Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

24 lip 2007, 12:47

Dora1 pisze:Bozenka fajne zdjecia Ale Ty fajny masz ten brzusio,az by sie samemu chciało.... A Antos to wykapany tata.A wiesz co bedzie drugie-dziewczynka czy chłopczyk?


a dziekuję
Antoś to mały tatuś tego się nie da ukryć :-D
a drugie ma być też podobno synek, ale uwierzę jak mi położą na brzuchu

Dora1 pisze:A mój Bartosz jak zasnął o 10 to spi ,śpi,śpi..

Antek spi od 11 i niech sobie jeszcze pospi to ja się pobawię na TT :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

24 lip 2007, 13:13

z moimi rodzicami ja tez zostawiam mam do nich 100% zaufanie ale do tesciowej oj nie :ico_puknij: zdjecia super az by sie chcialo pojechac nad morze ale to dopiero w przyszlym roku :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

24 lip 2007, 13:19

ja nie mam obaw co do zostawienia mojego synka z rodzicami albo tesciami i jedni i drudzy sobie z nim wysmienicie radzą

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 lip 2007, 13:31

ja z tesciami to nie bardzo
teściu odpada całkiem,wolałabym obca niańkę wziąść
a jesli chodzi o teściowa toc KAcper malo ją widzi i poprostu jej nie zna,dlatego na dłużej też bym go z niż nei zostawiła,najwyżej na chwilunie,a i to bym isę zastanawiała czy nie będzie buczał

mały właśnie wstał,popadło ale juz sie rozjaśnia,zaprowadzę go do rodziców i w miasto wyruszam :-D
do wieczorka

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

24 lip 2007, 13:45

ja tez mialam dzis isc do sklepu ale caly czas pada i nie zapowiada sie na ladna pogode a tak mam ochote na salatke chinska i w glowie mi sie kreci :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-07-24, 13:47 ]
bozenka to te zdjecia mam ci wyslac na email ???

[ Dodano: 2007-07-24, 14:53 ]
bozenka ja ci na e_mail wyslalam zdjecia Adriana :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lip 2007, 20:39

Agnes1980_2006 pisze:ja tez mialam dzis isc do sklepu ale caly czas pada i nie zapowiada sie na ladna pogode a tak mam ochote na salatke chinska i w glowie mi sie kreci :ico_puknij:

Agnes ,a mogłabys podac przepis na ta sałatke bo mi smaka zrobiłaś :-) :-) :-)
Kasiekk,ale ja na powaznie z tym przyjazdem,więc Kacperka pod ramię i fiuuu do Stalowej :-) :-) W sumie nie nudziłybysmy sie ,bo i Ty co tydzień słomianawdowa i ja :ico_placzek: :ico_placzek:
Jezeli chodzi o zostawianie Bartoszka i Kasi ,to ja jakos nie mam wyrzutów sumienia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Moja tesciowa ostatnio była u mnie na urodzinach Bartosza w styczniu ,a tak to ani widu ,ani słychu :ico_zly: :ico_zly: Więc jeżeli zostanie jedna noc ,to nic jej sie nie stanie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale w sumie ja potrzebuje tego wyjscia we dwoje ,nawet na wesele.Po prostu tak mało z mężem spedzam czas ,bo on bez przerwy w wyjazdach po całej Polsce,wiec ten jeden wieczór chce spedzić z nim SAM NA SAM na tańcach ,na zabawie-czy to jest złe?A zresztą nie bedziemy daleko ,wiec jakby cos sie działo ,to zawsze jest telefon i teściowa może dzwonić :ico_oczko: :ico_oczko:
Ciekawe co u Meggie?

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

24 lip 2007, 21:07

Dora1 dzis ta salatke pierwszy raz zrobilam i jest pyszna :-)
*1 por
*2 puszki kukurydzy
*sałata pekińska
*4 paczki makaronu chińskiego
*majonez
*pierś z kurczaka
makaron zalać bulionem 2-3 szklanki,pierś z kurczaka pokroic w kostki i posypac przyprawami ja sypnelam przyprawa do potraw chińskich i podsmażyć.Por,sałatę pokroić i to wszystko wymieszać z majonezem.Smacznego :-D :ico_oczko:
bozenka ja ci wyslalam dwa zdjecia bo po urodzeniu nie wstawilas :ico_puknij: a mozesz :-)

[ Dodano: 2007-07-24, 21:11 ]
Dora przeciez to nic zlego ze chcesz spedzic czas ze swoim mezem tylko ja sie boje zostawic z tesciowa tak dlugo bo ona nigdy z nim az tyle godzin nie zostala i przy nim nie robila ale i tak bede musiala bo jego nie zabiore na wesele cholernie bede sie martwila ale przeciez tyle to sobie da rade najwyzej zadzwoni do mnie i przyjade go ululac :ico_noniewiem: :-)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

24 lip 2007, 21:36

Agnes1980_2006 pisze:bozenka ja ci wyslalam dwa zdjecia bo po urodzeniu nie wstawilas a mozesz

jej jakto nie ma?
wstawiłam na pewno i ja to widzę, jedno na leżąco a drugie jak już jest większy te co troszke kadrowałam, sprawdź bo jak coś jest nie tak to zaraz będę jeszcze raz sprawdzać

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

24 lip 2007, 21:48

jest przepraszam wczesniej nie widzialam moze cos mi zle wyswietlilo :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 lip 2007, 22:30

heloł

kupiłam spódniczke na poprawiny :ico_brawa_01: :-D

Dora pewnie że to nic złego,ja Cie Kochana doskonale rozumiem :ico_pocieszyciel: oo napewno byśmy isę nie nudziły :ico_haha_02: moze kiedyś nam sie uda :ico_oczko:
może niedługo spotkam ise na zywo z Anią (zubelkiem) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super by było :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości