, 15:01

asienka a co lekarz na Twoj cukier w moczu??? i bierzesz żelazo na niską hemoglobinę??
na ostatniej wizycie, jak mi 1 raz tak cukier się pokazał, to powiedziała że najważniejsze że obciążenie jest ok, a to mogło przypadkowo wyjść i czasem u ciężarnych może być podwyższony bo jest bardzo niski poziom filtracji w kanalikach nerkowych (czy jakoś tak;). ale teraz to na bank nie jest przypadkowe, wizyta w poniedziałek, więc okaże się..
a żelaza nie biorę bo dopiero teraz mi spadła, wcześniej miałam wszystko w normie... pewnie też w poniedziałek mi przepisze coś..
rybka to mnie nastraszyłaś z tą wagą Zuzki.. mój już teraz jest duży jak na ten tydzień ciąży.. w 27t6d ważył 1430g... w dotychczasowym tempie wzrostu teraz powinien dobić do 2kg.. a tu jeszcze 2,5miesiąca przed nami :ico_szoking: może to przypadek, a może rzeczywiście coś z cukrzycą jest :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 sty 2012, 15:15

Asieńka86, dobrze ze już w poniedziałek wszystko sie wyjasni...i lekarz powie co o tym cukrze w moczu sądzi...oby to nie miao związku z cukrzycą :ico_sorki:
moje cisnienie zaczyna sie od 125 najnizsze do 148 najwyzsze i srednio mam w granicach 130 :ico_sorki:
kurde to jednak moje jest bardziej "skaczące", ale ja na widok ciśniomierza czuje jak wali mi serce :ico_puknij: ....zobaczymy co wyjdzie na domowych mierzeniach...-systematycznych...mam nadzieje ze wszyskto okaze sie ok.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 sty 2012, 15:28

a może rzeczywiście coś z cukrzycą jest :ico_olaboga:
- ja dodatkowo przy cukrzycy czulam sie baaaardzo zmeczona,wstawalam o godzinie 12-13 i bylam spiaca,czulam sie codziennie taka bez zycia,jak staruszka jakas :ico_olaboga:

Ale mi jak na zlosc w moczu nic nie wyszlo :ico_zly:
.mam nadzieje ze wszyskto okaze sie ok.. :ico_sorki:
- napewno :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

20 sty 2012, 15:48

rybka to ja tak nie mam, ale za to pije jak szalona, co ponoć jest też objawem cukrzycy.. się okaże niedługo :ico_oczko:
a, tata mi powiedział że dawno, dawno temu lekarze jak chcieli wykryć cukrzycę to pili mocz :ico_szoking: i jak był słodki to znaczy że był w nim cukier i uważali że to na bank cukrzyca :ico_sorki:
kurde to jednak moje jest bardziej "skaczące", ale ja na widok ciśniomierza czuje jak wali mi serce :ico_puknij:
może jest tak jak Mad pisała, o tym syndromie białego fartucha.. ale powiem Ci że ja też u gina mam często troszkę wyższe ciśnienie niż w domu, raz nawet 160/120 miałam, a w domu zawsze idealne- 120/80.. i to jest tak, że na wizycie zawsze stresik jest, nawet podświadomy- co już Ci podbije, a i powinno się mierzyć po kilkuminutowym odpoczynku, więc wiesz... ciśnienie u gina może być inne...

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

20 sty 2012, 16:11

Dzien Dobry!

Szalejecie z tym pisaniem Drogie Panie ;) iwczorem postaram sie nadrobic ;)

teraz przyszłam sie przywitac ide sie wyszorowac i jedziemy po farby do malowania.. własnie nie ma chyba zadnych przeciwskazan zebym byla w domu jak bedzie sciany malował?? bo chce mnie z domu wygonic na czas malowania ;)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 sty 2012, 16:33

Czyzbym ja od jutra odliczala 120 dni ?? :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 sty 2012, 16:45

lekarze jak chcieli wykryć cukrzycę to pili mocz
- teraz sie nie dziwie,ze byla jedna Dr.Quin na cala wioche i nie tylko :ico_oczko:

evvelka, hmmm,za dlugo to moze tam nie przesiaduj,niech maz pomaluje,okno otworzcie i nie schnie i sie wietrzy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

20 sty 2012, 17:40

Mój P też maluje zrobiłam obiad i wybylismy do siostry a chetnie bym mu pomogła bo bardzo lubie malować ale nie w tym stanie :-)


Ja ciśnienie mam niskie 100/80 a idealne 120/80. Ale z f w ciąży tez mi raz skoczyło na 140 i kazali mi mierzyć w domu a w domku idealne wiec pewnie to syndrom bialego fartucha Dzwoneczku :-) :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość