Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 sty 2008, 17:43

a co się dzieje z mamą Kingi ??? bardzo dawno jej u nas nie było i u Kingi na blogu jest cisza ..... :ico_noniewiem: o diem nie wspomne....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 sty 2008, 20:17

Cześć dziewczynki Kochane
My już po wizycie księdza, bardzo miły , fajny i normalny ksiądz, miło się z nim gadało.
Antoś dostał obrazeczek i był grzeczniutki, wcześniej byliśmy u znajomych, i Tosiek bawił się z kumplem Obrazek

A w przyszła sobotę szykuję się nam imprezka Obrazek

[center]Obrazek StO lAt dla Malwinki Naszej Kochanej Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 sty 2008, 22:17

Dobry wieczor :ico_oczko:
U nas dzionek minal ok,u tesciow bylo fajnie musze powiedziec.. ze tesciowi to juz chyba przeszloo :ico_szoking: no ale mniejsza o to :ico_oczko:
Bylam w szoku naprawde bo moj tesc pozwalal normalnie Nicole na wszystko.. dawal jej piloty zeby sobie przelaczyla.. doslownie wszystko mogla mala Nicolinka robic a mala to wykorzystywala ile sie dalo :-D nigdy sie nie zachowywal w stosunku do malej tak jak teraz.. chyba sie naprawde za nia stesknil i musial zmieknac :ico_brawa_01: :-D
Pozatym to mala sie wybawila dzisiaj z dziadkami a do mnie przychodzila sie poprzytulac i odpoczac a pozniej znowu nabrala sil i znowu sie bawila no i byla pozniej taka zmeczona ze szok.. no ale juz ladnie zasnela i sobie spi spokojniutko mam nadzieje ze chociaz do tej 4 00 sama pospi a pozniej to moge dalej spac z Nicolinka :ico_oczko:
Ok i tak zlecial nam dzionek.. pogadalam z tesciowa posmialysmy sie i bylo ok.

Maggie fajnie ze mieliscie kolede.. tutaj w De to ksiedza nie chodza niestety po koledzie :ico_placzek: Tez bym chciala zeby nas kiedys ksiadz odwiedzil ale jak mowia co kraj to obyczaj... tutaj gdzie mieszkam niema koled :ico_noniewiem: :ico_szoking:

Milej nocki wam zycze i dobranoc paa :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 sty 2008, 22:52

Maggie, co to za imprezka ....
Maggie pisze:A w przyszła sobotę szykuję się nam imprezka


pochwal się ....

I jeszcze raz :ico_sorki: za życzenia i za pamięć :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-01-27, 21:58 ]
:ico_olaboga: jak u nas okropnie wieje :ico_olaboga: no i śniegu nagle mamy pod dostatkiem ... znów rano musze wcześniej wyjść z domu po pierwsze czeka mnie odśnieżanie samochodu a po drugie ostrożniejsza jazda .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 sty 2008, 23:12

Kristi pisze:Maggie fajnie ze mieliscie kolede.. tutaj w De to ksiedza nie chodza niestety po koledzie :ico_placzek: Tez bym chciala zeby nas kiedys ksiadz odwiedzil ale jak mowia co kraj to obyczaj... tutaj gdzie mieszkam niema koled :ico_noniewiem: :ico_szoking:

Kristi my należymy tutaj do polskiej parafii i polski ksiądz nas odwiedził :ico_oczko:

Kristi pisze:tesciowi to juz chyba przeszloo :ico_szoking: no ale mniejsza o to :ico_oczko:
Bylam w szoku naprawde bo moj tesc pozwalal normalnie Nicole na wszystko.. dawal jej piloty zeby sobie przelaczyla.. doslownie wszystko mogla mala Nicolinka robic a mala to wykorzystywala ile sie dalo :-D nigdy sie nie zachowywal w stosunku do malej tak jak teraz.. chyba sie naprawde za nia stesknil i musial zmieknac :ico_brawa_01: :-D

fiu fiu...no to fajnie, może Twoja teściowa Go przekonała.... tak czy inaczej, dobrze że jest już lepiej :ico_brawa_01:
Aginka pisze:Maggie, co to za imprezka ....
Maggie napisał/a:
A w przyszła sobotę szykuję się nam imprezka


pochwal się ....

Aginko znowu polonia organizuje imprezkę no i chcemy tam iść :-D

[ Dodano: 2008-01-27, 22:13 ]
Dobranoc dziewczynki :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 sty 2008, 23:19

Maggie pisze:Aginko znowu polonia organizuje imprezkę no i chcemy tam iść


No super .... jejku ja tak bardzo potrzebuję takiego wyjścia .... no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ....

Dobrej nocy .... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 sty 2008, 10:46

dzien dobry dziewczynki! zbieram zamowienia na kawe :ico_kawa: :-)

U nas juz troche wiatr ustal, ale w nocy to byl bardzo duzy, az nam w ogrodzie hoinke zwalilo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 sty 2008, 13:40

Cześć Dziewczyny
Jakoś nie mam czasu na komputer... Już nadrobiłam zaległości w czytaniu, ale tyle się nazbierało, że teraz trudno mi odpisać każdej z Was :ico_wstydzioch:
W piątek byliśmy w klinice w Białymstoku popodglądać Patryczka i sprawdzić, czy rozwija się prawidłowo. Malutki waży 706 g. W czasie badania ziewał, smoktał kciuka, otwierał oczka. Normalnie pobeczałam się ze wzruszenia. Kingunia w tym czasie była u teściów. Bardzo dzielnie zniosła te 9 godzin rozłąki. Dużo pomoglo też to, że mieszkają w tym samym domy Grześka siostra z mężem i 9 miesięcznym synkiem. Kinga przepada za Kacperkiem i zawsze tak ładnie się z nim bawi :ico_brawa_01: .
W sobotę pogoda była straszna- lało i wiało jak niewiadomo :ico_szoking: . Poodwiedzaliśmy rodzinkę wieczorem.
Wczoraj poszliśmy do restauracji na obiadek, a później przyjechała do nas moja siostra z mężem i córeczkami (jedna 8 lat, druga- 2 miesiące młodsza od Kingi). Wybawiły się, wyszalały, z Małej pokoju zrobiły coś okropnego- zabawki wszędzie, ciastka wgniecione w dywan. Ale były takie zadowolone :ico_brawa_01: . Dzisiaj od rana sprzątam i piorę. Ot, juz tak normalnie.

Foteczki Patryczka wkleję Wam, jak mi Grzesiek dziś podłączy drukarkę i skaner.

A teraz bardzo mocno Was pozdrawiam.
Aginka, zaraz może uda się mi coś też skrobnąś na blogasku, bo go zaniedbałam okropnie... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 sty 2008, 13:55

Witajcie Baboski :ico_oczko:
U mnie dzisiaj humore nie za ciekawy.. :ico_noniewiem:
Bo dzwonila moja babcia i mi powiedziala ze z mojej mamy zdrowiem nie jest najlepiej.. i wogule ten wczorajszy sms od mojej mamy tez dawal mi duzo do myslenia ze jednak nie czuje sie najlepiej i ze jej zdrowie cos szwankuje.. a najgorsze jest to ze chcialabym zeby do nas przyjechala i sobie odpocznela ale jak moja mama niema ubezpieczenia i nie daj boze znowu dostanie takiego ataku i my sie nie wyplacimy.. :ico_noniewiem: :ico_placzek:
No ale ciezka sytuacja troche wynikla.. staram sie nie myslec o tym.. ale to tak ciezko... :ico_placzek:
Pozatym u nas nocka ok,mala sama przyszla do naszej sypialni okolo 5 00 i tak juz sobie pospalysmy do 8 00 :ico_oczko: a o 12 00 znowu zasnela i spi sobie :ico_oczko:
Jestem jakas taka rozbita mam takie jakies mysli dziwne.. i boje sie o mame ale co moge jej pomoc...
No i mam tez robote dzisiaj jak zawsze piore i gotuje obiadek :ico_oczko:
Milego dnia pozdrawiam paa

Maggie watpie zeby tesciowa tescia jakos przekrecila.. to raczej sparawila ta tesknota za wnuczka tym bardziej ze moj tesc od zawsze marzyl o corce a ma dwoch synow :ico_oczko: Ale mam nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej :ico_oczko:

Mama_Kingi tez z checia obejrze fotki twojego syneczka :ico_oczko: Ja bym tez wam wkleila foteczki mojego Marcusa ale niestety niemam skanera.. :ico_noniewiem: Juz za niedlugo wkleje orginalne foteczki mojego syneczka :ico_oczko:

A teraz uciekam paa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

28 sty 2008, 16:26

witajcie Baboski

Wbrew pozorom, dlugo mnie nie bylo, teskno mi za Wami ! Ale pisalam wczesniej,ze bede zagladac troche rzadziej,ze bede tylko czytac ...
Ja rowniez wzruszylam sie ogromnie czytajac o Waszych problemach ... sama ich rowniez mam garsz ... 2 tyg temu rozmawial z ojcem przez kilka min. ... po 7 latach! ech ... to dluga historia ...
poza tym problemuy z siostra ... druga ksiazka by z tego byla ...
Maggie ... mam madzieje,ze czujesz sie lepiej i ze relacje z mezem kwitna ... pieknie piszesz o ponownym zakochaniu
Aginka ... Twoj skrzydlaty Dabelek -Malwinka jest przepyszna ... sliczna dziewczynka , az schrupac ... a Kacperek ma przednie siekacze takie jak moj kourosh ... a raczej Kouropsh ma podbne jak Kacperek i przerwa miedzy zabkami podobna :-D
...dziewczynki przepraszam,ze nie odpisze na kazde wiesci, ale sledze wszystko i sercem jestem z Wami
Pisze dzis , bo sama chce wlasnie z Wami podzielic sie nowina...

JESTEM W CIAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 tyg temu wykonalam pierwszy test, po tyg nastepny ... na obu pojawily sie 2 kreski ... w zeszlym tyg pobrano mi krew, a dzis o 9:30 lekarz powiadomil mnie,ze jestem w ciazy ... to juz 9 tydzien wg jego obliczen,ale dopiero USG bedzie szczegolowe ... wyniki beta hcg we krwi 77 tys ( koncowki nie pamietam)
jupi!!! :ico_ciezarowka:
tak sie ciesze

mam za soba juz poranne mdlosci, wzdecia, brak energii itp ... teraz wraca mi apetyt i juz lepiej sie czuje :ico_haha_02: brzuszek jest juz slicznie zaokraglony , waga stoi w miejscu... mam zachcianki itd
buziaczki dla Was psiapsiolki i dla naszych smerfow...
teraz gdy juz znacznie lepiej sie czuje, i nie spie, i nie mam nudnosci ... bede czesciej pisac :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-28, 18:33 ]
przepraszam ze napisalam tak haotycznie i znowu tylko o sobie :ico_wstydzioch:
a Kourosh , moje serce jest cudowny, coraz wiecej mowi i po swojemu i w 3 jezykach : ostatnio ''good boy'' gadal sobie pod nosem ... po persku najwiecej, choc to ja z nim czesciej gadam po polsku ... nasz jezyk jest jednak trudniejszy :-) i niestety tylko ze mna moze sie w nim komunikowac ... ale nie mam obaw rozumie wszystko ... mozemy gadac nawet o poghodzie :-D wystarczy czy sp :ico_brawa_01: ytam czy pada deszcz , a Kourosh juz sprawdza jaka pogoda za oknem :ico_oczko:
kochany moj prosiaczek
buziaki dla maluszkow :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości