Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 gru 2008, 00:49

pinko pisze:A co studiowałaś?
ja wiem, że to zabrzmi prozaicznie, ale studiowałam ogrodnictwo... moim ulubionym przedmiotem była botanika-mój zeszyt A4 był jak biblia, wszytsko pięknie wypisane i wymalowane-bo trzeba było dużo malować... nie lubiłam za to fizyki i statystyki :ico_oczko: wyobraźcie sobie, że nawet nie zdałam indeksu... muszę to zrobić, żeby dostać swoje świadectwo maturalne, ale... jakoś tak...
ie każdy może studiować za darmo, ludzie wykładają za semestr kupę kasy, a ja miałąm ten komfort, a teraz nasłuchuję czy moje dziecko nie płacze, żeby lecieć z cycem na ratunek :ico_noniewiem: Kuba wyszedł z kolegami... czasami po prostu się czuję z tym wszystkim źle...

tez już idę spać, bo rano muszę wstać z gabryśkiem-Kuba jak zwykle pośpi sobie do 10-tej...

ostatniej nocy w końcu spała u nas nasza suczka, bo cieczka jej się skończyła i rano Gabriel zamiast płakać to poszedł do niej nakrzyczał na nią i zlał ją grzechotką i jeszcze chwilę drzemałąm na jedno oko jak ją męczył na podłodze-dopiero jak chciała siku to się sielanka skończyła :ico_oczko:

dobranoc

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 gru 2008, 09:17

Dzień Dobry :-)
Stawiam :ico_kawa: częstujcie się :-) Nocka niezła, jedna pobudka o 6 na herbatke i dopiero co wstałyśmy.

Justyna, też mnie czasem dołuje, że teraz to tylko Ula i Jarek, dochodzi do mnie, że stałam się kurą domową, nie jest to złe, lubię z nimi być, gotować i patrzeć jak nasz bąbel rośnie, ale czasem mnie to wszystko przytłacza. Ja skończyłam ochronę środowiska, wtedy jeszcze na Akademii Rolniczej, też miałam tam botanikę, fizjologię roślin i ogrodnictwo też było, ale ja nie przepadałam za tymi przedmiotami. Może mogłabyś wrócić na studia, zawsze to miałabyś odmianę jakąś, wyszłabyś do ludzi...

Uciekam kaszkę zrobić :-)
Miłej niedzieli

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 gru 2008, 10:31

Witam i ja

pinko dzieki za kawke przyda sie bo Majka od 1 do 4.30 w nocy nie spala i teraz to juz rzeczywiscie zeby bo stala w lozeczku i jezdzila dziaslami po nim

Justyna moze moglabys wrocic na studia ja mam skonczony tylko licencjat z magisterki zrezygnowalam po I semestrze bo teskno mi bylo juz za mezem i chcialam do niego pojechac ale mysle ze jak wroce do polski to chcialabym jednak skonczyc a jak dla mnie to tez nie lubie fizyki ale za to statystyke, matematyke, logike lubie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 gru 2008, 12:52

Czescu nas noc okropna Amelka z placzem zasnela dopiero o 24 w nocy plakala a rano wstala z goraczka.Jutro znowu do lekarza.Teraz spi bo padla

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 gru 2008, 13:21

Witam i ja, w tą wiejną niedzielę.
Pogoda typowo nie spacerowa :-( siedzimy w domu i się bawimy.
Nocka ok, pobudka o 6.30 ale w nocy i tak przenosiłam go do nas :ico_puknij:

Co do rurek to ja też polubiłam ostatnio i raczej nie mam problemu z kupieniem spodni na szczęście.

JustynaWiem że łatwo mówić że na studia łatwo wrócić choć to nieprawda, ja jestem na studium a bardzo bym chciała pójść na zaoczne studia żeby chociaż ten licencjat zrobić ale też nieiwiem co z tego wyjdzie.

Uciekam na supernianię :ico_haha_02:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 gru 2008, 14:40

I ja znowu zagladam a tu cisza.Amelka dalej spi maz poszedl do pracy a ja padam zmeczona zjadlabym cos dobrego napilabym sie z kims kawusi ale niestety niedziele jak nie w pracy to sama z dziecmi.Moze mama wpadnie kolo 16 to do kosciola przynajmniej pojde bo juz dwie niedziele nie bylam.Zmykam zobacze czy ten aniolek jeszcze spi

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 gru 2008, 15:08

a ja klikam i szukam czegoś na pracę swoją, muszę stronę napisać używając języka PHP (trochę się denerwuję bo nic nie ma, a żeby się tego języka nauczyć to dwa lata trzeba a ten bez żadnych zajęć i wyjaśnień każe nam to napisać :ico_puknij: )

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 gru 2008, 17:51

U nas tez dzisiaj zimno jest i na dodatek jestem spiaca bylismy z mezem na wycieczce objazdowej po gorach myslelismy ze troszke sniegu bedzie ale niestety nie bylo

majunia spala dzisiaj ponad 2h a teraz caly czas chodzi i sie tuli do mnie tak jakby znowu spiaca byla mam nadzieje ze to objawy choroby

[ Dodano: 2008-12-14, 17:49 ]
Jejki jak mi sie nudzi nie mam co robic majka sie bawi maz w pracy a ja najchetniej bym sie polozyla spac

jutro jedziemy z majka do pediatry na bilans

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 gru 2008, 19:07

My tez sie nudzimy Amelka marudzi i babci zasnela na 30 minut wiec znowu pojdzie spac kolo 24

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 gru 2008, 19:12

U nas Majka juz jest padnieta ostatnio nauczyla sie i chodzi spac po 20 wczoraj myslalam ze pojdzie pozno spac a ona juz wlasnie po 20 zaczynala sie klasc i tulic wiec zrobilam jej mleko i przed 21 juz spala

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość